Uzdrovisco, Bezolejowy krem nawadniający na promienną cerę

Uzdrovisco, Bezolejowy krem nawadniający na promienną cerę

Krem lekki w nanoszeniu, szybki we wchłanianiu, bez obciążającej warstwy. Skoncentrowany na głównej potrzebie Twojej skóry – rozjaśnianiu, przywracaniu promienności i blasku. Cudownie pielęgnujące dzięki wyselekcjonowanym składnikom, które zapewniają skuteczne działanie i nie zapychają porów. Efekt? Jasna, promienna, pełna naturalnego blasku skóra, mniej podatna na niedoskonałości, niezależnie od typu cery.

TYP CERY: Krem dobry dla każdego typu skóry szarej, zmęczonej, wrażliwej, z przebarwieniami i nierównym kolorytem, która potrzebuje wydobycia promienności i pełni blasku.

- Podwójna witamina C - połączenie dwóch stabilizowanych form witaminy C dla jeszcze silniejszych rezultatów. Przyczynia się do poprawy kolorytu skóry, rozjaśnia, redukuje ziemistość, zwalcza wolne rodniki, wygładza i działa przeciwzmarszczkowo.
- Komórki narcyza - zaawansowany ekstrakt z narcyza, który w potrójnym mechanizmie wpływa na hamowanie wydzielania barwnika w skórze. Efekt ? Rozjaśnienie przebarwień i większa "odporność" na promieniowanie słoneczne.
- 4x kwas hialuronowy - składnik o wielkiej mocy zatrzymywania wody w skórze. Różne rozmiary cząsteczek potęgują nawodnienie na wszystkich poziomach skóry.
- Skwalan - biozgodny ze skórą naturalny składnik tłuszczowy. Wygładza, nawilża i zabezpiecza skórę.
- Betaina – aminokwas, naturalny osmolit – gromadzi wodę w skórze. Nawilża i chroni.
- Wzmacniacz przenikania - poprawia wnikanie składników aktywnych, wygładza i nawilża. Dzięki niemu, składniki takie, jak witamina C mogą działać jeszcze efektywniej!

wrażliwa, z przebarwieniami, normalna, sucha
przeciwzmarszczkowe, nawilżające, rozświetlające, na przebarwienia
w tubce
uniwersalne

Moje odkrycie

Przypadkowy wypad do Rossmanna i wpadł mi w oko ten krem. Zużyłam jedno opakowanie i już mam następne. Konsystencja lekka, szybko się wchłania, pozostawiając miękka warstwę na skórze. Zapach delikatny. Krem nadaje się też na okolice oczu, co jest dla mnie wielkim atutem. Z moją skóra się bardzo polubił i myślę że zostanie ze mną na długo.

Zamienia skórę w wysuszony wiór

Moja skóra: 47lat, sucha/odwodniona, skłonna do zapychania.
To drugi krem tej firmy i drugi, który zachowuje się na skórze tak samo - zastosowanie odpowiedniej ilości sprawia, że krem maże się, roluje i pozostawia poprzyklejane białe paprochy (efekt jak przy wypraniu ubrań z chusteczką higieniczną). Efekt zaraz po nałożeniu wydaje się być ok, skóra niby nawilżona, ale po umyciu twarzy na wieczór skóra wygląda jak wyschnięty wiór, jest ściągniętą, łuszczy się, a z czasem pojawiły się reakcyjne czerwone plamy.
Kiedy trafiłam na opinie tego kremu na tym portalu było ich 8 i wszystkie 8 osób określiło go jako hit, po kilku miesiącach nadal są tylko te same opinie... zastanawiające ????
Ja nie polecam tego kremu.

dobry na co dzień

Krem jest świetny, szybko się wchłania, wygładza i jakby od razu napina skórę. Ma bardzo wygodny aplikator. Używałam go rano i wieczorem. Nie powoduje podrażnień. Mam cerę mieszaną i dla mnie jest ok, myślę, że nadaje się dla każdego rodzaju skóry.

super

Po nałożeniu od razu się wchłania, nie pozostaje na skórze. Zapach słaby, ale przyjemny. Jest bardzo wydajny starczyło na ponad 2 mce użytkowania. Nie widzę minusów. Cera jest przyjemna w dotyku, nawodniona, ładna, promienna

super

Wart swojej ceny :) bardzo szybko wysycha i niewiele potrzeba go użyć, żeby pokryć twarz. Pozostawia uczucie nawilżenia i napięcia. Po kilku dniach stosowania zauważyłam, że moja twarz nie wygląda na zmęczoną ale jest odżywiona i promienna.

Bezolejowy krem nawadniający na promienną cerę

Ma kremową konsystencję. Dobrze się wchłania, a na skórze pozostawia nietłusty, aksamitny film. Skóra jest mięciutka w dotyku. Dobrze regeneruje, nawilża, ujędrnia i uelastycznia skórę

polecam uzdrovisco

Krem nie uczula, nie powoduje podrażnień, zaczerwienień czy alergii. Jest faktycznie lekki, ledwo wyczuwalny zapach też mi odpowiada. Całkiem szybko się wchłania. Skóra super miękka

super

Krem zakupiłam skuszona obietnicą nawilżenia i uspokojenia mojej wrażliwej cery. Produkt ma swoje zalety, pięknie, subtelnie pachnie, bardzo dobrze się wchłania, jest wygodny w aplikacji. Super pod makijaż

dobry kosmetyk

Krem kupiłam ponieważ chciałam wypróbować coś nowego i stał się moim ulubieńcem. Zużyłam już całe opakowanie i kupiłam następne. Skóra jest gładka i nawilżona. Po użyciu twarz nie klei się, wszystko dobrze się wchłania

świetne nawilżenie i wygładzenie

Krem działa i widać efekty już po kilku użyciach. Wyrównany koloryt, napięta skóra i brak reakcji alergicznych to tylko niektóre z jego zalet. Jest wydajny, dobrze wchłaniający się, zapach też ok