l'Orient, Home Spa, Massage Candle Green Tea (Świeca do masażu)

l'Orient, Home Spa, Massage Candle Green Tea (Świeca do masażu)

Unikatowy produkt i autorska receptura. Skomponowane na bazie wyselekcjonowanych, najwyższej jakości organicznych olejów roślinnych i masła shea. Do tego elegancki, ceramiczny słoiczek z dziubkiem ułatwia aplikację oleju bezpośrednio na skórę, co czyni naszą święcę jeszcze bardziej niezwykłą.

Zawiera ekstrakt z ogórka o działaniu regulującym wydzielanie sebum, odświeżającym, ściągającym pory - skutecznie nawilża i wzmacnia każdy rodzaj skóry, a masaż ciepłym olejem łagodzi stres i napięcie.
masaż całego ciała ciepłym olejem ( poprawia jędrność skóry, skutecznie walczy z rozstępami i cellulitem)
pielęgnacja ciała po kąpieli ( niczym rytuał namaszczania- uzupełnia poziom nawilżenia w skórze, aplikowana na ciepło sprawia, że substancje odżywcze trafiają do najgłębszych partii skóry)
pielęgnacja skóry pokrytej tatuażami ( uspokaja podrażnioną skórę, przyspiesza gojenie mikrouszkodzeń naskórka, dzięki czemu głęboko nawilżona skóra pozwala zachować intensywność pigmentu na dłużej).
stopy - relaksacyjny masaż stóp na ciepło ( pomaga zdjąć stres i napięcie kumulujące się w ciągu całego dnia, usprawnia mikrokrążenie, niweluje uczucie ciężkich nóg).
Idealny wybór na romantyczny wieczór- sprawdzi się jako prezent walentynkowy, na rocznicę ślubu, urodziny, imieniny. Doskonała opcja na prezent dla PAR.

nawilżające
zapachowa
w słoiku
bogate
normalna
świece do masażu

Mmm zakochałam się w niej

Świece otrzymałam w prezencie.
Świeca zamknięta jest w kartonowym zielonym pastelowym kartoniku.
Napisy na opakowaniu w kolorze srebrnym białym oraz czarnym
Napisy czytelne w dwóch językach w tym w języku polskim .
Świeca o pojemności 120 gram.
Wewnątrz opakowania znajduje się biały ceramiczny kubeczek przypominający dzbanuszek ale bez uszka.
Napisy na dzbanuszku w kolorze czarnym oraz zielonym.
Świeca w kolorze białym przypominającym smalec .
Konsystencja zbita treściwa.
Świeca o pięknym zapachu zielonej herbaty zapach świeży a zarazem deliaktnym.
Wewnątrz świecy znajdują się dwa pergaminieane knoty.
Aby użyć swiece należy odpalić knoty i aby wosk który jest wykonany z z masła shea i olejów roslinych się rozstopił.
Rozstopinym woskiem wykonujemy masaż ciała u mnie sprawdza się również jako wosk do regeneracji dłoni i czy skóry na stopach.
Wosk nie jest za gorący a jego apliakcja nie sprawia bólu i nieprzyjemnego pieczenia .
Świeca pięknie pachnie otula nasze ciało i skórę zapachem.
Świeca rozspala zmysły i wprowadza nas w romantyczny nastrój.
Świeca pozostawia skórę nawilżona I odżywiona.
Skóra jest zregenerowana.
Świeca nie wywołuje reakcji alergicznej.