Skino, Silver Body & Hair Shower Gel (Żel pod prysznic i szampon do włosów z jonami srebra)

Nowa seria żeli pod prysznic Skino zapewnia świeżość i doskonale oczyszcza Twoją skórę każdego dnia. Zawarty w formulacji olejek migdałowy zapewnia działanie nawilżające i pielęgnujące.
Żel Skino to połączenie zapachów :cytrusów, drzewa cedrowego i mchu.

żele pod prysznic, szampony
oczyszczające
zapachowa
żel

Dobra jakość w parze z niską ceną

Mój facet zużywa wszelkie żele do mycia litrami. Cieszę się więc, że trafiłam na produkty dla mężczyzn Skino, ponieważ tutaj na prawdę dobra jakość idzie w parze z niską ceną.
Od żelu nie oczekuję wiele, właściwości super pielęgnujących skórę. Ważne, żeby nie podrażniał, ładnie pachniał, dobrze się pienił i oczyszczał, a także odświeżał skórę, czyli spełniał swoją podstawową funkcję. Super jak kosmetyk taki będzie miał dużą pojemność i niewygórowaną cenę.
I taki właśnie jest ten żel Skino swoją drogą nie tylko ten egzemplarz, bo zdążyliśmy poznać już kilka wersji zapachowych).
Odświeżający żel Skino Silver z jonami srebra kupiłam w bardzo korzystnej cenie korzystając z promocji ,,taniej przy zakupie dwóch sztuk,,
Produkt jest przeznaczony do ciała i włosów co może być plusem dla wielu mężczyzn ceniących wygodę. Mój partner na co dzień używa specjalnego szamponu, ale od czasu do czasu zdarzy mu się umyć włosy tym specyfikiem i wszystko jest w porządku. Włosy są na swoim miejscu, nie pojawiło się żadne swędzenie, czy łupież więc spokojnie.
Żel ma ciekawą konsystencję i kolor , jest gęsty, metaliczny w kolorze srebrnym. Dobrze się pieni i doskonale spełnia swoją funkcję oczyszczającą. Ma intensywny, przyjemny, świeżo drzewny zapach. Łatwo się spłukuje pozostawiając jeszcze przez chwile, przyjemny męski zapach na skórze..
Nie podrażnia skóry, będzie odpowiedni dla wszystkich osób niezmagających się z problemami skórnymi.
Jak na tak tani produkt, ten żel jest po prostu naprawdę okej.
Ja na pewno jeszcze po niego sięgnę podczas zakupów w Biedronce.
Duza wydajność jaką zapewnia 400ml butla i niska cena , a przy tym świetna jakość na pewno nie tylko mnie zachęcają do zakupu.

Kosmetyki marki Skino od wielu miesięcy są stałym elementem w mojej łazience, bo tata i brat lubią te produkty. Zawsze kiedy jestem w Biedrze biorę na zapas kilka ich ulubionych porządków,czasem sięgam też po nowości. Tak właśnie trafiłam na wersję Silver z jonami srebra o działaniu odświeżającym. Żel zamknięty jest w sporej wielkości butelce o srebrnej barwie i prostej grafice z logo marki, jej kształt jest charakterystyczny dla Skino - wystarczy popatrzeć i już wiadomo co to za marka. Kolor nawiązuje do srebra jakim jest inspirowany ten kosmetyk. Zamknięcie na klik pozwala na szybkie otwieranie i zamykanie, nawet mokrymi rękami co ważne podczas brania prysznicu. Przejdźmy do właściwości żelu. Zapach jest świeży,nieco drzewny, intensywny i wyrazisty, od razu przywodzi na myśl klasyczne, męskie kosmetyki. Na ciele i włosach utrzymuje się dłuższą chwilę, jest całkiem trwały. Kolor to metaliczne srebro z poświatą, całkiem ciekawy. Konsystencja jest gęsta i zbita, a sam żel bardzo dobrze się pieni nałożony nawet w niewielkiej ilości. Dokładnie oczyszcza skórę, ale jej nie wysusza, nadaje się do codziennej pielęgnacji ciała i włosów. Sprawdzi się jako zamiennik szamponu do włosów, gdyż można go również w ten sposób stosować. Nie podrażnia skalpu, nie powoduje łupieżu,zapewnia właściwe oczyszczenie skóry głowy i włosów. Niska cena i dobra dostępność to jego duże plusy. Ten wielofunkcyjny kosmetyk warto poznać.

PLUSY
ładny zapach
dobrze się pieni
nie wysusza skóry
sprawdzi się do mycia włosów
wydajność
cena