Miya Cosmetics, mySKINisotonic, Lekki krem nawadniający z elektrolitami

hairstore.pl
Średnia ocena: 4.80/5

Średnia ocena: 4.64/5

zobacz więcej ofertzwiń

Moc elektrolitów w codziennej pielęgnacji nawadniającej skórę. Lekki krem do twarzy, okolic oczu, szyi i dekoltu. Do każdego typu skóry, w tym wrażliwej. Szczególnie polecany do skóry mieszanej, tłustej, trądzikowej. Długotrwale nawilża, przywraca równowagę bariery hydrolipidowej, redukuje nadmiar sebum. Niekomedogenny, nie powoduje powstawania zaskórników, nie zostawia tłustej warstwy. Nadaje się pod makijaż i krem SPF.

uniwersalne
sucha, odwodniona, normalna
nawilżające
w tubce

Spodziewałam się czegoś lepszego

Nie wiem skąd taka wysoka ocena tego kremu, ale ja nie czują specjalnego nawodnienia ani nawilżenia. Wręcz przeciwnie, widzę regres w stosunku do tego, co dawały mi inne produkty. Do tego ma mieć też działanie seboregulacyjne, co też jest niewidoczne totalnie. Miał nie powodować zaskórników, jednak powoduje. Czyli nic specjalnego, krem jak krem, bez szału i bez widocznego działania. Jedyne co się zgadza, to to że jest lekki. I jak na takie działanie to można spokojnie kupić coś tańszego, po prostu zwyczajny krem.

cera tłusta ... przyjemny krem na dzień i pod makijaż :)

Jestem posiadaczką cery tłustej, zaczerwienionej, odwodnionej i stwierdzam, że ten krem jak najbardziej przypadł mi do gustu. Z racji na to, że krem jest bardzo delikatny, ekspresowo się wchłania, to stosuję go wyłącznie na dzień i tylko w dwóch wariantach: gdy nakładam makijaż (u mnie się nie roluje) lub gdy
w ciągu dnia nie mam na sobie makijażu, a jednocześnie chciałabym mieć coś lekkiego na swojej buzi (moja pielegnacja bezmakijażowa wyglada wtedy tak: nawilzajaca pianka oczyszczajaca, tonik nawilzajaco kojacy , czaami serum kojace i następnie ten krem). Krem nie powoduje zaczerwienien, nie mam uczucia sciagnietej skory, nie powoduje zapchania skory. Po jakims czasie uczucie kremu na twarzy mozna porownac do tego jak wstajemy i juz nie mamy kremu na twarzy, bo w ciagu nocy sie wierciłysmy i wszystko sie starlo, a jednoczesnie buzia jest taka lekko spulchiona i nawilzona. Do tego ukojona.

Jeżeli ktoś szuka bardzo delikatnego kremu, który szybko się wchłania, praktycznie nie zostawia wyczuwalnej warstwy na skórze, to wg mnie śmiało można ryzykować. Jedynym jego mankamentem jest zapach ...no ale to kwestia gustu i tego, co komu przeszkadza :)

Lekki krem nawilżający

Krem kupiłam w Rossmannie na promocji, gdyż bardzo chciałam wypróbować nowości od Miya, a niestety nie dostałam się do testów na Wizażu. Jestem posiadaczką wrażliwej i trądzikowej cery, dlatego liczyłam na delikatne nawilżenie i pielęgnację mojej skóry.

Krem zamknięto w niebieskiej, plastikowej tubce o pojemności 40 ml (czyli mniej niż standardowo),której końcówka została wydłużona i służyła za aplikator. Nigdzie nie widziałam informacji o PAO, dlatego zakładam, iż wynosi ono 6 miesięcy. Kremu używałam przede wszystkim w porannej pielęgnacji, pod makijaż czy krem z filtrem i wystarczył mi na około 2 miesiące stosowania. Niestety, ale w okresie jesienno-zimowym był za lekki do nakładania na noc.

Krem Miya miał jasną, kremową konsystencję i nienachlany zapach kosmetyku. Nałożony na twarz w niewielkiej ilości szybko się wchłaniał, nie zostawiał smug, dobrze współpracował z makijażem czy kremem z filtrem. Lekko nawilżał i wspierał moją skórę, dawał jedwabiste, miękkie wykończenie. Wśród licznych zalet tego kremu wymieniono również długotrwałe nawilżenie, redukcje sebum i niedoskonałości. Niestety uważam, że tutaj producent troszeczkę przesadził, gdyż dla mnie był to lekki kremik nawilżający idealny na dzień.

W składzie możemy znaleźć różne emolienty, niecynamid, ceramidy, cynk ale również cetearyl alkohol .

Jeżeli ktoś lubi lekkie formuły z efektem delikatnego nawilżenia to uważam, że krem od Miya będzie dobrym wyborem. Ja byłam zadowolona z używania chociaż poczułam zawód, iż stan moich niedoskonałości nie poprawił się nawet trochę. Chętnie wrócę do niego latem, aby sprawdzić jak sprawdzi się w cieplejszych warunkach.

Zadowolona

Dostałam krem w zestawie z tonikiem all in one.
Mam cerę wrażliwą i bałam się że będzie dla mnie za mocny i wysuszający. Jednak bardzo się zdziwiłam, krem jest bardzo delikatny, szybko się wchłania, nie klei się i zostawia skórę nawilżoną. Jedynym minusem jest dziwny zapach ale nie utrzymuje się długo.

Lekki krem nawadniający

Niech nie zwiedzie Was małe opakowanie produktu, bo krem jest na prawdę wydajny.
Ma higieniczny i przyjemny w użyciu aplikator, dzięki czemu aplikacja na skórę jest jeszcze przyjemniejsza.
Zapach delikatny, neutralny, a konsystencja kremu lekka i szybko wchłaniająca się ze skórą.
Używałam tego kremu zarówno na dzień, jak i na noc i w obu przypadkach sprawdził się dobrze.
Krem był lekki, ale nawilżający, bez efektu przetłuszczania na skórze. Dedykowany jest zarówno do skóry normalnej jak i tłustej oraz mieszanej.
Ja kupiłam go na promocji, więc warto polować.

Naprawdę spoko

Kilka tubek zużytych - to o czymś świadczy. Jako że lubię ciągle wyszukiwać nowe kosmetyki, bo zazwyczaj nie jestem wystarczająco zadowolona chociażby np z kremów nawilżających, to generalnie nie tak często zdarza mi się kupić ponownie ten sam krem. Ale muszę przyznać że do kremu Miya z elektrolitami wracam i widzę, że na chwilę obecną to najlepszy codzienny krem nawilżający przy mojej problemowej cerze - przetłuszczającej się, z zaskórnikami, zaczerwienionej, wiecznie przesuszonej, wrażliwej. Cena w promocji poniżej 30 zł jest spoko, standardowo kosztuje 40 zł - nie jest drogi ale tez nie jakoś wybitnie tani.
+ Nie obciąża, nie znoszę gdy po aplikacji zostaje jakiś film na skórze
+ Naprawdę nieźle nawilża. Oczywiście muszę się wspomagać innymi nawilżaczami jak choćby serum z kwasem hialuronowym, ale sam krem zauważalnie pomaga nawodnić cerę. Skóra jest gładka, ukojona
+ Zawiera elektrolity i ceramidy są nie bez znaczenia w pielęgnacji cery odwodnionej, wrażliwej, z zaburzoną barierą hydrolipidową
+ Nie zapycha i nie wzmaga wydzielania sebum

- dziwnie pachnie, choć z czasem to już nie jest tak nachalne. Na pewno nie jest to jakiś przyjemny zapach
- tubka - standardowo - wymaga rozcięcia by zużyć resztki. Szkoda że opakowanie ma smukłą zakrętkę i tubka się przewraca ale to szczegół

Generalnie polecam

Miya mySKINisotonic

Krem kupiłam z czystej ciekawości.
Potrzebowałam czegoś lekkiego, do stosowania w codziennej pielęgnacji.

MySKINisotonic okazał się strzałem w dziesiątkę. Delikatny, lekki krem. Idealny pod makijaż. W moim przypadku bardzo szybko się wchłania- a mam cerę mieszaną.

Polecam.
Zdecydowanie zakupie jeszcze raz.

Dobry lekki krem nawilżający

Kremik kupiłam bo szukałam lekkiego nawilżającego kosmetyku do cery mieszanej. Potrzebowałam czegoś co ukoi skórę i będzie się nadawało pod makijaż.
Krem Miya spełnił to zadanie idealnie. Jest delikatny, nawilża, szybko się wchłania i nie zostawia tłustej warstewki. Nawet po kilku godzinach buzia się nie świeci. Nie uczula, nie zapycha.
Ma wygodną estetyczną tubkę z dzióbkiem, dobrze się jej używa.
Jedyny mały minus za zapach, jest trochę męczący na początku, taki mdły. Całe szczęście po jakimś czasie przestaję go czuć. Gdyby nie zapach krem byłby ideałem.

Idealny pod makijaż

Bardzo fajny lekki krem idealny pod makijaż.
Krem ma bardzo lekką konsystencje, która świetnie się sprawdzi pod makijaż nawet do cery mieszanej, której jestem posiadaczką. Nie zostawia lepkiej warstwy szybko się wchłania. Ma całkiem wygodne opakowanie chociaż osobiście wole te kremy z pompką.
Jego jedynym minusem jest zapach dziwny specyficzny nie jest on przyjemny na szczęście szybko znika.
Ma dobry skład i cenę. Ja na pewno kupie kolejne opakowanie.

Naprawdę lekki ,delikatny .

Kupiłam w Rossmanie w promocji na szybko. Polubiłam się z tą marką więc padło na kolejny produkt z tej firmy .
Krem naprawdę lekki i delikatny,radzi sobie z cerą problematyczną, nie zostawia tłustej warstwy,szybko się wchłania za co duży plus , bo mi się ciągle spieszy . Zapach jak dla mnie bardzo neutralny. Nie przeszkadza .
Cena bardzo przystępna ,przez co dostępna dla każdego . Produkt naprawdę dobry . Wrócę do niego.

tragedia

Zacznijmy od tego, że ten krem tak bardzo śmierdzi starymi skarpetami, że nie kupiłabym go ponownie niezależnie od tego jak świetnie by działał. Poza tym jest bardzo lekki. Za lekki na noc nawet przy mojej mieszanej cerze. Na dzień używam tylko serum i kremu SPF, więc nie jest mi potrzebny. Od biedy zużyłam go wieczorami, w połączeniu z bogatą esencją i serum jakoś dawał radę.

Nadaje się pod makijaż

Bardzo fajny, lekki kremik. Idealnie nadaje się na dzień, pod makijaż i pod krem SPF. Dobrze się wchłania i nie zostawia tłustej warstwy. Krem długotrwale nawilża, wygładza i pielęgnuje skórę, redukuje wydzielanie sebum i wpiera barierę ochronną skóry. Nie zapycha, nie podrażnia, nadaje się zarówno dla cery wrażliwej jak i problematycznej. Jedyne do czego mogę się przyczepić to specyficzny zapach, który nie każdemu może się spodobać. Używałam go codziennie i starczył na całkiem długi czas.