AA Wings of Color, Star Secrets, Long Lasting Eye Crayon (Długotrwała kredka do oczu)

Pojemność 0,34 g

Kremowa, miękka, wykręcana kredka do powiek The Black STAR SECRETS obrysowuje i podkreśla oczy intensywnym, trwałym kolorem. Długotrwała, nasycona pigmentem, odporna na rozmazywanie formuła wzbogacona lecytyną, witaminą E i C gwarantuje zmysłowe podkreślenie spojrzenia przez cały dzień i delikatną pielęgnację. Na końcu kredki znajdziesz wbudowaną temperówkę, którą możesz naostrzyć sztyft.

wykręcane / automatyczne
Efekt
matowe

Wykręcany, automatyczną kredka o intensywnym czarnym pigmencie

Kredka ma piękny różowo-czarny design. Posiada wygodny, wykręcany, automatyczny sztyft przez co nie wymaga temperowania. Kreska namalowana tą kredką jest intensywnie napigmentowana i długotrwała. Końcówka kredki jest cienka i bardzo precyzyjna. Pozwala optycznie zagęścić rzęsy dzięki kresce namalowanie na linii górnych rzęs. Ma miękką formułę. Mimo miękkości nie odbija w ciągu dnia na powiece. Bezproblemowa w demakijażu.

Dobrze napigmentowana, miękka i trwała

Kredka do oczu The Black STAR SECRETS zachęca mnie trwałą, kremową i miękką formułą, dzięki której uzyskuję ntensywnie czarną i precyzyjną kreskę. Ma wykręcany sztyft przez co jest bardzo wygodna w użyciu. To bardzo dobry produkt dla kobiet ceniących łatwość użycia, brak rozmazywania w ciągu dnia i mocną pigmentację.

HIT!

Kredke dostałam w prezencie razem z tuszem. Jest miękka, ładnie się rozprowadza, nie rozmazuje się i nie szczypie gdy pomaluje oko od wewnątrz.
Nic dodać nic ująć podbiłą serce moje i nastoletniej córki, mimo że każda z nas ma inne wymogi :)

Jedna z najlepszych kredek jaką stosowałam :)

Kredkę od AA poleciła mi przyjaciółka i już po pierwszej aplikacji byłam zadowolona z jej efektów. Kredka jest łatwa w aplikacji oraz bardzo trwała a jej cena w porównaniu do jakości jest naprawdę atrakcyjna. Stosuję Wings of Color od miesiąca i nie wyobrażam sobie zmieniać kredki na jakąkolwiek inną :)

Precyzyjna, mocno napigmentowana i trwała

Kredka ma wygodny, wykręcany sztyft. Nie wymaga temperowania. Posiada ultracienką i niezwykle precyzyjną końcówkę. W łatwy sposób pozwala mi narysować linie wzdłuż górnych rzęs. Ma miękką wręcz kremową, łatwo nakładającą się formułę. Nie rozmazuje się ani nie odbija na powiece. W idealnym stanie dobrze prezentuje się nawet 10 h (dłużej zwykle nie noszę makijażu). Bezproblemowo zmywa się zarówno płynem micelarny jak i mleczkiem do demakijażu.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Świetny produkt do posiadania w kosmetyczce

Tak jak tytuł recenzji mówi - genialna kredka. Każda osoba, która ma styczność z makijażem zawsze posiada taką jedną, czarną kredkę, co niezależnie od przebiegu lat zawsze będzie używana (pomimo, że kosmetyku nie powinno się trzymać tak długo ;p). To właśnie kredka, którą polecam z czystym sumieniem. Przenosi się na skórę jak masełko, do tego jest automatyczna co tylko jej dodaje. Można używać w każdym miejscu, bez obawy, że nie mamy czym jej zatemperować. Jest również bardzo wydajna.

Super polecam

Kredka wspaniała bardzo dlugo sie utrzymuje i nie rozmazuje. pozostaje na oku cały dzien, bardzo ladnie podkresla kolor i kształt oka. Jak dla mnie rewelacyjny produkt ktory napewno zagości w mojej kosmetyczce na stałe

faworyt z całej serii

Z całej serii kredka najbardziej przypadła mi do gustu - łatwo się nakłada i blenduje, dzięki czemu mogłam zrobić szybki i łatwy smokey look. Wydaje mi się też, że wystarczy mi na baaaaardzo długo.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Kredka miękka i mocno czarna

Zdecydowanie polecam, bardzo dobrze się aplikuje, szybko wysycha i mało wystarczy żeby mieć efekt czerni. Aplikator automatycznie wysuwany nie kredka dla mnie na plus, bo nie lubię temperować kredek. Jest na pewno miękka i komfortowo da się zrobić kreskę dobrze napigmentowana czerń. Czekam na więcej kolorów!

Długotrwała Intensywna czerń

Jestem bardzo zadowolona z zakupu tej kredki. Jest ona bardzo dobrze napigmentowana w intensywnie czarnym kolorze. Jej formuła jest miękka, łatwa do narysowania kreski. Kreska jest bardzo trwała, nie rozmazuje się ani nie odbija na powiece. Idealna dla osób o wrażliwych oczach, takie jak moje. Nie szczypie, przez to nadaje się na linię wodną oraz do rozcierania na powiece.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Super intensywny, polecam !

Bardzo spodobał mi się ten produkt. Piękny intensywny czarny kolor, po całym dniu pozostał prawie taki sam. Bardzo łatwo aplikuje się go na skórę. Jestem zadowolona i bardzo polecam.

Fajny produkt

Kredka ma przepiękne pudrowo różowe opakowanie, dość dobrze wykonane czuć że nie jest zrobione z taniego plastiku. Kredka jest miękka ale nie na tyle że zachowuje się jak plastelina, ma bardzo dobry pigment i jest wydajna. Ogólnie dobrze mi się z nią pracuje. Jak najbardziej polecam