Artego, Styling Tools, Feel & Shine, Serum for Splits Ends (Serum wygładzające do końcówek `Dotyk i blask`)

Serum, które zapewnia połysk,wygładzenie i miękkość włosów. Pielęgnacyjna formuła spaja rozdwojone końcówki i dyscyplinuje puszące się pasma. Serum zapobiega również elektryzowaniu się włosów.

nabłyszczacze
nabłyszczające, wygładzające
olejek
Utrwalenie
średnie

Starsza wersja była lepsza

Serum zawiera olej tsubaki, olej arganowy, który regeneruje i odbudowuje, z kamelii - nawilża i odżywia, serycyna - powoduje rozświetlenie i nadaje włosom blask.

Produkt ma właściwości wygładzające, chroniące końcówki, nawilżające oraz odżywiające. Pompka dozuje odpowiednią ilość produktu, więc nie ma mowy o przesadzeniu z dawką. Olejek jest wydajny, chroni włosy przed wysoką temperaturą i zabezpiecza przed czynnikami zewnętrznymi. Włosy po użyciu są zdyscyplinowane, podatne na stylizację, sypkie, miękkie i się nie puszą. Stosuję go na wilgotne włosy oraz suche, w obu opcjach sprawdza się bardzo dobrze. Lubię również zapach tego olejku. Starsza wersja pachniała nieco lepiej. Nie zauważyłam, aby moje włosy były przesadnie obciążone. Serum jest bardzo wydajne.

Nadaje blask

Mama kręcone włosy które uwielbiam prostować. Często po prostowaniu końce wyglądały na wysuszone. Odkąd zakupiłam serum problemu nie ma. Włosy są błyszczące a końcówki wygładzone i odżywione. Serum jest idealne do wykańczania fryzury zarówno włosów prostowanych jak i kręconych. Nie jest ciężkie i nie przetłuszcza włosów. Polecam

Cud na włosy!

Produkt poznałam,ponieważ używa go moja fryzjerka. Przy okazji wizyty nałożyła mi serum na włosy i tak zaczęła się moja miłość do niego.
Pierwsze co mnie uwiodło, to piękny zapach. Nie potrafię go przyrównać , do żadnego aromatu, ale zapach jest obłędny. Bardzo mi się podoba. Po drugie, idealnie wygładza włosy, nakładam je przeważnie po myciu na mokre włosy, po czym gdy już wyschną na same końce i osiągam efekt wow. Końcówki są pięknie nawilżone, nie puszą się, a włosy na całej długości nie elektryzują się. Serum jest pomocne w rozczesywaniu, ale tylko wtedy, gdy zostanie dokładnie wtarte we włosy, a nie nałożone tylko z wierzchu. Jest bardzo wydajne, choć na opakowaniu napisane jest, że może być stosowane 8 miesięcy po otwarciu, to ja mam je już około roku i nadal jest zdatne do użytku.

Świetne wygładzenie i blask na włosach

+ Pierwsze o czym muszę wspomnieć to wydajność. Mija rok od kiedy zaczęłam stosować to serum i przy stosowaniu go na długie włosy w buteleczce jest jeszcze 90% zawartości. Jestem pod wrażeniem!
+ Zapomniałam co to jest puszenie się końcówek. To serum magicznie wygładza moje włosy.
+ Nadaje piękny blask włosom. Choć trzeba uważać, aby nie nałożyć zbyt dużej ilości serum, ponieważ włosy będą sprawiały wrażenie ciężkich i przetłuszczonych.
+ Cena przy tej wydajności jest wprost rewelacyjna.
+ Piękny zapach.
+ Opakowanie super - z pompką.

Zdecydowanie polecam :)

Niestety

Sądząc po ocenie tutaj, mam chyba jakieś nienormalne włosy. U mnie to serum całkiem się nie sprawdziło. Po pierwsze, nie widzę wygładzenia przy mokrych włosach. Zaraz po wyschnięciu znowu się puszą na końcach, a to właśnie chciałam zwalczyć. Po drugie, miałam nadzieję na jakieś nawilżenie końcówek i pozbycie się siana na końcówkach. Niestety to serum w tym również nie pomogło. Po trzecie, zapach. Nie jest najgorszy i w zasadzie mi obojętny, jednak strasznie chemiczny i niektórych może denerwować. Po czwarte, cena - za taki efekt to bym nawet 5 zł na to serum nie wydała. A, i bym zapomniała - miałam nadzieję na jakąś pomoc w rozczesywaniu włosów, bo po myciu strasznie się plączą... no i nic. I tak nie mogę ich rozczesać. Ogólnie rzecz biorąc to był nietrafiony zakup, z moimi włosami sobie nie poradził.

Najwyższa półka wygładzania

Obłędnie wygładza, nadaje jedwabistą strukturę nawet puchatym włosom i przyjemnie je zmiękcza. Używam i na mokre włosy do stylizacji, i jako "kropka nad i" przy wykańczaniu fryzury.

Zapach chemicznego kokosu bardzo mi się podoba - co tu kryć, kojarzę go z salonu fryzjerskiego więc jest to bardzo miłe skojarzenie:)

Bardzo atrakcyjna cena za taką pojemność, nie mówiąc o fenomenalnym działaniu.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (bardzo wydajne)

pozytywne wrazenia

Serum sprawdza się doskonale. Przede wszystkim w pierwszym momencie uwodzi zapach. Tak też było w moim przypadku gdy decydowałam się na zakup. Zapach przekonał mnie od razu. Wzięłam bez większego namysłu, tym bardziej, że i cenowo całkiem przyzwoicie.
Tak samo zapach działa na klientki, mam wrażenie, że bez względu na efekt końcowy, czyli to czy działa wg swojego przeznaczenia i tak kobietki będą zachwycone.
Najważniejsze jednak jest to, że zapach to nie wszystko. Jak się okazało serum faktycznie sprawdza się bez zastrzeżeń. Wygładza włosy, idealnie sprawdza się na rozdwojone końcówki, nie skleja i nie obciąża włosów, nawilża, ułatwia modelowanie, włosy prezentują się o niebo lepiej.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2-3

Może być

Dobrze sie aplikował dzięki wygodnemu opakowaniu i całkiem niezłe działał na końówki. Był też bardzo wydajny. Niestety ma jedną wadę, której nie mogłam przeżyć - bardzo chemiczny okropny zapach kokosowy, a ja należę do tych osób które nie lubią kokosa.

Świetny kosmetyk

Do obietnic producenta odnoście "spajania" końcówek podchodziłam sceptycznie. Był to dla mnie po prostu kosmetyk pozwalający wygładzić puszące się zimą włosy, a to tego pięknie pachniał kokosem. Jednk, po kilku tygodniach stosowania, okazało się, że stan moich włosów faktycznie uległ poprawie.

Zalety:
- wystarczy wycisnąć kroplę olejku na dłoń, rozsmarować i przesunąć dłonią milimetr nad włosami, by wygładzić sianko
- nawilża też końcówi i sprawia, że mniej się rozdwajają
- świetnie pachnie

Wady:
- dla niektórych cena, jednak specyfik zużywa się na tyle wolno, że zakup się opłaca

Obecnie jest to mój najlepszy kosmetyk do włosów.

Wiem, że nie jest możliwe \'sklejanie\' końcówek przez kosmetyki, ale to serum sprawia, że moje suche, łamliwe i rozdwojone końcówki wydają się idealne!

Plusy:
- \'magiczne\' właściwości scalające końcówki włosów ;-)
- wydajność
- zapach

Minusy:
- brak

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 2,5

Best ever !!!

Dla mnie to serem to hit wszechczasów !!! Mam włosy bardzo puszyste, długie, lekko kręcone. Miałam w swojej kolekcji najróżniejsze specyfiki tego rodzaju łącznie z jedwabiami. Wszystkie buteleczki zawsze starczały mi na kilka, maksymalnie kilkanaście razy. To serum bije wszystkie inne na głowę. Jest mega wydajne -przy moich bardzo długich i "obfitych" włosach wystarcza na około rok, jeśli nie dłużej , myjąc głowę jakieś 2 razy w tygodniu. Stosuję ten produkt za każdym razem.
Konsystencja jest w sam raz, nie jest zbyt gęste ani wodniste, zapach delikatny, kokosowy, włosy są przyjemnie miękkie, lekkie, nie obciąża ( nie stosuję na całe włosy, tylko na jakieś 3/4 ich długości). Bardzo pomaga mi w rozczesywaniu moich włosów które po myciu są bardzo ciężkie do ujarzmienia.
Jak dla mnie to serem jest niezastąpione i będę z ogromną przyjemnością do niego wracać

Używam tego produktu od: Jakieś 2.5 roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 2

Bardzo dobre serum

Te serum dostalam od cioci , poniewaz jej nie odpowiadalo za bardzo ociazalo wlosy . Ja jednak bardzo polubilam ten produkt . Uzywam go sporadycznie na mokre lub suche wlosy . Wystarczy kropelka by pieknie wygladzilo wlosy . Ulatwia rozczesywanie . Mala ilosc nie obciaz wlosow zas wieksza ilosc napewno je obciazy . Wlosy sa lejace , miekkie , lsniace i ogolnie super . Polecam . Warto kupic ten produkt nawet za taka cene , teraz te serum jest za ponad 50 zl .

Używam tego produktu od: 2 lata