Clochee, Simply Nature, Odmładzające serum na noc Retinal

Clochee, Simply Nature, Odmładzające serum na noc Retinal

Retinal odmładzające serum na noc Simply Nature by Clochee aktywuje produkcje białek podporowych skóry, dzięki czemu ulega ona zagęszczeniu. Serum poprawia elastyczność skóry. Redukuje zmarszczki, sprawiając, że skóra jest widocznie odmłodzona. Produkt zapobiega fotostarzeniu, a spektakularna aktywność biologiczna retinalu zawartego w składzie serum, pobudza rozwój komórek skóry, wpływając na ich efektywną odnowę.

Efekty stosowania serum:
• wymodelowany owal twarzy
• spowolnione procesy starzenia
• zagęszczenie i odmłodzenie skóry

Składniki aktywne:
· Retinal 0.07% - wykazuje działanie przeciwstarzeniowe, reguluje wydzielanie sebum i rozjaśnia przebarwienia. Przeciwdziała fotostarzeniu skóry. Zmniejsza widoczność zmarszczek i drobnych linii. Wpływa również na redukcję występowania trądziku.
· Kompleks LYCOMEGA - doskonały antyoksydant, który dostarcza kwasy OMEGA, uzupełniając niedobory lipidów wspomaga procesy regeneracyjne.

Produkt wegański. Zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego.

serum
z przebarwieniami / defektami, normalna, dojrzała
regenerujące, liftingujące, przeciwzmarszczkowe, nawilżające, ujędrniające
z pompką

Fajne serum nocne

Podoba mi się jego lekka konsystencja.
Opakowanie z atomizerem w formie pompki dobrze dozuje kosmetyk. Ten nie podraznia i nie uczula.
Stosowany w odpowiedniej ilosci sprawia, że skóra szybko się regeneruje. Wyglada młodo i zdrowo. Niweluje zmarszczki. Zapach serum jest delikatny.

świetny produkt

Produkt który nadaje skórze jedności i blasku. Redukuje drobne przebarwienia i zmarszczki. Ma świetny zapach i dobra konsystencję. Jestem zadowolona z produktu i myślę że wrócę do niego wielokrotnie.

Lekkie nocne serum

Cerę mam mieszaną, z tendencją do trądziku.
Serum ładnie pachnie, ma lekką konsystencję (jak to serum).
Przy ostrożnym używaniu nie powinien zrobić krzywdy.
Mam cerę bardzo delikatną na wszelkie kwasy, mocniejsze komsetyki itp, więc przy każdym użyciu (nawet minimalnej ilości) delikatnie mnie szczypało, ale miało prawo i tego się spodziewałam.
Czytając opis produktu, moją uwagę zwróciło zdanie "zmienia owal twarzy"... Tak jak serum jest w porządku, cera jakby bardziej promienna i gładka tak po przeczytaniu tego, dosłownie, przekłamania, aż odechciało mi się go używać. Producenci - bardzo nieładnie. Nie da się zmienić owalu twarzy kosmetykiem, choćby był z 24k złotem w składzie. Chyba,.że w pakiecie do serum dostajemy zabieg?
Podsumowując: serum w same w sobie to dobry produkt, troche drogi, ale myślę, że warto. Odrzuciła mnie tylko manipulacyjna reklama.

Uwielbiam je!

Byłam ciekawa tego serum jak chyba żadnego innego kosmetyku z tego zestawu - zastanawiałam się, jak sprawdzi się u mnie retinal.
Po miesiącu regularnego stosowania powiem tak - jest naprawdę dobrze i aż nie mogę doczekać się rezultatów, jakie uzyskam przy długotrwałym użytkowaniu.

PLUSY:
+ Higieniczne opakowanie z pompką airless - jest praktycznie i na dodatek nic się nie zmarnuje.
+ Kremowa, ale jednocześnie leciutka formuła. Serum można niezwykle łatwo rozprowadzić na skórze i szybko się ono wchłania. Nie zostawia lepkiej warstwy.
+ Dobry skład.
+ Serum naprawdę działa i to w krótkim czasie.
Po miesiącu codziennej, wieczornej aplikacji zauważyłam:
*ujednolicenie kolorytu i rozświetlenie skóry, widzę to zwłaszcza w miejscach z przebarwieniami pozapalnymi
*poprawę napięcia i nawilżenia, skóra jest taka jędrna, zbita i nie zanieczyszcza się aż tak, jak przedtem
*regenerację i spłycenie drobnych zmarszczek
*brak niespodzianek i podrażnień
+ Serum jest wydajne, a jego cena jest w porządku, zwłaszcza biorąc pod uwagę działanie.

MINUSY:
- Brak.

Słowem - naprawdę jest dobrze i z każdym tygodniem jest coraz lepiej.
Retinal to prawdziwe cudeńko - regeneruje i odmładza stopniowo i co najważniejsze, bez podrażnień!
Bardzo go polubiłam i jestem ciekawa, co będzie dalej - a póki co, używam go z przyjemnością i wam również mogę je polecić - naprawdę warto, a efekty są widoczne nie tylko dla nas, ale i dla naszego otoczenia.
Cudo♥️

Kremowe serum

Serum ma kremową konsystencję, przez co nie spływa od razu z twarzy, dobrze się rozprowadza i ładnie wchłania. Wygodne opakowanie z pąpką pozwala na odpowiednie dozowanie kosmetyku.
Zapach tego serum mógłby być ładniejszy, ale po wchłonięciu się kosmetyku zapach szybko się ulatnia.
Serum powoduje, że skóra jest jedwabista i przygotowana do dalszej pielęgnacji.
Serum dobrze współgra z kremem na noc z tej samej serii: Clochee Simply Naturę.
Sama używałam tych kosmetyków jednocześnie i uważam, że jest to świetny zestaw do pielęgnacji suchej i wrażliwej skóry twarzy, ponieważ staje się ona nawilżona i wygładzona, ale jednocześnie nie pozostaje na niej tłusta warstwa kosmetyku.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Młodośc jednak da się zatrzymać

Po kilku stosowaniach widać poprawę i zanikają drobne zmarszczki. Twarz staje się wygładzona, wypielęgnowana. Retinal nie wysusza i nie podrażnia. Zapach jest super. Konsystencja dla mnie idealna. Jestem bardzo zadowolona.

Super serum na start

Retinol, retinal, u mnie zawsze to były złe wspomnienia. Przez dłuższy czas bałam się retinoidów. Szukałam długo produktu od którego zaczne stosowanie retinoidów. Dzięki wizaż.pl miałam możliwość przetestowania serum z retinalem od Clochee. Serum zamknięte jest w plastikowym opakowaniu z pompką, ma bardzo lekką i niedrażniącą konsystencję, jest bezzapachowe. Na początku stosowałam co 2-3 dzień. Po 1,5 tygodnia postanowiłam stosować codziennie gdyż nie wystąpiło żadne podrażnienie a toleracja na retinal została zbudowana. To serum nie ma wysokiego stężenia więc jest idealne na startowe serum z retinoidami. Moja cera bardzo się z nim polubiła. Rano cera jest napięta, odżywiona i taka gęstrza. W połączeniu z kremem na noc z ceramidami tworzą bardzo fajny duet. Polecam każdemu kto chcę zacząć kurację retinalem ale ma obawy. To serum jest bezpieczne i nie zaszkodzi a daje super efekty. Mam juz kupione kolejne opakowanie :)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Fajny retinal na początek przygody z retinoidami

Z retinalem swoją przygodę zaczęłam rok temu i długo zastanawiałam się po co sięgnąć w tym roku. Z nieba spadł mi test i problem sam się rozwiązał. :) Muszę przyznać, że jestem zadowolona! Serum ma konsystencję lekkiej emulsji, zapach pochodzi z użytych składników. Jest bardzo łagodne dla skóry. Nakładane na suchą skórę nie powoduje podrażnień, nic nie szczypie i nie piecze. Na efekty na pewno trzeba jeszcze poczekać, ale natychmiastowy efekt wygładzenia jest super!

Trzy razy tak!

Bardzo dobre serum z retinolem, jestem fanką retinoli, a najbardziej tych z dobrym składem❤️
Świetnie sobie radzi z drobnymi zmarszczkami, już po kilku dniach regularnego stosowania widać ogromną roznice, świetnie wygładza I nawilża skórę, konsystencja jest lekką i bardzo przyjemna na buzi. Mam również wrażenie, że moje przebarwienia zniknęły. Bardzo polecam! Na pewno po niego sięgnę wiele razy :)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

uwielbiam idealny na zmarszczki i przebarwienia

Retinal odmładzające serum na noc Simply Nature by Clochee to serum które poprawia elastyczność skóry, redukuje pierwsze zmarszczki i sprawia, że skóra jest widocznie odmłodzona. Produkt ten ma na celu zapobiegać fotostarzeniu, a retinal w składzie serum ma pobudzać rozwój komórek skóry, wpływając na ich efektywną odnowę.
Produkt zawarty jest w pojemniku z dozownikiem o pojemności 30 ml, Jedna pompka wystarczy na równomierne nałożenie na twarz i szyję. Produkt tak zapakowany moim zdaniem jest bardziej sterylny i jego skuteczność jest dużo dłuższa niż przy innego typu opakowaniach.

Samo nakładanie produktu wymaga trochę czasu aż skóra przyzwyczai się do składu więc nie polecam szaleć z częstotliwością nadkładania.

Jednak działanie jak można zauważyć po stosowaniu tego serum są naprawdę znakomite :
• mniejsza widoczność zmarszczek ie tylko tych mimicznych
• skóra wygląda na bardziej wypoczetą
• widoczne odmłodzenie skóry
• rozjaśnia przebarwienia
• niweluje sebum przypadku cer mieszanej/tłustej
• skóra staje się przyjemnie gładka i nawilżona

Składniki aktywne:
·Retinal 0.07% - wykazuje działanie przeciwstarzeniowe, reguluje wydzielanie sebum i rozjaśnia przebarwienia. Przeciwdziała fotostarzeniu skóry. Zmniejsza widoczność zmarszczek i drobnych linii. Wpływa również na redukcję występowania trądziku.
·Kompleks LYCOMEGA - doskonały antyoksydant, który dostarcza kwasy OMEGA, uzupełniając niedobory lipidów wspomaga procesy regeneracyjne.

Produkt jest wegański i zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego. Dla mnie produkt wart wypróbowania. Myślę, że marka ta może być dumna z wypuszczenia kolejnej serii dobrych kosmetyków.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Mój ulubieniec z tej serii

Ma najlepszy zapach z tej serii, delikatny ale przyjemny. Wydaje mi się że jest najmocniejszym ogniwem z zestawu i najefektowniej działa . Bardzo fajnie działa na pierwsze zmarszczki, jest ergonomiczny i wygodny w użyciu.

Z potencjałem

Kremu dopiero zaczęłam używać, ponieważ trzeba go stosować stopniowo zwiększając tolerancję skóry na retinol. Stężenie retinolu jest niskie, idealne na rozpoczęcie przygody z tym składnikiem. Tutaj mamy mniej drażniącą wersję retinolu czyli retinal.
Krem jest lekki, nie podrażnia i jest odpowiedni dla cery wrażliwej i dojrzałej (35+) jak moja. Trzeba nakładać minimalną ilość. Następnie po 20 minutach nakładam prosty, łagodzący krem bez składników aktywnych- w moim przypadku Cetaphil. Efekt peelingujący retinalu jest bardzo dyskretny i nieuciążliwy. Już po pierwszym użyciu buzia rano była dużo gładsza i delikatnie jaśniejsza. Kremik stosuję także na szyję i dekolt. Trzeba pamiętać o porządnym nawilżaniu w międzyczasie, ponieważ przy częstszym użyciu będzie można zaobserwować większą suchość skóry.
Już widzę, że krem ma potencjał i z przyjemnością będę go używać. Mogę go polecić zwłaszcza początkującym w kwestii retinolu.