SEYSSO, Refreshing Blackcurrant Toothpaste (Pasta do zębów)

SEYSSO, Refreshing Blackcurrant Toothpaste (Pasta do zębów)

stomatologicznysklep.pl

Średnia ocena: 3.78/5

Mediaexpert.pl
Średnia ocena: 4.50/5

zobacz więcej ofertzwiń

SEYSSO o smaku odświeżającej czarnej porzeczki i mentolu. Pasta zawiera składniki, które są delikatne dla zębów, a jednocześnie skutecznie Pomagają ograniczyć powstawanie kamienia nazębnego. SEYSSO Refreshing Blackcurrant to doskonały sposób na poprawę codziennej higieny jamy ustnej, a do tego ma pyszny miętowo-porzeczkowy smak, który pozostanie na języku na długo.
Zawarty w paście nanohydroxyapatyt wzmocni zęby i je zregeneruje, ksylitol wyrówna pH w ustach, a mentol nada oddechowi świeżości. SEYSSO Refreshing Blackcurrant z pewnością zachwyci każdego. Aby zagwarantować pewne działanie rekomenduje się użycie ze szczoteczkami sonicznymi.

Przy regularnym stosowaniu SEYSSO Refreshing Blackcurrant można cieszyć się pięknymi, zdrowo wyglądającymi zębami, które olśniewają blaskiem. Pasta do zębów jest nie tylko delikatna dla wrażliwych dziąseł i szkliwa, ale również idealnie nadaje się do codziennego użytku dla każdego.

Dlaczego warto używać SEYSSO Refreshing Blackcurrant każdego dnia?
+ Odbudowa szkliwa zębów.
+ Kontrola pH jamy ustnej.
+ Zwalczanie bakterii próchniczych.
+ Redukcja przebarwień.
+ Odświeżenie oddechu.

pasty do zębów
oczyszczające, redukujące przebarwienia, odświeżające, antybakteryjne
50-100ml

Średnia

Dla mnie ta pasta ma tylko fajny i ciekawy smak, coś nowego - nic więcej. Dla mnie pasta nie sprawia uczucia, że zęby są dobrze umyte. Mam wrażenie, że napiłam się jakiegoś koktajlu. Nie polecam tej pasty, przy pielęgnacji jamy ustnej.

Ma leistą konsystencję, trzeba uważać przy aplikowaniu. Dla mnie średnia, nie polecam.

Świetna w smaku i działaniu

Na początku jak przeczytałam,że pasta jest "Sonic friendly" to pomyślałam,że to kolejny chwyt marketingowy od firmy produkującej szczoteczki soniczne. Ale faktycznie jest tak,że każda inna zwykła pasta lubi mi się rozbryzgiwać na boki a Seysso twardo trzyma się swojego miejsca.

Największym jednak plusem tej pasty jest jej niesamowity smak, przypominający mi moją ulubioną gumę do żucia Airwaves. Naprawdę po umyciu zębów tą pastą czuję turbo odświeżenie. Jako osoba, która w tej chwili spędza sporo czasu na czyszczeniu jamy ustnej jestem bardzo zadowolona i zdecydowanie sięgnę po nią ponownie.

Świetny aromat

Pasta cechuje się bardzo dobrym składem! Jestem bardzo zadowolona odkąd jej używam. Brakowało na rynku świetnej pasty z tak wyrazistym aromatem. Jeśli ktoś nie jest fanem mentolowych past- na pewno znajdzie coś dla siebie.
Przystępna cena!

Jedna z najlepszych!

POLECAM!

Korzystam od około miesiąca i polecam każdemu!

Smaczna, skuteczna i jeszcze raz smaczna.

Jeżeli Tobie też zależy na zdrowym uzębieniu, to nie ma co się zastanawiać ;)

Świetna orzeźwiająca pasta do zębów

Bardzo smaczna porzeczkowo miętowa pasta, dobrze oczyszcza zęby oraz pozostawia świeży oddech na bardzo długo, z pewnością kupię ją ponownie.
Muszę przyznać, że jest to jedna z lepszych past do zębów, jakich do tej pory używałam.

Fajna pasta o ciekawym smaku

Pasta do zębów o smaku czarnej porzeczki, ale również męty. Pozostawia miły smak w ustach, odpowiednio domywa, a moje zęby, które są nadwrażliwe, po jej użytkowaniu zdecydowanie mniej bolą.

Polecam serdecznie :)

Super smak pasty i zarówno bardzo dobrze oczyszcza!
Z całego serca polecam ją każdemu, kto pragnie utrzymać zdrowe zęby i świeży oddech każdego dnia.

Rewelacyjna pasta do zębów o smaku czarnej porzeczki i mięty

Od dłuższego czasu testuję pastę firmy SEYSSO Czarna porzeczka.
Długo szukałam pasty, która nie będzie stricte miętowa.
Ten zakup okazał się strzałem w dziesiątkę.
Jej unikatowy smak od razu przypadł mi do gustu, jest bardzo delikatna a po umyciu zębów odczuwam idealną świeżość.
Pasta zawiera ksylitol tak więc idealnie sprawdza się dla osób, które chorują na cukrzycę.
Prócz tego mam wrażenie, że zęby stały się delikatnie jaśniejsze gdzie po innych pastach tego nie miała.

Bardzo orzeźwiająca :)

Zacznę może od walorów estetycznych, bo jest to chyba jedna z ładniejszych past jakich miałam okazję używać. Elegancka fioletowa i matowa tubka, równie ładny kartonik. Dobrej jakości nakrętka. Opakowanie nie gniecie się w nieestetyczny sposób, jedynie trochę rysuje.
Pasta ma również fioletowy kolor, jest jednolita, żelowa. O takim intensywnym mentolowym zapachu. Ale jest jak taka słodka mięta :)
Jest dedykowana do użycia ze szczoteczką soniczną i tak też polecam ją stosować, bo wyczułam znaczną różnicę po umyciu. Po użyciu ze zwykłą szczoteczką czułam jeszcze trochę osadu, tak jakby zęby nie były jeszcze najlepiej oczyszczone. Pasta ma mało tej substancji ściernej lub jest bardzo delikatna. Przy szczoteczce elektrycznej nie było już tego problemu, zęby były gładkie i połyskujące.
Pasta dobrze się pieni, ale nie daje tej piany tak dużo inne popularne pasty. Mi to odpowiada, nie uważam żeby piana była tu czymś niezbędnym. Dość wydajna, mimo małej pojemności - pamiętajmy by używać takiej ilości o wielkości ziarna groszku. Duży plus za brak fluoru, bo wiele osób problemami z tarczycą szuka właśnie takich alternatyw. Mega komfort, wiedzieć że pasta bazuje na bardziej naturalnych składnikach.
Pasta ma bardzo mocny mentolowy smak, tak intensywny że czasem aż "piekło" mnie podniebienie :) Czuje się tą świeżość! Na pewno nie będzie dla osób za bardzo wrażliwych na takie rzeczy, czy dla takich które nie poświęcają zbyt wiele uwagi pielęgnacji jamy ustnej. Tutaj trzeba dokładnie, starannie, dłużej.
Po ponad miesiącu stosowania - zauważyłam lekkie rozjaśnienie przebarwień. Wiem że wszelkie zmiany potrzebują czasu, dlatego uzbrajam się w cierpliwość i będę dalej testowała aż do końca tubki :)
Gdybym miała teraz ocenić tak dokładniej - dałabym jej 4,5 :)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Zaskakująco odświeżający smak i wspaniałe działanie! ♡

Do tej pory marka SEYSSO kojarzyła mi się jedynie ze szczoteczkami do mycia zębów. Od ponad roku używam bowiem sonicznej szczoteczki tej firmy i jestem z niej zadowolona. Kiedy więc dostałam możliwość przetestowania pasty Refreshing Blackcurrant Toothpaste, bardzo się ucieszyłam. Tym bardziej że jest ona dedykowana właśnie do szczoteczek sonicznych :)

Pasta zamknięta jest w poręcznej i wygodnej w użyciu, odkręcanej tubce o pojemności 75 ml. Sama tubka robi bardzo pozytywne wrażenie estetyczne zarówno swoim energetycznym, fioletowym kolorem, jak i minimalistycznym designem. W takiej samej stylistyce jest również utrzymane pudełko, w którym pasta do nas przychodzi.

Ale to niejedyne fioletowe akcenty kolorystyczne, bo sama pasta również jest fioletowa. Jej formuła jest bardzo gęsta, żelowa, a dzięki temu bardzo wydajna. W trakcie mycia pasta dobrze się pieni, co z pewnością przekłada się na jej działanie myjące :)

Producent rekomenduje używanie pasty ze szczoteczką soniczną i ja tak właśnie robię. Po jej użyciu zęby są wyczuwalnie czyste i idealnie gładkie, a oddech cudownie i długotrwale odświeżony. Taki efekt uzyskuję nawet wtedy, gdy używam szczoteczki w najdelikatniejszym trybie myjącym, co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło.
Przy regularnym stosowaniu zauważyłam również, że bardzo dobrze radzi sobie z usuwaniem przebarwień z powierzchni zębów. Przy tym jest delikatna dla szkliwa i dziąseł, co jest dla mnie niezwykle istotne.

Osobiście uwielbiam jej smak, bo nigdy wcześniej nie miałam takiej pasty. Jest on naprawdę zaskakujący, a połączenie mentolu i czarnej porzeczki, to dla mnie strzał w dziesiątkę! Przypomina mi popularne cukierki lub gumy do żucia ;)

Muszę przyznać, że jest to jedna z najlepiej myjących past do zębów, jakich do tej pory używałam. Przy tym jest niesamowicie odświeżająca i bardzo przyjemna w używaniu. Cieszę się, że dzięki swoim właściwościom przeciwbakteryjnym i regenerującym dba o mój uśmiech.
Wszystko to sprawia, że polubiłam się z nią od pierwszego użycia i chętnie po nią sięgam :)

Spodziewałam się czegoś lepszego

Myślałam, że ta pasta będzie na równi ze słynnymi pastami dostępnymi na rynku. Zawiodłam się. Pasta jest dobra w smaku, fajnie odświeża, ale nie do końca działa oczyszczająco na zęby. Mam wrażenie, że nie do końca są umyte, a na nich pojawia się dziwny osad.

Po powrocie do poprzedniej pasty problem znikł. No szkoda, bo zamysł na prawdę fajny, jeżeli chodzi o smak i konsystencję. Dla urozmaicenia ok, ale nie polecam na stałe.

Guma Airwaves

Pasta w smaku i zapachu to po prostu gumy airwaves. Pasty smakowe, owocowe zawsze mi się kojarzyły tylko z pasta dla dzieci a tu niespodzianka jest i pasta dla dorosłych.
Pasta fioletowa o dość gęstej konsystencji nie spada ze szczoteczki. Pasty używałam razem ze szczoteczką soniczna, pasta wydajna, dobrze się pieni.
Pasta daje uczucie świeżości, mam dość wrażliwe zęby i ta pasta sprzyja tej wrażliwości. Po miesiącu nie zauważyłam efektu wow co do redukcji przebarwień.