TRESemme, 1 Minute Wow! Repair Intensive Treatment (Odżywka do włosów zniszczonych, suchych, łamliwych i pozbawionych blasku)

Wypróbuj błyskawiczną, 1-minutową, skoncentrowaną odżywkę do zniszczonych, suchych, łamliwych i pozbawionych blasku włosów.

Dzięki unikalnej formule PRO-BOND Complex i biotynie 1 Minute Wow Repair intensywnie regeneruje, odżywia i wzmacnia bardzo osłabione włosy.

Ekspresowa odżywka do włosów z formułą PRO-BOND Complex i biotyną redukuje uszkodzenia włosów, odbudowuje je i wygładza od zewnątrz. Dzięki temu są one mocne, miękkie w dotyku, pełne blasku i łatwo się rozczesują.

Maska 1 Minute Wow Repair jest odpowiednia do włosów średnio- i wysokoporowatych.

nabłyszczające, nawilżające, regenerujące, wzmacniające
w tubie
do włosów suchych i zniszczonych

Kolejny hit od TRESemme.

Kolejna hitowa odżywka od TRESemme. Przy użyciu takich odżywek mogę myć włosy codziennie. Włosy nie są przestudzone, wręcz przeciwnie, wygladzone , zdrowe, bez rozdwojonych końcówek. Produkt jest dość drogi ale za takie działanie mogę zapłacić więcej.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Mocny średniaczek jakich wiele na rynku

Produkt nie do końca działa...
Oczekiwałam od niego silnej regeneracji i wzmocnienia włosów ale jedyny efekt jaki uzyskałam to lekkie wygładzenie i zmiękczenie włosów.
Nie zauważyłam żeby obciążał włosy, to na plus (:
Raczej nie sięgnę po niego ponownie, jest wiele dużo lepszych produktów w takiej cenie na rynku

Repair Intensive Treatment

Odżywka Repair Intensive Treatment bardzo przypadła mi do gustu dzięki swojemu przepięknemu zapachowi. Muszę przyznać że po minucie od zastosowania odżywka potrafi zdziałać cuda. Włosy wyglądają po wysuszeniu jak prosto od fryzjera. Świetnie się układają, rozczesują, są błyszczące i zdrowe. Odżywka nie obciąża włosów.

Jedna minuta rano wystarczy ❤️

Jestem całkowicie zakochana w Tresemme One Minute WOW Repair.
Jest tak łatwy w użyciu, a moje włosy są gładkie i jedwabiste! Uwielbiam to jak szybko działa, wystarczy jedna minuta, aby moje włosy wyglądały idealnie.
Rano nie mam czasu aby używać odżywek z dłuższym czasem działania, a Tresemme pozwala mi na użycie odżywki w szybkim tempie.
Rezultaty utrzymują się również przez cały dzień, a ja nie muszę się martwić, że moje włosy będą nadmiernie przetłuszczone lub obciążone.
Tresemme One Minute Wow Repair to najlepszy produkt na rynku!

Poręczna tuba oraz bardzo ładny zapach, charakterystyczny dla Tresemme.

ok, ale nie WOW

Fajna odżywka, ułatwia rozczesywanie , wygodna aplikacja i wydajna. Mam włosy kręcone, wysokoporowate, suche i puszące się - w moim przypadku odżywka wykazała raczej standardowe działanie, nie zauważyłam efektu WOW. Myślę że lepiej może sprawdzić się na włosach cieńszych. Cena nie wygórowana - polecam wypróbować.

Efekt tafli i wygładzenia

Odżywka dobrze się sprawdza, wygładza włosy i je nawilża. Są bardziej jedwabiste, miękkie w dotyku. Nakłada się ją zaledwie na minutę. Ja czasem nakładam ją jako maska na 20 minut. Daje efekt jak po olejowaniu włosów, mają lekką taflę, ale nie są przetłuszczone oraz przeciążone.
Lubę ten produkt i na pewno sięgnę ponownie.

Bardzo dobra odżywka

Jestem mile zaskoczona tym produktem. Moje średnio porowate włosy lubią się plątać, często brakuje im blasku, czasem się puszą, a ta odżywka sprawia, że są wygładzone, wyglądają na odżywione, zdrowe, są pełne blasku, nie plączą się w ciagu dnia i nie puszą. Dodatkowo nie elektryzują się co jest dla mnie bardzo istotne. Odżywka ma lekką Formułę, nie obciąża włosów. Konsystencja jest przyjemna w stosowaniu, nie za rzadka i nie za gęsta, łatwo się rozprowadza. Wygodne opakowanie umożliwia łatwe wydostanie produktu, nawet resztki. Ogromny plus za czas trzymania na włosach - idealne rozwiązanie dla zabieganych.

Zawiodłam się

Mam włosy suche, lekko falowane ze skłonnością do puszenia. Po stosowaniu odżywki zgodnie z zaleceniami producenta nie uzyskałam zdrowszych włosów, nawet nie wyglądały na zdrowsze. Odniosłsm wrażenie, że równie dobrze mogłabym nie użyć żadnej odżywki. A po umyciu musiałam użyć więcej serum niż zazwyczaj. Producent pisze, że dla wzmocnienia efektu można użyć drugiej odżywki, to również nie przyniosło efektu. Niestety nie mogę jej polecić osobom z włosami podobnymi do moich.

Doskonała odżywka

Mam długie włosy, które pozbawione są blasku. Uszkodzenia widać gołym okiem na końcówkach. Ta odżywka sprawiła, że już po pierwszym użyciu bardzo dobrze się rozczesywały, a po wysuszeniu były miękkie w dotyku. Produkt ma bardzo przyjemny zapach, wygodne opakowanie i dobrze rozprowadzająca się konsystencję. Po użyciu odżywki włosy wyglądają na zdrowsze.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Przyzwoita, choć mojego serca nie podbiła

Odżywkę miałam okazję używać dzięki Klubowi Recenzentki. Do testowania otrzymałam dwie odżywki z linii 1 Minute Wow!: odżywkę Smooth Intensive oraz odżywkę Repair. Ta odżywka bardziej przypadła mi do gustu.

Odżywka zamknięta jest w wygodnej i poręcznej tubie, z której łatwo wydobyć kosmetyk. Tuba stoi stabilnie na szerokiej nakrętce. Nakrętka zamykana na "klik" jeszcze bardziej ułatwia używanie kosmetyku. Generalnie, opakowanie naprawdę udane, na plus. Wadą natomiast jest to, że opakowanie ma pojemność zaledwie 170 ml, czyli dość małą jak na odżywkę. Chyba pierwszy raz spotkałam się z tak małym pełnowymiarowym opakowaniem odżywki do włosów.

Odżywkę używałam przez dwa tygodnie, myjąc włosy co drugi dzień. Moje włosy to włosy długie, średnioporowate w kierunku wysokoporowatych, przetłuszczające się u nasady i przesuszone i puszące się na pozostałej długości włosa.

Mam mieszane odczucia w stosunku do tej odżywki. Po pierwszym użyciu miałam wrażenie, że nie zrobiła dla moich włosów zupełnie nic dobrego. Jednak po kilku zastosowaniach zauważyłam wygładzenie włosów i to porównywalne z efektem odżywki Smooth Intensive, ale za to bez obciążania włosów. Plus dla odżywki Repair. Po dwóch tygodniach stosowania nie zauważyłam, aby wypadało mi mniej włosów, ani zmniejszenia ich łamliwości, ale jednak wizualnie wyglądają zdrowiej. Dlatego tą odżywkę uważam za całkiem przyzwoitą. Jednak nie wiem, czy ją kupię, bo jednak uważam że cena regularna za tak małe opakowanie i przy przeciętnym działaniu, jest dość wysoka. Może ją złapię w jakiejś dobrej promocji? Wtedy pewnie ją kupię.

Cuuudo!!!

Odżywka dobrze się spłukuje. Włosy po niej dobrze się rozczesują, są nawilżone, odżywione. Nabrały blasku. Czuć, że po użyciu są jakby wypełnione odżywieniem. Bardzo wygodne i wydajne opakowanie. Moje włosy nie są ani typowo proste ani typowo kręcone a po użyciu tej odżywki one same się układają. U mnie robi ona efekt tafli. Wystarczy że włosy wyschną i po rozczesaniu mam fryzurę jak z salonu. Do tego piękny zapach!!!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Włosy jak marzenie, świetnie wyglądają i nie plączą się

Moje włosy są z natury cienkie, plączące, a ze względu na poddawane zabiegi koloryzacji bywają też odwodnione i zniszczone.
Odżywka Repair została zamknięta w gustownej tubce ze współczesnym dizajnem, solidnie wykonanej, otwieranej na tzw.klik dzięki czemu nabieramy tyle produktu ile nam potrzeba.

Zapach jest słodkawy, wanilia i białe kwiaty, przyjemny i bardzo długo się utrzymuję (parę godzin).

Konsystencja odżywki jest idealna, co podnosi moim zdaniem komfort i łatwość użytkowania.

Moje włosy są po niej zregenerowane, odżywione, lśniące i sypkie, miękkie i pachnące. Bardzo łatwo po myciu rozczesać kosmyki włosów - nie plączą się! Kosmetyk nie podrażnia.
Ma ekspresowe działanie, co bardzo ułatwia mi pielęgnacje włosów w biegu.

Jestem naprawdę zadowolona z uzyskanych rezultatów, w tak krótkim czasie, a odżywka zostaje na mojej liście dobrych i skutecznych kosmetyków.