SVR, Sensifine AR Creme SPf 50+ (Krem ochronny SPF50 do skóry naczyniowej)

SVR, Sensifine AR Creme SPf 50+ (Krem ochronny SPF50 do skóry naczyniowej)

Kojący krem dla skóry naczynkowej i skłonnej do zaczerwienienia z bardzo wysoką ochroną przeciwsłoneczną

Długotrwale i natychmiastowo koi dyskomfort, redukuje uczucie pieczenia lub podrażnienia skóry zapewniając jednocześnie bardzo wysoka ochronę przed cały spektrum promieni słonecznych. Lekka, nietłusta konsystencja doskonale się rozprowadza na skórze , szybko się wchłania nie pozostawiając białej warstwy.Produkt testowany pod kontrolą dermatologiczną. Skuteczność udowodniona na skórze wrażliwej ze skłonnością do trądziku różowatego

Działanie:

Zapewnia bardzo wysoka ochronę przeciwsłoneczną
Redukuje stany zapalne i zaczerwienienia
Ogranicza pojawianie się nowych naczynek krwionośnych
Zmniejsza intensywność zaczerwienień.
Koi uczucie pieczenia, podrażnienia skóry

kremy z filtrem do twarzy
ochronne
w tubie
Filtry
SPF 30 - 50
wrażliwa

SVR spf 50

Mam dojrzałą, suchą, odwodnioną cerę z rumieniem i przebarwieniami.
Krem super, działa, ma dobry skład, zabezpiecza przed UVA, UV, HEV, IR. Niweluje zaczerwienienia, nawilża, nie bieli nic, nie wysusza, nie czuć go na twarzy. Niestety ma mała pojemność 30 ml i szybko się zużywa. Nie jest również zbyt wydajny. Ale skład, działanie, efekt jest super.

Doskonały!

To chyba jedny krem do twarzy na rynku, który ma tak wysoki filtr SPF 50, a przy tym nie jest kremem do opalania. Stosuję go na trądzik różowaty i przebarwienia i mogę potwierdzić, że zmniejsza rumień, wycisza skórę, świetnie nawilża, a przy tym doskonale ją chroni przed słońcem. Mimo ogromnych upałów i nasłonecznienia nie pojawiło się u mnie ani jedno nowe przebarwienie! Krem mimo wysokiego filtra nie bieli. Konsystencja jest treściwa, jednak dzięki temu bardzo wydajna - wystarczy niewielka ilość kremu, aby pokryć twarz. Po nałożeniu na skórę powoduje świecenie, lecz trzeba mu po prostu dać minutę, aby się wchłonął, a potem można spokojnie robić makijaż. Nałożony na niego podkład nie spływa ani nie waży się. Bardzo podoba mi się to, że producent nie wpadł na pomysł dodania do kremu barwiącego beżowego pigmentu a'la krem BB, co niestety jest poplulane wśród innych producentów robiących kremy z wysokim filtrem. Osoby z trądzikiem różowatym mają najczęściej bardzo jasną karnację i kremy barwione na beżowo są dla nich po prostu za ciemne. Ten krem dzięki temu, że nie ma koloru jest idealny dla każdego i to mi się w nim bardzo podoba!

odkrycie

odkryłam przypadkiem, mimo, że testuje spf różnych marek. pięknie się wchłania, jak pielęgnacja tyle, że z ochroną przed uv. dodatkowo tutaj odchrona przed światłem widzialnym i IR. używam zimą jak dużo siedzę przed komputerem przy oknie ale na zewnątrz przy mrozie minus 7 też się sprawdził, polecam, żałuje, że tak późno go odkryłam

Jak pielęgnacja

Moim ulubieńcem przez długi czas był svr cicavit spf50. Sensifine jest bardzo podobny do cicavit. Generalnie to prawie te same produkty, różnią się tylko tym, ze sensfine ma trochę rzadsza konsystencje, przez co lepiej się rozprowadza i tworzy cieńsza warstwę na twarzy, dzięki czemu sie nie roluje (z czym miałam
problem w przypadku cicavit). Dodatkowo sensifine trochę bardziej nawilża (uczucie jakby miał więcej kwasu hialuronowego czy gliceryny). Wiec generalnie jak mam wybierać z tych dwóch to wole sensifine choć oba są świetne. Są to jedyne filtry, które jak dla mnie są jak pielęgnacja i które nakładam codziennie z przyjemnością. Mam skórę bardzo sucha, wrażliwa i trądzikową, wiec mam duzy problem ze znalezieniem filtrów które nawilżają, ale nie są tluste i klejące, które nie zapychają lub nie wysuszają skory. Svr to jak na razie moje najlepsze odkrycie a próbowałam wielu różnych filtrów (prawie wszystkie z biodermy, la roche posay, eltamd, is clinical).