Pachnidelko

13530 opinii
Średnia ocena: 4.64/5

Hebe
zobacz więcej ofertzwiń

GLOV® COOLCURL™ Zestaw do kręcenia włosów bez ciepła z innowacyjnym wałkiem, 2 gumkami scrunchies i satynowym czepkiem pielęgnacyjnym:
● Najnowocześniejsza lokówka bez użycia ciepła.
● Wykonana z wyjątkowo wygodnej i elastycznej pianki memory foam.
● Powłoka z mikrofibry chroni włosy przed puszeniem, łamliwością i nadmierną utratą wilgoci.
● Doskonałe rozwiązanie nawet dla delikatnych włosów - ten model COOLCURL™ jest zalecany szczególnie do długich i półdługich włosów.
● Idealna w podróży, hit letnich festiwali.
● Czepek dodatkowo chroni włosy i wałki podczas snu.

inne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Świetny!

Z wałkiem do loków mam trochę relację love - hate, nie ukrywam.
Miałam już słynny wałek z Rossmanna, który raz robił mi przepiękne loki, a raz robił ze mnie Crystal z Dynastii - a i spanie w tym ustrojstwie było niezbyt przyjemne.
Wałek Glov jest zupełnie inny - i piszę to z ręką na sercu. Odmienił on mój pogląd na tego rodzaju akcesorium i śmiało mogę powiedzieć, że będzie on często gościł na mojej głowie - zwłaszcza, że zapuszczam włosy!

Jaki jest Coolcurl?
Bardzo porządnie wykonany - z mięciutkiej pianki, która nie wbija się w łepetynę przy każdym możliwym ruchu.
Włosy nie ześlizgują się z niego - nawet moje, aktualnie długości do ramion. Bardzo fajnym rozwiązaniem są sznureczki na końcach wałka - dzięki temu można go zawiązać i nie zsuwa się on z głowy.
W zestawie znajdują się również dwie scrunchie oraz satynowy czepek chroniący loki.

Zaplecenie włosów jest banalnie proste h- dzięki czepkowi i gumkom wałek trzyma się dzielnie całą noc, a same włosy nie są spuszone ani poplątane.
Loki wychodzą naprawdę piękne, za sprawą średnicy wałka - jest grubszy niż rossmanowski, dlatego skręt jest bardziej naturalny i nie grozi nam efekt "komunijnych loczków".
Skręt trzyma się przez cały dzień, rozluźnia się dopiero pod wieczór - wystarczy odrobina serum na końce i lakier dla utrwalenia, by móc cieszyć się piękną fryzurą.
Wałek nie wpływa negatywnie na kondycję moich włosów - nie są połamane ani zniszczone.

Jestem naprawdę zadowolona i śmiało mogę polecić Wam ten wałek - jest porządnie wykonany, świetnie trzyma się głowy, nie zsuwa się z włosów, można z nim spać bez obaw o ból głowy następnego dnia, a loki, jakie wyczarowuje, są efektowne i trwałe.
Bardzo, bardzo polecam, to prawdziwe cudo! ♥️

Glov, Coolcurl, Zestaw do kręcenia włosów bez ciepła z innowacyjnym wałkiem

Zestaw do kręcenia włosów bez ciepła jest dla mnie świetnym rozwiązaniem, ponieważ nie muszę już stosować prostownicy ani lokówki. Lubię dobrze wyglądać, więc moje włosy nie niszczą się podczas codziennej pielęgnacji. Wystarczy kilka ruchów i wałek jest na głowie, jest to wygodna aplikacja. Duży plus na materiał i ładny wygląd.

Loki, loczki bez nagrzewania

Jest to pierwsza styczność z tego typu wynalazkiem i cieszę się, że miałam okazję przetestować ten z Glov. Firma radzi sobie świetnie nie tylko z pielęgnacją skóry ale także z włosami. Zestaw do loków jest przyjemny w dotyku, nie elektryzuje włosów, świetnie kręci nawet te ciężko podatne na skręt. Dla mnie bomba i polecam każdej osoby która marzy o sprężystych lokach czy delikatnych falach.

Miłe zaskoczenie !

Fale na moich długich prostych włosach to nie lada wyzwanie… kręcone prostownica trzymają się max kilka godzin i włosy zaraz robią się lekko pofalowane a po chwili proste. Myślałam, że nie ma takiego gadżetu, który sprawi że aktywny na włosach utrzyma się dłużej niż kilka godzin… Kiedy tylko zobaczyłam TO CUDOW pomyślałam…. MUSZĘ tego spróbować!

Idealny zestaw do idealnych loków!
W pudełku otrzymujemy wałek wykonany z pianki - jest naprawdę wygodny, można w nim śmiało pójść spać :)
Dodatkowo w zestawie dołączone są dwie gumki i tkaninę techniczną z mikrofibry która pomaga dosuszyć włosy i zabezpieczyć je na wałkach.

Używałam swojego zestawu na noc do snu i przyznam szczerze, że rano byłam naprawdę bardzo pozytywnie zaskoczona - loki/fale były takie mega sprężyste, jędrne! Utrzymały się zdecydowanie dłużej niż te które były wykonane prostownicą!
Przyznam, że w walkach spi się naprawdę wygodnie nie odczuwałam żadnego dyskomfortu podczas snu.
Ogromny plus za to, że NIE TRZEBA narażać włosów na wysokie temperatury prostownicy czy lokówki :)

Efekt przerósł moje oczekiwania!!

Świetny skręt

Ten produkt marki GLOV sprawdził mi się najbardziej. Przy pierwszy użyciu miałam małe problemy z nawinięciem włosów, ale do tego potrzeba wprawy. Jestem zachwycona efektem pięknych fal! Ciężko uwierzyć, że można uzyskać tak świetny efekt bez użycia ciepła. To fantastyczna alternatywa, aby nie niszczyć włosów! Dzięki piankowemu wykonaniu totalnie nie przeszkadzały podczas snu. Gumki dobrze się trzymały. Zestaw godny polecenia.

Rewelacja

Od dawna zastanawiałam się nad tym produktem, w końcu miałam możliwość przetestowania. I jestem zachwycona!
Wałek jest przepiękny - osobiście mam w kolorze pudrowego różu. Jest mięciutki, idealnie dopasowuje się do włosów. Praca z nim jest przyjemna. Na początku oczywiście trzeba się nauczyć używania, ale w internecie jest mnóstwo tutoriali, kilka razy i doszłam do wprawy.
Mam włosy długie i gęste. Dzięki wałkowi wychodzą u mnie piękne delikatne loki. Długo się utrzymują.
Rzeczywiście wałek jest wygodny podczas spania dzięki temu jaki jest mięciutki.

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 5

idealne do robienia loków

O tym produkcie słyszałam sporo, ale nigdy jakoś nie było nam po drodze. Początkowo miałam problemy , aby 'nałożyć' wałek, jestem trochę taka nieporadna podczas takich wyzwań, ale finalnie coś udało sie zrobić. W nocy troszkę czułam dyskomfort , ale ja już tak mam, nawet opaska na oczy mi przeszkadza :D
Rano po zdjęciu włosy były bardzo kręcone, jednakże po przeczesaniu ich i wystylizowaniu zrobiły się ładne loczki!! Zdrowo wyglądające. !
Nie sądziłam, że uzyskam taki efekt bez użycia wysokiej temperatury.
Nie jestem za bardzo doświadczona w używaniu takiego gadżetu, ale myślę , że jeśli ja dałam radę to wszystkim sie uda!

• Design produktu: 5

Lepszy niż pasek od szlafroka, skarpetek i takich innych domowych sposobów na loki ;)

Jestem fanką tworzenia loków bez użycia ciepła, za pomocą takiego wałka jak z tego zestawu, bądź jak próbowałam wcześniej za pomocą paska do szlafroka, rajstop, skarpetek i już nie pamiętam czego ja jeszcze używałam, aby uzyskać loki. O to ten zestaw, widoczny na załączonym przeze mnie zdjęciach do recenzji otrzymałam w ramach klubu recenzentki KWC. Bardzo się cieszę, że miałam taką możliwość. Móc sprawdzić zestaw GLOV.

Aby sprawnie używać tego gadżetu trzeba trochę poćwiczyć. Metoda prób i błędów. Z pewnością jest to przydatny gadżet, dla osób które lubią lekkie loki na co dzień, bez efektu komunijnych sprężyn. Mój wałek jest w kolorze różowym, z dwoma gumkami do zabezpieczenia oraz czarnym czepkiem. Wszystko to zamknięte jest w kartoniku zabezpieczającym, a z tyłu niego jest dokładna instrukcja jak używać całego zestawu.

Włosy zakręcam na wałek, gdy są praktycznie suche (szczególnie przy skórze głowy). Robię przedziałek na środku , kładę wałek w centralnym punkcie głowy i zaczynam zakręcać od prawej lub lewej strony. Zabezpieczam gumkami. Zakładam czepek, by bardziej komfortowo się spało, ale też dzięki temu ciepło nie ucieka i lepiej włosy się kręcą. Bez czepka też wygodnie się w nim śpi, ponieważ jest z miękkiego materiału wykonany.

Można zakładać go w różne sposoby. Należy wypracować swoją ulubioną metodę dopierania włosów i wtedy efekt na pewno będzie zadowalający. Dzięki temu zestawowi, mam kilka razy w miesiącu loki jak gwiazdy z czerwonego dywanu. :)

Ideał istnieje!

Ten zestaw do kręcenia włosów to mój ostatni hit hitów! Myślałam, że nigdy nie będę potrafiła spokojnie zasnąć i się wyspać w takim wałku. A tu niespodzianka. Doskonałe połączenie materiałów z jakich zestaw został wykonany pozwala mi na swobodny i pełnowartościowy sen. Loki wyglądają przepięknie i utrzymują się cały dzień. Ba! Jak dobrze o nie zadbamy to i następnego dnia widać fale. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona trwałością skrętu jaki daje ten zestaw. Pokochałam całym sercem.

• Design produktu: 5

Mój ulubieniec do drobnych bądź grubych loków

Przetestowałam już kilka rodzai sprzętów do uzyskania loków. Tych które potrzebowały ciepła i wysuszały oraz paliły, wraz te które były bardzo nieprzyjemne przy zakładaniu. A mam tu na myśli tradycyjne wałki plastikowej, w których uzyskanie loków było koszmarem.
Dość długo nie korzystam już z kręcenia włosów przez niewygodne dla mnie metody. Dzięki temu wałkowi zmieniłam podejście. Włosy są równomiernie zakręcone w dwóch stron. Stopień loka dostosowuje nakręcając włosy na wałek mocniej lub słabiej. Uwielbiam je za materiał i to jak dostosowują się do kształtu głowy po jej położeniu. Dodatkowo w zestawie są 2 gumki które można używać same bądź zabezpieczać nimi końcówki włosów.
Jest również satynowy turban, który jest całkiem spory i zmieści włosi i wałek w jednym miejscu. Jest delikatny i cienki, nie poci się w nim głowa i nie drapie, nie drażni skóry głowy.
Cieszę się że trafiłam na ten zestaw do włosów, jest to odkrycie nowej fryzury mając pod ręką jedynie wałek.

Zaczarowany ołówek

Zestaw do kręcenia włosów jest rewelacyjne, nie oddałabym go nikomu i nie zamieniłabym go na żaden inny. Po godzinie moje włosy były ułożone po wyjściu od fryzjera. Piękne loki, długo utrzymujące się. Podoba mi się to że nie muszę poddawać włosów z ciepłem powietrzem z prostownicy bądź lokówki. Sama nie umiałabym tego zrobić lokówką tych pięknych loków.

Wałek na zimne loki

Wałek, to mój ulubiony gadżety, którego nie oddam nikomu. Uwielbiam się w kręconych włosach, jednak zawsze musiałam spędzić godziny przed lustrem by zakręcić włosy na lokówkę czy prostownice. teraz "robienie" loków to czysta przyjemność, gdyż robią się one same. Wałek jest solidnie wykonany, w zestawie są dwie gumki i turban. Myślę, że podłoży mi na lata.