Eveline Cosmetics, Variete, Eyeliner (Kolorowy eyeliner w kałamarzu)

Eveline Cosmetics, Variete, Eyeliner (Kolorowy eyeliner w kałamarzu)

13598 opinii
Średnia ocena: 4.61/5

Pachnidelko
55362 opinie
Pachnidelko
Średnia ocena: 4.94/5

Średnia ocena: 4.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

Błyszczący, kolorowy eyeliner zadba o wyjątkowy makijaż oczu, który utrzyma się aż 24 godziny, niezależnie od pogody i Twojej aktywności. Pozwól sobie na cudowny blask!

Błyszczący eyeliner dla osób pełnych energii! Doskonale okiełzna Twoją wyjątkową charakteryzację i pozostanie z Tobą nawet w trakcie największych wyzwań! Dzięki wodoodpornej formule zawsze będziesz mieć gwarancję trwałego makijażu, nawet do 24 godzin. Pędzelek pomoże precyzyjnie stworzyć kreskę i pozostawi na Twoich powiekach przyciągający blask. Wybierz swój ulubiony kolor spośród wyjątkowego złota, głębokiego brązu, tajemniczego turkusu oraz iskrzącego srebra i stwórz makijaż w pełni dopasowany do Twojego stylu. Przygotuj się na niesamowity wygląd przez cały dzień!

Efekt
brokatowe, metaliczne
w pędzelku

Precyzyjne i trwałe

Eyelinery bardzo lubię, chociaż zazwyczaj stosowałam te w odcieniach czerni. Kolorowe eyelinery w kałamarzu i ich test były wprowadzeniem nuty szaleństwa do mojego makijażu :) Tak mi się spodobało, że używam ich już często i bardzo je lubię.
Szczególnie złoty eyeliner Sparkle Gold jest moim ulubionym. Jest jasny, pięknie błyszczący i bardzo pasuje do koloru tęczówki mojego oka, pięknie podkreślając brąz.

Duży plus przyznaję za trwałość - eyelinery zastygają i bardzo długo utrzymują się w nietkniętym stanie na powiece. Poza tym nie kruszą się i nie odbijają, nawet podczas mocnych upałów i kąpieli w wodzie. To sprawia że są idealną opcją na lato.

Za sprawą tych kolorowych eyelinerów makijaż oka może być jeszcze bardziej wyrazisty. ja jestem na TAK! :)

Polecam mega ładny efekt

Świetna gama kolorystyczna z rozświetlającymi drobinkami.
Fajny, precyzyjny aplikator, dość łatwo wychodzi równa i cienka kreska.
Eyeliner ma dużą trwałość makijaż trzyma się cały dzień, nic się nie odbija i nie kruszy.
Bardzo polecam.

Brokat i błysk

Eyeliner dla fanek brokatowego wykończenia makijażu oczu. Polecam szczególnie na sezon karnawału i festiwale. Produkt bardzo dobrze się rozprowadza i jest długotrwały. Tuż po nałożeniu kreski zastyga, dlatego uważajcie z dozowaniem. Nie osypuje się, długo wytrzymuje na powiece. Niektóre odcienie wykorzystuję jako brokat na policzki, jednak w bardzo małych ilościach, żeby nie było efektu zastygania ????

Błysk na oku

Eyelinery są bardzo błyszczące, idealnie wpisują się w klimat imprez i festiwalów.
Konsystencja jest prawidłowa, nic nie spływa i nie rozmazuje się.
Końcówka jest cienka, co pozwala na wykonanie cienkiej linii jak i tej grubszej. Błyszczące kolory świetnie dopełniają cienie.
Są trwałe, u mnie wytrzymały całą noc. Choć obawiałam się, że będę wyglądała jak "brokatowa panda" ;)

Kolorowy zawrót głowy:)

Po eyeliner sięgam regularnie także mam wprawę w narysowaniu kreski z jaskółką.Lato i wakacje to czas koncertów,festiwali muzycznych oraz weekendowych wyjazdów.Cztery wersje kolorystyczne pasują do różnych okazji.Bardzo trwałe jak zastygną,to trzymają się powieki.Precyzyjny aplikator,doskonała formuła.Ciężkojest mi wskazać ulubieńca.

Świetny i precyzyjny

Świetny, dobrze napigmentowany, brokatowe iskierki ,przepięknie mienia się w w każdym świetle. Byłam bardzo zdziwiona ,że nie rozjezdza się na skórze i dość szybko zastyga. Nawet miałam lekki problem żeby zmyć.

Mile zaskoczenie

Mile zaskoczenie podczas testów to również eyelinery. Super błyszczące cztery odcienie jakie miałam okazję testować przypadły mi do gustu. Ciężko wybrać ulubieńca.
Eyelinery są bardzo trwałe. Nie migrują, jak już zastygną to świetnie trzymają się powieki. Mają ciekawe kolory - zarówno na imprezę jak i na co dzień można znaleźć dla nich zastosowanie. Nie rozmazują się w ciągu dnia. Formuła jest idealna- ani zbyt wodnista, ani zbyt gęsta.

Świetny

Kolorowy zawrót głowy!

Rewelacyjne są te eyelinery. Są trwałe, nie rozmazują się, mają rewelacyjne i nasycone kolory. Nie odbijają się na górnej powiece. I przede wszystkim są doskonale precyzyjne.

Fajne kolory!

Otrzymałam kilka brokatowych odcieni eyelinerów i byly bardzo fajne na lato. Nie każdy kolor mi się podoba, ale są fajne i na co dzień i na większe wyjście.
Trwałe, trzymały się cały dzień na powiece, nie rozmazywały się, ani nie odbijały.

Błyskawica

Kolorowy eyeliner zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Kolory bardzo przypadły mi do gustu.
Kosmetyk długo się utrzymuje, nie ściera, a co najważniejsze nie kruszy się, a nawet mogę powiedzieć, bardzo ładnie pracuje na powiece.
Można zrobić delikatną linię, a można też zaszaleć i zrobić ostrzejszy makijaż, ponieważ eyeliner bardzo ładnie współgra z cieniami.

Zastygający brokat

Dzięki wygranej na platformie miałam możliwość zrealizować test i solidnie sprawdzić produkt na swoich oczach. Otrzymałam eyelinery w 4 kolorach, co stanowi pełną gamę wyprodukowanych barw. Muszę przyznać, że odcień 01 sparkle gold w pełni skradł moje serce, ponieważ lubię ciepłe złoto na moich powiekach. Sporadycznie w moim makijażu gościły pozostałe propozycje, w szczególności numer 03 i 04 nie są moim pierwszym wyborem, gdyż są chłodnych tonacjach i wykraczają poza styl nude, który ja najbardziej lubię. Płynna żelowa konsystencja szybko zastyga i utrzymuję się w nienagannym stanie aż do momentu demakijażu, absolutnie nic się nie kruszy. Trwałości jest imponująca, a efekt to pięknie iskrzący brokat. Zapach jest ulotny, ale jego początkowa woń, chociaż delikatnie wyczuwalna, to nie wywołuje w moich zmysłach pozytywnej reakcji. Po zapoznaniu się z opisem uważam, że pokrywa się on z moimi spostrzeżeniami. Poziom krycia określam jako wysoki,a nasycenie barw jest intensywne. Aplikator pozwala na precyzyjne rysowanie kresek, trzeba jednak wykonać tę czynność sprawnie, zważając na wodoodporną recepturę, która błyskawicznie wysycha. Efekt wow przy użyciu tych kosmetyków jest gwarantowany, ponieważ produkt zdecydowanie przyciąga wzrok i wzbudza zainteresowanie. Jakość preparatu mnie zadowala, nie mam żadnych zastrzeżeń co do formulacji. Pojemność 4ml uważam za wystarczającą dla tego rodzaju asortymentu, wydajność jak najbardziej poprawna. Opakowanie posiada wygodny, drobnych rozmiarów aplikator w kształcie pędzelka. Zaletą jest wegańska formuła oraz brak wykonywania testów na zwierzętach. Estetyka formy podania jest efektowna i ciekawa w odbiorze. Kolekcja ze względu na dobór kolorystyki i wykończenia jest odważna oraz niestandardowa.

Precyzja w każdym calu

Kolorowe eyelinery to mój makijażowy must have od tej pory ponieważ posiadają nie tylko precyzyjny aplikator w kształcie pędzelka, który pozwala na szybką aplikację i zapewnia trwałość do 24 godzin ale również są odporne na wodę i nie rozmazuja sie nawet podczas kąpieli w morzu a ich szybkoschnąca formuła, pracuje z powieką co sprawia, że eyelinery nie kruszą się, nie odbiją się i nie rozmazują.
Do testów otrzymałam 4 kolory: Sparkle Gold, Shiny Brown, Chameleon, Silver Dust.
Eylinery pięknie się prezentują na powiekach sprawiając, że makijaż oczu jest jeszcze bardziej wyrazisty a kolory bardziej wyeksponowane.
Są łatwe i wygodne w aplikacji nie powodując podrażnień na skórze.