Action, The Mask Dr., Face Sheet Mask Niacinamide (Maska do twarzy w płachcie z niacynamidem)

Rozjaśnij swoją matową skórę dzięki tej masce w płachcie z niacynamidem. Pomaga wyrównać koloryt skóry, dając efekt pięknej, promiennej skóry. Skomponowany z mieszanki ekstraktu z wiciokrzewu, grejpfruta i ekstraktu z anyżu gwiazdkowatego.

naczynkowa, sucha, trądzikowa, wrażliwa, tłusta
rozświetlające, nawilżające, na przebarwienia / wybielające
w saszetce
materiałowa / w płatach
materiałowe/w płatach

Maska ze sklepu Action

Typowa maska w płachcie, która przyjemnie chłodzi twarz. Nie zauważyłam, żeby wpływała na cerę jakoś spektakularnie, ale lubię ją nałożyć od czasu do czasu. Cera po użyciu jest odświeżona. Polecam

Maska do twarzy

Zakupiłam maseczke w action bo skusiła mnie szata graficzna i oczywiście niska cena.. Maska w płachcie dobrze nasączona produkem, maska doskonała i dopasowana na cała twarz.. po maseczce twarz nawilżona i lekko lepka ma to swoje plusy jak i minusy. Plusem będzie, że następne produkty będą lepiej się trzymały ale no nie każdy lubi efekt lepkości po maseczce...

Super nawilżenie i rozświetlenie

Kupiłam tą maske w Action za mniej niż 5 zł. Skusiła mnie swoją minimalistyczną grafiką i ładnym opakowaniem. Maska po wyciągnięciu jest bardzo mocno nasączona. Cera po masce jest dobrze nawilżona i rozświetlona. Świetnie przygotowuje skórę pod dalszy makijaż.