Ph. Doctor Dermocosmetics, Lactic Acid 12% Peel for Face and Body (Peeling do twarzy i ciała `Kwas mlekowy 12% `)

Opracowany przez dermatologa peeling do twarzy i ciała z kwasem mlekowym 12% bez kompozycji zapachowej. Multizadaniowy produkt dedykowany do pielęgnacji skór z problemem rogowacenia mieszkowego i zapaleń mieszków włosowych. Peeling do twarzy i ciała z kwasem mlekowym 12% to kosmetyk multizadaniowy, dedykowany do pielęgnacji skór z problemem rogowacenia mieszkowego i zapaleń mieszków włosowych. Odpowiedni dla każdego typu cery, w tym wrażliwej. Zawarty w składzie kwas mlekowy delikatnie usuwa martwe komórki naskórka, pozostawiając skórę gładką i nawilżoną. Wpływa regulująco na działanie gruczołów łojowych, znacznie zmniejsza ilość wydzielanego przez nie łoju. Regularne stosowanie peelingu przyczynia się do poprawy wyglądu skóry wokół mieszków włosowych. Działa na skórę złuszczająco, nawilżająco, przeciwstarzeniowo oraz oczyszczająco. Pobudza produkcję kolagenu, elastyny i ceramidów. Produkt dla młodzieży i dorosłych, unisex. Produkt naturalny (97% naturalnych składników).

Produkt wegański. Odpowiedni dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Produkt bez kompozycji zapachowej. Wyczuwalny zapach jest charakterystyczny dla surowców użytych do jego wyrobu.

enzymatyczne
wrażliwa, normalna, sucha, trądzikowa, mieszana
nawilżające, wygładzające, przeciwzmarszczkowe, rozświetlające, oczyszczające
w buteleczce
żel

Do twarzy tak, do ciała słaby.

Peeling kupiłam do pielęgnacji ciała po depilacji i na miejscowe rogowacenie. Kosmetyk zamknięty jest w wygodnej butelce z pompką, łatwo się dozuje i aplikuje na skórę.

Peeling nie podrażnia, nie uczula, jednak dla mnie działa zbyt słabo. Jestem zwolennikiem stosowania łagodnych kwasów w pielęgnacji, ten kosmetyk działa zbyt delikatnie - spodziewałam się lepszych efektów przy pielęgnacji ciała.

Na ciele widoczna jest delikatna poprawa, z pewnością należy powtarzać zabieg przez kilka / kilkanaście dni żeby zobaczyć efekt.

Jako peeling do pielęgnacji twarzy nie mam zastrzeżeń. Działa delikatnie, efekt jest widoczny. Tu oceniam działanie 5/5, jednak ja kupiłam produkt z myślą o ciele ;)

Minusem jest butelka jest pojemności 80ml - co jest dla mnie niewystarczające, szczególnie jako kosmetyk do ciała.

bardzo dobry kosemetyk kwasowy

moj cele pielegnacyjny:
* produkt kupilam z mysla o nawracajacych syfkach na ramionach
* finalnie uzywam i na cialo, i na twraz
*mam mieszana cere z tendencja do niedkosnalosci (glownie przez stres lub zla diete), do tego delikatna ze sklonnoscia do podraznienn

opakowanie: porzadna szklana butelka z pomka,
zapach: brak
konsystencja: fosc gesty zel
dzialanie: to jest badzo dobry kwasowy produkt natomiast trzeba nauczyc sie go uzywac z uwagi na stezenie kwasu 12% tak aby nie bylo podraznien

w przypadku syfkow na ramionach: nakladalam zel na 10 minut raz na 5 dni i faktycznie bardzo szybko udalo sie zniwelowac niedkosnalosci

w przypadku twarzy: mam bardzo delikatna cere i zanim nalozylam pierwszy raz produkt kilka tyugodni pracowalam aby miec dobrze nawodniona skore bez zaburzonej bariery hydro-lipodwej
wczesniej stosowalam peeling kwasy w formie zelowej z marki Dr Skin Ckinic z duzo nizszym stzeniem -5% kwasu migdalowego

W przypadku Ph. Doctor ten produkt jest mocniejszy w dzialaniu. Przez peirwsze kilka aplikacji czulam mocne szczypanie, skora byla zaczerwieniona. Po 2 uzyciu widzialam zredukowanie kaszki na czole oraz ogolnie bardziej oczyszczona cere.

Co istotne produkt nakladamy na umyta i dobrze osuszona skore. Omijam miejsca, ktore sa podraznione lub zabezpieczam wazelina kosmetyczna np. skryzdelka nosa lub granice przy ustach.

Obecnie produkt stosuje raz na 2 tyogndie. Trzymam max. 5 minut,zmywam chlodna woda. JAko konkretny krok nakladam tonik z trehaloza oraz serum nawilzajace.

Ogolna ocena:4
Bardzo dobrze dzialajacy pridkt ale trzeba nauczyc sie go uzywac

"Robi robotę"

To jest genialny produkt, który fantastycznie robi to co ma robić.
Idealny do skóry, która boryka się z okołomieszkowym zapaleniem. Tam właśnie widać najbardziej co potrafi zdziałać to cudo.

Wszędzie tam gdzie są widoczne czerwone kropeczki jak po szczotce ryżowej on działa wyśmienicie. Uda, placy, ramiona to kluczowe strefy, w których go przetestowałam na mężu swym. Efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Serio to jest produkt od zadań specjalnych. Już po kilku (3) aplikacjach było widać poprawę i to w dużym stopniu.

Skóra jest jak nowa, nie ma na niej żadnych czerwonych miejsc. Jest gładka i aksamitna w dotyku. Nie ma żadnych szorstkich "placków".

Peeling ten fantastycznie działa na rozszerzone pory skórne z którymi osobiście się borykam. Świetnie je oczyszcza i zwęża, nie podrażniając przy tym skóry twarzy. Wcześniej skóra wyglądałam jakby była taka jak na pomarańczy, a po peelingu jest gładka. To jest niewątpliwie hit!

Opakowanie jest szklane, wygodne. Dozownik precyzyjnie podaje przezroczysty żel o jedwabistej konsystencji. Czasem zatyczka potrafi spaść, jakby była zbyt luźna. Ale zdarzyło mi się to tylko w jednym opakowaniu, więc może było z defektem. Dno buteleczki wygląda perfekcyjnie, jakby diamenciki były w nim zatopione.

Czy kupię ponownie ? Tak! To jest produkt, który działaniem zachwyca nawet mojego mężczyznę, a to jak same może wiecie ciężko osiągnąć u faceta.

Skuteczny i lagodny

Peeling kwasowy o bardzo dobrych właściwościach złuszczających, ściągających, ujędrniających, odmładzających i regenerujących.
Multizadaniowy!

Sprawdza się do cery przetłuszczającej się. Zauważyłam po kilku zastosowaniach - znaczną redukcję produkcji serum. Moja cera nie świeci się już tak szybko i nie wymaga pudrowania co chwilę. Bardzo długo szukałam kosmetyku, który ten efekt wywoła i nie spodziewałam się, że to będzie peeling.
Teraz, poranne nałożenie podkładu i pudru, zapewnia matową i świeżą cerę nawet do wieczora, późniego popołudnia.

Poza tym peeling, oprócz "standardowego działania", daje efekt odmłodzenia i ujędrnienia.

Trzeba z nim uzważać

Używałam go już sporo czasu temu razem z innymi kosmetykami w celu pozbycia się zmian trądzikowych, przebarwień, raz na tydzień przez zalecone na opakowaniu 15 minut i czułam przy tym często delikatne pieczenie, ale akurat wtedy chodziłam na zabiegi kwasowe więc już przyzwyczajona byłam do gorszych odczuć. Wtedy wydawało mi się że nawet pomaga.

Problem w tym że raz na skórze pzostawiłam go na trochę dłużej, mogło to być 20-25 minut... i "wypaliło" mi fragment skóry twarzy, miejsce było podrażnione, zrobił się potem strup. Przestraszyłam się i odstawiłam na parę miesięcy z namiarem powrotu do stosowania, ale gdy już chciałam to zrobić, zauważyłam że część srebrnego, metalicznej materiału przy dozowniku została "wyżarta" co ponownie mnie odrzuciło tym razem na dobre.

Radzę zatem bardzo uważać, nawet skracać czas przez jaki kosmetyk powinien znajdować się na skórze. Stężenie kwasu jest dość spore, i przy braku uwagi można sobie zaszkodzić, niepokoi mnie również jak zużyło się samo opakowanie.

Świetny produkt o nieprzyjemnym zapachu

Do zakupy zachęciły mnie pozytywne recenzje i rzeczywiście mogę śmiało przyznać, że to naprawdę dobry produkt. Skóra po jego użyciu jest wygładzona i niezwykle przyjemna. Efekty widać juz po pierwszym użyciu. Zmagam się z rogowaceniem mieszkowym i peeling świetnie radzi sobie z tym problem. Różnica na skórze jest widoczna gołym okiem. (Kluczowa jest oczywiście systematyczność) Niestety bardzo ale to bardzo przeszkadza mi zapach tego produktu. Nakładając go na twarz nie mogę wytrzymać nawet 5 minut :(

RE-WE-LA-CJA świetny, bezpieczny, megha wydajny kosmetyk. Godny uwagi, przetestowania i przekonania się, że kwasy wcale nie takie straszne jak o nich co poniektorzy piszą...

Pierwszy raz styczność z marką PH. dr dermatologic miałam za sprawą obserwacji profilu na Instagramie mamy ginekolog -gdzie ona właśnie rozpropagowała sławę właśnie tych kosmetyków.

Jest to Marka stworzona przez kobietę lekarz dermatolog i ona swoim czujnym okiem tworzy tak cudowne formuły kosmetyków.
Peeling do twarzy i ciała kwas mlekowy 12% kupiłam na stronie producenta o ile dobrze pamiętam wówczas obowiązywała promocja tak też zaopatrzyłam się w kilka produktów tej marki. Powieliłam dodatkowo zakupy niektórych pozycji tym bardziej, że to nie była moja pierwsza styczność z tą marką tak też do produktów, które się u mnie sprawdziły bardzo chętnie wracam.

Jednak wracając do tematu peelingu kwasowego jest to produkt, który dotarł do mnie zamknięty w kartonowe pudełeczko, zaś w środku znajduje się szklana masywna buteleczka 80 ml z żelową, przeźroczystą formułą produktu.
Formuła wydobywana jest za sprawą naciśnięcia pompeczki w zależności od partii ciała na którą nakładam kwas mlekowy zużywam odpowiednią ilość produktu natomiast jeśli chodzi o skórę twarzy jest to standardowo zazwyczaj około 3-4 pompki. W zależności czy aplikuje na skórę szyi dekoltu.
Produkt jest wręcz nie wyczuwalny- bezzapachowy. Peeling to produkt, który w 97% bazuje na składnikach pochodzenia naturalnego co warto zdecydowanie i bezdyskusyjnie tutaj zaznaczyć.

Producent zaznacza, jest to produkt wegański, który jak rzadko można znaleźć jest odpowiedni dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Produkt po nałożeniu na skórę na samych początkach stosowania początkowo szczypał mnie, aczkolwiek nie było to nic na zasadzie pieczenia nieprzyjemnego niemożliwego do wytrzymania jest to po prostu delikatne przyjemne szczypanie, które w mojej ocenie świadczy o tym, iż produkt działa.

Obecnie jestem już po kilkunastu razach użytkowania i zdecydowanie jakość mojej skóry uległa zauważalnej poprawie. Produkt wyraźnie wpłynął na poprawę i brak widoczności gruczołów łojowych, znacznie zmniejszył wydzielanie łoju. Mój problem wyświetlacania się skóry zdecydowanie został zminimalizowany.
Produkt bardzo dobrze oczyszcza skórę.
Po użyciu buzia jest miękka, lekko matowa, przyjemna w dotyku. Bardzo dobrze sprawdza się przed wielkimi wyjściami- peeling zrobiony kilka dni wcześniej faktycznie doprowadza skórę do ładu i nie muszę się martwić wówczas, że pojawi się jakiś nieprzyjemne nieproszony gość na mojej skórze.

Ponadto, zaznaczone jest, że to produkt dedykowany nie tylko do skóry twarzy ale również do ciała. Ja jako posiadaczka skóry z problemem rogowacenia się okołomieszkowego zmagam się z tak zwaną truskawkową skórą tak też na udach kilka razy używałam produktu i peeling wyraźnie uregulował strukturę mojej skóry. Zniwelował zaczerwienia i poprawił jakość i gęstość skóry.

Podsumowując jest to bardzo dobry uniwersalny produkt dla każdego kto chce rozpocząć swoją przygodę z peelingiem kwasowym a przy tym może osiągnąć naprawdę świetne rezultaty i nie zrobić sobie krzywdy w zaciszu domowym.

Zdecydowanie polecam.
Polska marka- NASZ POLSKI PRODUKT.
Mój patriotyzm gospodarczy jest w pełni uradowany <3

Świetny produkt

Kolejny dobry produkt marki. Kwas mlekowy zamknięty jest w dużej, szklanej butelce o pojemności 80 ml. Konsystencja jest żelowa i gęsta, nie spływa z dłoni ani z twarzy. Zakładając używanie jedynie na cerze, wydajność jest hiper wysoka, a relacja ceny do jakości świetna.

Kwas kupiłam jak tylko wyszedł na rynek, bardzo lubię kilka produktów marki, a świadomość tego, że nad ich produkcją działa lekarz dermatolog sprawia, że im ufam. Kwas mlekowy ma świetne właściwości zarówno złuszczające jak i nawilżające/przeciwzmarszczkowe. Używam go naprzemiennie z kwasem salicylowym, glikolowym oraz azelainowym.

Lekko szczypie, nakładam go na umytą i osuszoną skórę na ok 10 minut, czasami krócej. Efektem jest delikatne złuszczenie, zmiękczenie skóry twarzy, rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu. Efekty są naprawdę natychmiastowe. Mam nadzieję, że regularne używanie wpłynie za jakiś czas na zatrzymanie procesu starzenia. :)

Użyłam kwasu kilka razy na okolicę ud gdzie skóra po goleniu jest podrażniona, często widzę u siebie tzw. truskawkową skórę. Po użyciu zauważyłam poprawę, ale niestety nie jestem już tak regularna jak w przypadku twarzy. PAO wynosi 9 mcs od otwarcia, więc mam zamiar wykończyć go niedługo na nogach.

Polecam!

Trzeba go wyczuć

W przypadku skóry naczynkowej z kwasami trzeba postępować dość ostrożnie. Do zakupu tego peelingu przekonało mnie to, że jest bezpieczny dla kobiet w ciąży. Sprawdził się super! Zero podrażnień, czy zaczerwienień, a przy tym delikatny efekt złuszczenia i rozświetlenia mojej skóry. W swojej praktyce z kwasami zawsze stosuję je zaczynając od 5 minut. Przy tym peelingu pozwalam sobie nawet na 10 min i jest ok. Producent zaleca bodajże 15 min, ale wiem że dla mnie to mogłoby być już za dużo. Zapach typowy dla tego typu produktów, ale mi jakoś bardzo on nie przeszkadza. A! jeszcze wydajność! To jest jakiś kosmos!!! Używam go średnio raz w tygodniu, buteleczkę mam w domu już chyba z dwa miesiące i praktycznie nic go nie ubyło :D.