CeraVe, Nawilżające Serum z Kwasem Hialuronowym

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Apteka Polska APTE.PL
Średnia ocena: 4.85/5

CeraVe Nawilżające Serum z Kwasem Hialuronowym zostało stworzone z myślą o potrzebach skóry normalnej, suchej oraz wrażliwej. Za sprawą starannie dopracowanej formuły dermokosmetyk zapewnia długotrwałe i intensywne nawilżenie skóry do 24 godzin* oraz skutecznie chroni ją przed wysuszeniem.

Nawilżające Serum z Kwasem Hialuronowym jest hipoalergiczne oraz nie zawiera substancji zapachowych, dlatego znakomicie sprawdzi się także dla skóry wrażliwej nie powodując podrażnień. Serum od CeraVe pomaga odbudować naturalną barierę ochronną skóry, a także działa łagodząco i sprawia, że skóra staje się wygładzona. Serum ma lekką i nietłustą konsystencję, która szybko się wchłania i nie obciąża cery. Dodatkowo jest niekomedogenne – nie zatyka porów.

Dermokosmetyk marki CeraVe jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji porannej i wieczornej.

Formuła nawilżającego serum do twarzy CeraVe bogata w wyselekcjonowane składniki aktywne:
- 3 kluczowe ceramidy wspierają odbudowę bariery ochronnej skóry
- Kwas hialuronowy dba o odpowiedni poziom nawilżenia skóry, wygładza strukturę skóry i przywraca jej blask.
- Pantenol wygładza i działa kojąco oraz przeciwzapalnie. Wspiera proces regeneracji naskórka i intensywnie nawilża.

*Badanie aparaturowe

serum
normalna, sucha, wrażliwa
na zaczerwienienia, nawilżające, regenerujące, łagodzące
z pompką
lekkie
emulsja
hipoalergiczna, bezzapachowa

Serum

W momcie walki z przesuszoną skórą zakupiłam cały zestaw nawilżający tej marki.
Serum zaskoczyło mnie swoja konsystencją ponieważ zawsze używałam produktów bardziej wodnistych. Pierwszy raz stosowałam serum w takiej formie. Coś pomiędzy kremem a żelem.
Jest ono bezzapachowe. Dobrze sie rozprowadza.
Co do wchłaniania potrzebuje chwili czasu. I niestety, ale w momencie podrażnienia skóry powodował u mnie dyskomfort w postaci mocnego pieczenia.
Niestety minusem dla mnie jest to , że w momencie zastosowania serum a następnie kremu nawilżającego z spf50 także marki cerave produkty rolują się. Ten sam krem zastosowałam dla testu na inne serum i jest ok. Zauważyłam, że dzieje się to także w momencie kiedy produktu nałoży się za dużo. Tak jak by produkt wchłaniał się do pewnego stopnia.

Serum

Bardzo polecam tę serum z cerave niweluje ono wory pod oczami jak zarówno przebarwienia i zaczerwienienia sprawdzi się u cery delikatnej i wrażliwej jest bezzapachowy uważam że jest warty swojej ceny ponieważ wspaniałe nawilża i odbudowuje barierę hydrolipidową w dodatku nie uczula i ma bardzo fajną konsystencję którą bez problemu można bezpośrednio nałożyć na twarz

świetne serum

Lubię to serum, w mojej pielęgnacji sprawdza się rewelacyjnie. Nadaje mojej skórze piękny i promienny wygląd. Dzięki niemu, moja skóra jest w końcu nawilżona po zimie. Długo się męczyłam z suchą skórą, jednak to serum to lekarstwo, które pomogło mi z moim problemem.

Prawie idealne.

Bardzo lubię produkty z kwasem hialuronowym, ale niestety nie lubię typowego żelowego serum hialuronowego po którym jest to uczucie ściągnięcia, więc potraktowałam to jako fajną alternatywę.
Serum spełnia swoje zadanie, skóra jest nawilżona, miękka i bardzo gładka.
Pomimo małego opakowania serum jest dość wydajne, konsystencja bardzo przyjemna, bardzo szybko się wchłania i nie zostawia tłustego filmu.
Używam tego produktu w pielęgnacji porannej jak i również w wieczornej, współpracuje z moimi wszystkimi kosmetykami, nigdy się nie rolował, bardzo dobrze sprawdza się pod makijaż.
Dodam tylko, że mam skórę mieszaną.

serum odbudowujące to niewątpliwie dobra opcja przygody z retinolem, który jest jednym ze składników serum. Mimo, że mam cerę wrażliwą na wszelkie aktywne składniki to w tym przypadku przyjęła to serum z całym jego dobrodziejstwem i stała się gładka i miękka w dotyku.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Niesamowite nawilżające serum z kwasem hialuronowym

Nawilżające serum z kwasem hialuronowym sprawdziło się na mojej skórze idealnie. Idealnie nawilża skórę, ma lekki naturalny zapach nie drażniący. Konsystencja produktu jest gęsta i matowa nie pozostawia tłustości na skórze a doskonale nawilża. Bardzo dobrze się rozprowadza, nie roluje się podczas nakładania kremu. Szybko się wchłania. Opakowanie produktu jest bardzo poręczne, można go spakować do małej kosmetyczki, torebki. Dzięki dozownikowi można wycisnąć tyle serum ile nam jest potrzebne, dzięki temu produkt się nie marnuje i jest wydajny. Dzięki niemu moja skóra jest nawilżona i odżywiona. Mogę go śmiało polecić innym. Ten produkt zostanie ze mną na dłużej.

Nie zaszkodzi-nie pomoże

Produkt otrzymałam do testów za co dziękuję, bo nie wydałam na niego pieniędzy. Spodziewałam się po nim więcej. Produkt ma lekką konsystencję, ale należy nałożyć na niego jakiś krem i to kilka warstw - ponieważ powoduje efekt foli na skórze twarzy, przez co roluje się. Z plusów - serum nie uczula, nie powoduje podrażnienia czy wyprysków.

Bardzo dobre serum

Serum do twarzy bardzo dobrze poradził sobie z moją skórą twarzy.
Opakowanie jest bardzo czytelne i łatwo przeczytać istotne informacje.
Konsystencja serum jest odpowiednia, kosmetyki szybko się wchłania.
Kosmetyk ma ładny i delikatny zapach.
Skóra po jego użyciu jest gładka, dobrze nawilżona i przyjemna w dotyku.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Serum, dzięki któremu moja skóra przestała być sucha i łuszcząca się

Serum sprawdziło mi się naprawdę rewelacyjnie. Począwszy od opakowanie, które jest naprawdę bardzo wygodne. Jestem osobą, która dużo podróżuje i opakowanie jest idealne do małej kosmetyczki, było produktem, który zawsze zabierałam jako taki niezbędnik pielęgnacyjny. Konsystencja produktu jest bardzo gęsta, dobrze się rozprowadza, ja osobiście preferuję lżejsze konsystencje, jednak nie uważam tego za minus. Dla skóry mieszanej i tłustej będzie idealnym rozwiązaniem, bo jest matowe, przez co będzie super nawilżało i nie będzie sprawiało wrażenia tłustości na skórze. Zapach jest neutralny, ja uważam to za duży plus, dlatego, że im mocniejszy zapach, tym więcej możliwych podrażnień na skórze. Serum było idealnym dopełnieniem mojej pielęgnacji. Mam skórę suchą, miejscami mieszaną (strefa T) i po samym serum czułam ściągnięcie na skórze, jednak jest to dodatkowy element w pielęgnacji, który musi być później połączony z kremem. I faktycznie serum CeraVe + krem = idealne duo, w szczególności w porze jesienno-zimowej, kiedy nasza skóra potrzebuje większej ochrony przed wiatrem czy zimnem. Poleciłabym te serum mojej przyjaciółce, uważam, że jest to produkt, który będę używać dalej, jest uniwersalne, dla każdej skóry, nie tylko dla skóry suchej. Dla mnie sprawiło się świetnie w szczególności dlatego, że używałam w tym samym czasie kwasów, przez które moja skóra była mniej nawilżona i te serum uchroniło mnie przed nadmierną suchością. Polecam bardzo i dziękuję za możliwość przetestowania tych produktów, była to dla mnie ogromna przyjemność.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Serum sprawdziło się dość dobrze na mroźne wieczory, dbając o odpowiednią ochronę skóry

Serum hialuronowe CeraVe intensywnie nawilża skórę twarzy poprzez swoje naturalne składniki i hialuronowy składnik zawarty w kremie. Jest on konsystencji kremu oraz jest bezzapachowy. Przy skórze mieszanej, która ma tendencję do zapychania i podrażnień sprawdził się dość dobrze. Nie zauważyłam zapychania gruczołów na twarzy w tym etapie, jednak nie wiem jak mogłoby to wyglądać latem, gdy skóra więcej się poci. Opakowanie jest plastikowe a krem jest dozowany poprzez pompkę, więc zdecydowanie jest to super krem w podróży również poprzez adekwatny rozmiar i wygodę dozowania. Zdecydowanie poleciłabym ten kosmetyk osobom, borykającym się z problemem suchej skóry. Jedyni minus to, że marka testuje swoje kosmetyki na zwierzętach co nie do końca jest dla wszystkich etyczne.

CeraVe- moje odkrycie roku

Nawilżające serum CeraVe w niepozornej, skromnej buteleczce kryje w sobie prawdziwą magię. Jego lekka konsystencja bardzo szybko wchłania się w skórę i nie zostawia żadnego tłustego śladu. Bardzo szybko nawilża i przynosi ukojenie bardzo suchej skórze. Dla mnie to prawdziwy opatrunek i pożegnanie wszystkich problemów skórnych.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Skóra jest nawilżona i odżywiona.

Skóra po serum zrobiła się bardzo nawilżona i odżywiona, konsystencja jest bardzo lekka i nie tłuści skóry. Jestem bardzo zadowolona z efektu jego działania :) Napewno sięgnę po niego ponownie.