Phyto, Phytocyane, Traitement Antichute Femme (Kuracja przeciw postępującemu wypadaniu włosów dla kobiet)

OPATENTOWANA INNOWACJA
Koncentrat składników naturalnych o potrójnym działaniu.

ZAHAMOWANIE WYPADANIA WŁOSÓW, STYMULACJA WZROSTU, PIĘKNE WŁOSY

87%* Zahamowanie wypadania włosów.
Stymulacja wzrostu włosów: +8 014 włosów**
Włosy pełne objętości, gęstsze i grubsze.
92%***ogólna satysfakcja z produktu

Kuracja ukierunkowana na postępujące wypadanie włosów u kobiet o podłożu dziedzicznym, związane z wiekiem i okresem menopauzy. Postępujące wypadanie włosów charakteryzuje się rozproszoną utratą i przerzedzeniem włosów i trwa dłużej niż 6 miesięcy.

Formuła z 99% składników pochodzenia naturalnego, wzbogacona opatentowanym ekstraktem z maca, hydrolizatem łubinu i opatentowanym ekstraktem z tulipana.

Bez spłukiwania, nie tłuści, nie klei się.

* % ochotników, którzy zauważyli efekt działania preparatu po 3 miesiącach stosowania, w badaniu satysfakcji wykonanym na grupie 75 kobiet.
** pomiar instrumentalny liczby włosów na cm² wykonany w grupie 75 kobiet po 3 miesiącach stosowania preparatu
*** % ogólnej satysfakcji z produktu, badanie satysfakcji na grupie 75 kobiet po 3 miesiącach stosowania.

do włosów wypadających, do skóry głowy, do włosów normalnych, do włosów bez objętości
wzmacniające, zapobiegające wypadaniu włosów, przyśpieszające porost włosów
w ampułkach
Skóra głowy
normalna, problemowa

Phytocyane

Phytocyane kuracja przeciw okresowemu wypadanie włosów dla kobiet miałam okazję testować dzięki wygraniu do Testowania Wizaż. Testowałam kapsułki przez 3 miesiące systematycznie w ciągu tygodnia traciłam 2 buteleczki. Dzięki aplikatorowi bardzo łatwo nakłada się na włosy trzeba później produkt wmasować. Włosy po ttm produkcie nie są obciążone ani tłuste. Efekty po miesiącu zauważalne przede wszystkim na szczotce. Miałam wielki problem wypadajających włosów jak nigdy. Myślałam że stracę wszystkie. Ten produkt pomógł mi walkę o piękne włosy a przede wszystkim wypadającyh włosów. Polecam

Działa!

Jestem w trakcie drugiego opakowania i naprawdę widzę wyraźnie dużo nowych baby hair! Używam ampułki w komplecie z szamponem i specjalnym suplement tej samej marki. Ampułki są łatwe w użyciu. Zestaw zawiera poręczny aplikator. Produkt nie obciąża włosów, praktycznie jest bezzapachowy. Jestem bardzo zadowolona z kuracji i polecam jej skuteczność.

Zdecydowanie hamują wypadanie włósów

Używam wcierek od ponad 3 miesięcy i faktycznie działają. Po pierwszym miesiącu zauważyłam zdecydowanie mniej włosów na szczotce po rozczesywaniu, a po trzech miesiącach dużo baby hair. Sam płyn z ampułek nie jest tłusty, nie klei włosów. Ma delikatnie nieprzyjemny rybny zapach, dla osób wrażliwych może to być kłopotliwe. Bardzo prosto się aplikuje, a stożkowa końcówka aplikatora zdecydowanie ułatwia nakładanie płynu na skórę włosów.

Świetna, skuteczna kuracja

Produkt: w moim przypadku się sprawdził idealnie. Po przeprowadzonej pełnej kuracji włosy mniej wypadają, są w lepszej kondycji, bardziej lśniące, pojawiły się baby hair'ki,
Konsystencja produktu wodnista, nieklejąca. Wygodne do użycia ampułki szklane z plastikowym zamknięciem plus jeden aplikator w każdym pudełku. Na minus opakowanie - właściwie trzeba za każdym razem przerywać by wyciągnąć ampułki.
To skuteczny produkt, który znakomicie poprawia kondycję włosów.

Magiczne ampułki !

Kuracja działa i jest bardzo komfortowa w użyciu.
Moje włosy są dość cienkie i mają tendencje do wypadania dlatego zdecydowałam się spróbować serii tych kosmetyków.
Mile mnie zaskoczyły !
Aplikacja ampułki jest niezwykle komfortowa - jedna buteleczka, plastikowy lejek, łatwo wszystko samodzielnie ogarnąć :)
Sam produkt ma bardzo delikatny zapach, w zasadzie prawie niewyczuwalny, konsystencję lekkiego olejku ale nie tłuści włosów i ich nie obciąża, szybko się wchłania.
Używam 3 m-c i pojawiła się masa baby hair co mnie niezmiernie cieszy :). Czy wypada ich mniej ? trudno powiedzieć, bo włosy zawsze będą wypadały (taka ich natura) ale mam wrazenie, ze jest ich więcej, więc jest SUPER !

Mniej włosów na szczotce

Odkąd używam kuracji przeciw wypadaniu włosów, po kilku użyciach zauważyłam, że po czesaniu włosów na szczotce jest mnie włosów niż wcześniej, co mnie niezwykle martwiło. Włosy nie są przerzedzone, stały się mocniejsze . Kuracja ogranicza ten w znacznym stopniu łamliwość włosów i efekt ich elektryzowania, z którym wcześniej się zmagałam.

Działa! Polecam :)

Korzystałam z kuracji przez pełne 3 miesiące. Efekty są zdecydowanie widoczne i mogę polecić produkt. .

Zapach jest bardzo delikatny (w przeciwieństwie do konkurencyjnych produktow)

Aplikacja jest prosta i higieniczna.

Skuteczna kuracja

Skuteczna kuracja przeciw wypadaniu włosów.
W pudełku znajdują się szklane ampułki i jeden aplikator. Łatwo się naklada. Wlosy po nim nie są tluste, ani obciążone. Po 3 miesiecznym okresie wlosy mniej wypadają, pojawily się nowe, odrastajace.

Ampułki z aplikatorem

Produkt przeciw wypadaniu włosów w ampułkach wraz z aplikatorem.
Formuła jest lejąca, wodnista i dobrze się wchłania. Stosowanie tego produktu nie wymaga spłukiwania. Po dwóch opakowaniach mam wrażenie że włosy są mocniejsze, lśniące. Produkt zdecydowanie ograniczył mi wypadanie włosów. Wyrosły mi również tzw. baby hair'y z czego jestem szczególnie zadowolona.

Wykorzystała: kilka próbek

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Kuracja przeciw wypadaniu włosów zdała egzamin

Ampułki wyraźnie spowolniły wypadanie włosów. Stały się gęstsze, grubsze i pełne blasku. Ampułki są bardzo poręczne, zawartość łatwo się aplikuj na wilgotnych włosach, i co więcej nie trzeba ich spłukiwać.

Fajna kuracja!

W końcu ktoś pomyślał o tym, aby dać do zrozumienia klientowi, że produkt daje pożądane efekty po pewnym okresie trwania kuracji. Producent zaleca minimum trzy miesiące stosowania i wtedy można zobaczyć efekty. Produkt bardzo ładny, estetycznie wszystko jest zapakowane i chętnie się sięga po te produkty.

Uczuciowy rollercoaster

Wiele stresu przyniósł mi ten produkt, lub cała kuracja, ciężko stwierdzić. Jednego tygodnia radość z baby hairków, dwa tygodnie później tak obfite wypadanie włosów, że wątpiłam, czy dokończę kurację.

Same ampułki, szklane z plastikowym zamknięciem, otwierają się wygodnie, aplikator pasuje idealnie i doceniam to, że w każdym pudełku jest tylko jeden aplikator. Ale wyciągnięcie ampułki z pudełka to koszmar, ostatecznie darłam pudełko i wyciskałam ampułki od dołu.

Na początku aplikator sprawiał mi małe trudności, musiałam nauczyć się go odpowiednio ściskać, żeby zabieg nie trwał 15 minut.

Konsystencja rzadkiego oleju, absolutnie się nie klei, jest nie do wyczucia, spływa po głowie, ale aplikacja nie jest trudna czy nieprzyjemna. Zapachu praktycznie się nie zauważa, co jest dla mnie atutem.

Ciężko ocenić działanie takiego produktu, patrząc na efekty, mam lepszą linie włosów, sporo nowych włosów na głowie, ale nie mam więcej włosów niż przed phyto, ponieważ w trakcie kuracji wypadło mi ich mnóstwo, znacznie więcej niż wypadało mi normalnie. Warto tu zaznaczyć, że oprócz ampułek stosowałam też szampon i suplement diety z serii.

Zawsze miałam problem z wypadanie włosów ale nigdy nie stresowałam się ich utratą tak bardzo, jak w połowie kuracji.
Być może te włosy miały wypaść, nowych włosów jest sporo, ale abstrahując od ilości włosów, ich kondycja mnie nie zadowala, brak im energi, są płaskie, mniej się błyszczą.
Na pewno nie powtórzę kuracji i nie będę jej polecać znajomym, bo boję się, co by mi zrobili jakby zaczęły im wypadać włosy, tak jak mi.