Anastasia Beverly Hills, Brow Genius Serum (Serum do brwi)

Anastasia Beverly Hills, Brow Genius Serum (Serum do brwi)

Pojemność 3,5 ml

Brow Genius® łączy sześć składników odmładzających w przemyślanej, przynoszącej wiele korzyści formule, która działa natychmiast i z czasem, aby stworzyć wymarzony wygląd. Pomyśl o miękkich, elastycznych, zdyscyplinowanych, pełnych brwiach, o których zawsze marzyłaś. Od peptydów, pantenolu i koreańskiego żeń-szenia po biotynę i olej rycynowy. Formuła została zaprojektowana, aby odżywiać, dyscyplinować i przekształcać brwi.

-Peptyd sformułowany z wyciągiem z czerwonej koniczyny zapewnia pełniejsze wykończenie, jednocześnie chroniąc brwi przed złamaniem.
-Koreański czerwony żeń-szeń pomaga wyraźnie pogrubić brwi.
-Pantenol pomaga zmiękczyć, wygładzić i ujarzmić suche lub niesforne włoski, dzięki czemu brwi są bardziej zdyscyplinowane i łatwiejsze w pracy.
-Biotyna pomaga powlekać włosy dla widocznie pełniejszego wykończenia.
-Olej rycynowy pomaga chronić, odżywiać i naprawiać brwi, jednocześnie tworząc zdrowe środowisko na skórze i wokół mieszków włosowych.

odżywki do brwi
regenerujące
w eyelinerze

Anastasia Beverly Hills, Brow Genius Serum

Anastasia Beverly Hills, Brow Genius Serum (Serum do brwi) . Szczerze to nie bardzo wiem co o niej napisać. Po pierwsze jest bardzo droga. W regularnej te Sephora kosztuje 300 zł w promocji można trafić za 200.. Ma piękne błyszczące złoto różowe opakowanie, wygodną do aplikacji szczoteczkę. Wygląda bardzo luksusowo. I to chyba koniec plusów. Po 2 miesiącach codziennego używania nie zauważył normal żadnej różnicy... Może tyle że włoski brwi były ciut bardziej miękkie i łatwiej je było ułożyć. Żadnego efektu wow. Nic czego by odżywka czy serum za 20 zł nie dała rady zrobić... No nie polecam... Zdecydowanie szkoda pieniędzy.

Miłe zaskoczenie

Byłam sceptycznie nastawiona do tego produktu, jednak mile mnie zaskoczyło. Mam niesforne, nie współpracujące, przerzedzone brwi.
Po 2 tygodniach stosowania brwi są bardziej nawilżone, lśniące i lepiej się układają. Niestety po tak krótkim czasie nie zauważyłam jeszcze zagęszczenia, choć bardzo na to liczę.
Niestety ma 1 konkretną wadę, a jest nią cena.