Onyx, Mega Bronzer, Dual Bronzer (Podwójny bronzer)

Onyx, Mega Bronzer, Dual Bronzer (Podwójny bronzer)

Onyx Mega Bronzer Dual Bronzer - ten 2-krotny bronzer o kuszącym zapachu wanilii pomoże osiągnąć efekt głębokiej opalenizny w imponująco krótkim czasie. Dzięki zawartej w nim kofeinie, wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej i przyspiesza mikrokrążenie, dzięki czemu skóra staje się bardziej napięta, a jej powierzchnia wygładzona. Wzbogacony o miedź, stymuluje enzymy niezbędne w procesie wytwarzania melaniny oraz syntezy kolagenu w skórze, aby nadać jej perfekcyjny i zdrowy wygląd.

samoopalacze do ciała
bez alkoholu, zapachowa
w tubie
balsam
100 – 250ml, <50ml
normalna, sucha, tłusta

Piękna opalenizna

Potwierdzam opinie poprzedniczek. Mega bronzer naprawdę daje niesamowity efekt. Polecam także Booster i Hot Action z tej samej serii.
Plusy:
- brak zapachu samoopalacza
- szybko się wchłania
- nawilża skórę
- daje efekt ciemnej opalenizny

Używam tego produktu od: 1 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka 15 ml

Najlepszy!

Używałam wiele przyśpieszaczy opalania z kompleksem brązyjącym. Efekt był taki, że cała się po nich lepiłam i śmierdziałam nudną wonią sztucznych kompozycji zapachowych. A ten jest niesamowity! Skóra jest nawilżona a nie lepkka a zapach wanilii nie nachalny, lekko wyczuwalny. Najważniejszą zaletą tego produktu jest powalające działanie, bardzo szybklo widać efekty równomiernej opalenizny. Widać różnice z innymmi produktami tego typu, żaden nie daje takich efektów. Wsamorowuje go na szybko przed skorzystaniem z solarium i nigdy nie miałam żadnych smug. Polecam niecierpliwym, warto skorzystać z pomocy takiego kosmetyku bo można chodzić do solarium dużo rzadziej. Raz na tydzień korzystam z lamp z pomocą onyxu na 12min i ciesze się tą opalenizną przez długi czas. Chwali go sobie również moja mama i siostra. Poleam!

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze + saszetki

świetny kosmetyk

Bronzer świetny,łatwo się nakłada. Ciało jest równomiernie opalone,bez smug.Przyjemny zapach i konsystencja.Butelka łatwa w utrzymaniu w czystości,nie wylewa się.Polecam szczerze.

Używam tego produktu od:1 miesiaca

super

Próbowałam tego kosmetyku i jestem szczerze zaskoczona jego jakością. Produkt doskonale nawilża skórę i nadaje jej pięknego wyglądu. Jestem pewna, że zakupię go ponownie.

Używam tego produktu od:misiąca