Ziaja, Med, Płyn micelarny

Ziaja, Med, Płyn micelarny

Dwufunkcyjny preparat do demakijażu i oczyszczania każdego rodzaju skóry, szczególnie nadwrażliwej, skłonnej do zaczerwienień. Receptura ogranicza ryzyko migracji składników do worka spojówkowego. Preparat hypoalergiczny. Nie zawiera kompozycji zapachowej, alkoholu, parabenów oraz barwników. Dostępny wyłącznie w aptekach.

oczyszczające, łagodzące
bezzapachowa, hipoalergiczna, bez parabenów
płyn
demakijaż oczu i ust, demakijaż twarzy
wrażliwa, normalna

Świetny

Niewiele płynów micelarnych nadaje się do mojej cery. Jednak ten sprawdził się świetnie.

Zalety:
- krótki skład
- niska cena
- dobry dla trudnej cery mieszanej-wrażliwej
- nie podrażnia oczu
- doskonale zmywa makijaż oczu
- nie pozostawia ściągniętej skóry
- ładne opakowanie

Wady:
- nie jest wydajny
- trzeba trochę mocniej nasączyć wacik

Niestety nie wiem jak radzi sobie ze zmywaniem podkładu.

Bardzo dobry!

Ziaja w doskonałej formie!

+bardzo bardzo delikatny-nada się i dla atopika i po inwazyjnych kuracjach typu retinoidy
+dobrze oczyszcza, tonizuje i odświeża
+nie wysusza skóry i nie podrażnia jej
+wydajny
+nie szczypie w oczy
+nie ma po nim niekomfortowego uczucia ściągnięcia skóry

-serię med ciężko dostać, trzeba się swoje za nią nachodzić

słabiak

Płyn bardzo słabo sobie radzi ze zmyciem makijażu, a jeśli chodzi o oczy to już w ogóle tragedia. Trzeba się nieźle namachać, żeby chociaż trochę zostało na waciku. Do tego mega szczypie w oczy i podrażnia skórę, zawsze po jego użyciu robi się zaczerwieniona i ściągnięta. Płyn ląduje w koszu. Nie polecam.

Dla mnie zbyt słaby

Płyn zamknięty jest w plastikowej, przezroczystej butelce z zatrzaskiem. Dokładnie widać stopień zużycia produktu. Jest to płyn bezzapachowy. Niestety, nie spełnił on jednak moich oczekiwań, ponieważ jest za słaby. Kiepsko radzi sobie ze zmywaniem makijażu, zwłaszcza tuszu do rzęs, który bardziej rozmazuje niż zmywa, więc zabieg usunięcia makijażu oka trzeba powtarzać kilkakrotnie. To sprawia, że jednocześnie produkt nie jest zbyt wydajny. Płyn jednak jest delikatny la skóry, nie podrażnia jej i nie wysusza, więc używałam go jako produktu do odświeżania twarzy.

To Ziaji wyszło

Ostatnio coraz częściej obrażam się ns naszą Ziaję, ale muszę przyznać, że ten micel im wyszedł.

Kupiłam go w zestawie z kremami z wit c, które okazały się strasznymi bublami. On z całej trójki jest najlepszy.

Po pierwsze nie podrażnia. Wiele miceli podrażnia mi oczy, a przy tym nic takiego nie ma miejsca.
Z łatwością zmywa podkład i tusz.
Dobrze odświeża, wiec rano używam go jako tonik.
Jest bezzapachowy.
Wydajność ma średnią. Buteleczka poszła mi w 2/3 tygodnie.
Cena niska.
Mam problem z dostępnością. Micele z serii ulga czy oliwkowy spotykam często. Z tym mam problem.

W wielkim skrócie polecam. To dobry, tani produkt.

Jak dotad bezkonkurencyjny

To jest plyn do ktorego wracam za kazdym razem jak zrobie jakas pomylke zakupowa:-) Moze nie jest mega wydajny, bo jednak szybko sie konczy, ale to jak traktuje wieczorem moja cere jest po prostu boskie. Bardzo, ale to bardzo delikatny, nie podraznia moich wrazliwych oczu. Moge nawet naniesc go na patyczek kosmetyczny I zmywac kreske z linii wodnej I nic mi nie szkodzi. Bezzapachowy, o lekkiej wodnej konsystencji. Z cala odpowiedzialnoscia moge go polecic ( cena 10 zl!). Dziewczyny pisza, ze nie usuwa dobrze makijazu:) Bo makijaz zmywamy najpierw zelem do twarzy a pozniej dokanczamy zmywanie plynem.

Do niczego

Płyn dostałam gratis za zakupy w Ziaji. Sądziłam, że okaże się dobry, ale jednak się myliłam. Stosowałam go przez ok. 2 tygodnie i mam dość. Nie zmywa tuszu - raczej go rozmywa po całej powiece i trzeba trzeć i trzeć, na czym ucierpiała moja skóra pod oczami. Odnoszę wrażenie, że tonik zaczął ją przesuszać. Poza tym podczas stosowania czułam lekkie pieczenie na twarzy. Dla mnie idzie w odstawkę. Nie polecam. Plus za skład.

Słaby

Od dłuższego czasu nie kupuję innych płynów micelarnych niż AA. Ten mam tylko dlatego, że był w zestawie z kremami do cery naczynkowej. Niestety, nie jestem z niego zadowolona.

Płyn sam w sobie nie podrażnia (nie mam cery wrażliwej), ale twarz trzeba przecierać wacikami tak długo, że czasami odczuwam szczypanie w miejscach, gdzie mam problem z rozszerzonymi naczynkami. Zmywanie podkładu i pudru zajmuje dużo czasu i wymaga zużycia dużej ilości płynu, jeżeli zależy nam na naprawdę idealnie oczyszczonej twarzy. Nawet cienie na bazie schodzą z trudem.

Nie podrażnia oczu. Nie wysusza cery. Skoro już kupiłam ten płyn, to go zużyję, ale potem wracam do swoich ulubionych płynów AA.

Hmmm

Już odnalazłam faworyta w kwestii zmywania makijażu. Ten płyn micelarny nie jest jakiś najgorszy, ale ma wady, których ja nie jestem w stanie znieść (oddałam go siostrze). Ale zacznijmy od plusików:
+neutralny zapach
+konsystencja
+opakowanie
+cena

Minusiki:
+nie zmywa do końca makijażu
+szczypie w okolicach oczu
+w moim wypadku wysuszył powieki

Ilość zużytych opakowań: Pół jednej buteleczki

Idealny dla wrażliwych oczu

Jest to jeden z niewielu produktów (pomijając wszystkie produkty apteczne przeznaczone typowo do higieny powiek), który nie podrażnia moich oczu przy demakijażu. Ziaja Ulga nie dawał rady, ale ten spisuje się świetnie, jednak przez swoją delikatność nie sprawdza się przy zmywaniu kosmetyków wodoodpornych.
Cena w porządku, z dostępnością trochę gorzej, bo nie dostaniemy go w każdej aptece, ale nie jest to uciążliwe, fajne działanie przewyższa drobne minusy

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: Cztery

Świetny produkt

Jest to zdecydowanie mój ulubiony płyn micelarny.
Polecam osobom, które mają problemy z trądzikiem,
ponieważ w doskonały sposób zmywa pozostałości makijażu,skóra jest świeża i czysta.Przez wiele lat walczyłam z trądzikiem i jest to jeden z nielicznych produktów, które przynosiły jakikolwiek efekt.

Ilość zużytych opakowań: 3 pełne opakowania produktu

Płyn ogólnie nie spełnił swojego zadania, bardzo słabo oczyszcza.

Płyn nie sprawdził się u mnie, bardzo słabo oczyszcza. Cera po nim była jakaś taka..hmm.. jakbym ją czymś drażniącym pokryła dlatego też zaraz musiałam to zmywać.
Płyn bardzo słabo zmywa makijaż, trzeba mocno trzeć co przy np. oczach, jest bardzo uciążliwe a w przypadku tego płynu bywało bolesne.