TRESemme, 1 Minute Wow! Repair Intensive Treatment (Odżywka do włosów zniszczonych, suchych, łamliwych i pozbawionych blasku)

Wypróbuj błyskawiczną, 1-minutową, skoncentrowaną odżywkę do zniszczonych, suchych, łamliwych i pozbawionych blasku włosów.

Dzięki unikalnej formule PRO-BOND Complex i biotynie 1 Minute Wow Repair intensywnie regeneruje, odżywia i wzmacnia bardzo osłabione włosy.

Ekspresowa odżywka do włosów z formułą PRO-BOND Complex i biotyną redukuje uszkodzenia włosów, odbudowuje je i wygładza od zewnątrz. Dzięki temu są one mocne, miękkie w dotyku, pełne blasku i łatwo się rozczesują.

Maska 1 Minute Wow Repair jest odpowiednia do włosów średnio- i wysokoporowatych.

nawilżające, regenerujące, wzmacniające, nabłyszczające
w tubie
do włosów suchych i zniszczonych

Odżywka działa w minutę!

To jedna z najszybciej działających odżywek jakie ostatnio testowałam. Działa już w minutkę. Włosy są po niej miękkie i przyjemne w dotyku, pełne blasku i witalności. Odżywka dobrze je nawilża i ułatwia rozczesywanie. Ma średnio gęstą konsystencję, która dobrze rozprowadza się na włosach. Łatwo się zmywa. Jest bardzo wydajna.

Ekspresowa regeneracja

Moje włosy są bardzo zniszczone: suche, szorstkie, matowe. Puszą się i plączą,a końce łamią. Brakuje im blasku i witalności. Aby im pomóc sięgnęłam po tą ekspresową odżywkę,która działa w zaledwie 1 minutę. Dzięki odżywce szybko mogę zregenerować włosy. Już po pierwszym użyciu są wygładzone, wzmocnione, pełne blasku, miękkie w dotyku oraz łatwe w rozczesywaniu.

Idealna na szybki ratunek

Mam średniej długości włosy, pozbawione blasku, matowe. Od lat były one rozjaśniane, więc odżywienie i wygładzenie to coś co jest im niezwykle potrzebne. Odżywka ta pomogła doprowadzić mi je do ładu. W dodatku pięknie pachnie, prawdziwy hit. Po jej użyciu włosy rozczesują się łatwo i przyjemnie. Minuta to faktycznie czas wystarczający na zadawalające efekty.

Odżywka sprawdziła się dobrze

Moim farbowanym i rozjaśnionym włosom trudni jest osiągnąć stan sprzed zabiegów fryzjerskich. Odżywka sprawdza się świetnie w połączeniu z szamponami i olejkami. Nawilza włosy i zmiękcza je. W dodatku odżywia włosy i aprawia, że są pelne blasku.

Kupię ponownie na pewno. Zapach ciągnie się za mną przez wszystkie pomieszczenia. Włosy na końcówkach wyglądają na zdrowsze. Opakowanie wygodne na plus.

Włosy jedwabiście delikatne

Odzywka pomogła moim włosom wrocic do poprzedniego stanu. Uważam, że jest jedną z lepszych na rynku. Zapach unosi się w całej łazience oraz w domu- jest bardzo trwaly.

Opakowanie bardzo wygodne. Konsystencję produktu świetnie wchłania się we włosy. Polecam wcześniej wczesać odżywkę na mokro grzebieniem. Efekt jest obiecujący. Włosy są sypkie i dobrze się rozczesują. Polecam każdemu z Was.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Idealne nawilzenie i wygładzenie włosów na długi czas

Ekspresowa odzywka od marki Tresemme, redukuje i odbudowuje uszkodzone włosy, nawilza i wygladza je na długi czas. Po zastosowaniu odzywki włosy staja się mocniejsze i miękkie w dotyku przez co nie puszą się i łatwo się rozczesują. Odzywka jest idealna do codziennego stosowania. Wystarczy 1 minuta i nasze włosy wyglądają na zregenerowane z efektem wygladzenia i drobnego blasku. Idealna odzywka dla włosów suchych i zniszczonych.

Ostatni faworyt!

Od odżywki do włosów oczekuję, że po niej włosy będą pełne blasku, by były mocne i wyglądały na zdrowe. I tak właśnie jest dzięki tej TRESEMMÉ 1 Minute Wow Repair. Włosy fajnie się rozczesują, nie plączą się, dodatkowo odżywka ich nie obciąża- są lekkie i delikatne w dotyku. Jestem zdecydownaie na tak! Do tego oczywiście duży plus za ekspresowe działania- minuta wystarczy- nie trzeba pół godziny trzymać jej na głowie żeby działała. To na pewno moj aktualny hit!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Dobra odżywka w przystępnej cenie

W porównaniu do swojej siostry - 1 Minute WOW! Smooth, ta wersja trochę mniej przypadła mi do gustu. Nie stwierdziłam odbudowania, ani poprawy jakości włosów. Dzięki zawartym w składzie silikonom na pewno jednak odżywka chroni włosy przed kolejnymi zniszczeniami. Włosy układały się w piękne, błyszczące pukle oraz świetnie się rozczesywały i prezentowały. Moje włosy nie polubiły się jednak z regularnym stosowaniem. Użyta dwa razy pod rząd powodowała puszenie włosów. W składzie nie ma gliceryny, ale jest dosyć duża zawartość innych fajnych humektantów - pantenol, niacynamid, trehaloza, kwas mlekowy, na które wrażliwi na humektanty powinni uważać. Podsumowując bardzo fajna odżywka w przystępnej cenie o świetnej dostępności, ale posiada swoje cechy charakterystyczne.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Odżywka wywarła na mnie pozytywne wrażenie.

Opakowanie produktu (170 ml) spokojnie wystarcza na około miesiąc stosowania. Konsystencja jest odpowiednia, a zapach bardzo przyjemny. Idealnie sprawdzi się do każdego rodzaju włosów, a w szczególności tłustych i mieszanych.

Bardzo fajna odżywka!

Mam włosy srednioporowate, zniszczone i łamliwe. Odżywka sprawiła ze włosy mniej się krusza są lśniące i wygładzone. Zapach ma przyjemny a opakowanie wygodne do użytku. Bardzo polecam ta odżywkę.

Tresemme, 1 minute Wow!

Tresemme 1 minute WoW odżywka do włosów zniszczonych, suchych, łamliwych i pozbawionych blasku robi dobre wrażenie jednak traci przy bliższym Poznaniu. Opakowanie jest wygodne, zapach, konsystencja Ok.

Super produkt

Moje włosy po zimie potrzebowały odżywienia. Były pozbawione blasku i oklapniete. Dzięki odżywce 1 minute wow smooth widac poprawę. Przy dziecku mam mało czasu dla siebie dlatego 1 minutowy produkt to coś dla mnie