Astor, Big & Beautiful, False Lash Look Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Astor, Big & Beautiful, False Lash Look Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Astor wprowadza maskarę Big & Beautiful False Lash Look, która dzięki powiększającej formule oraz aplikatorowi, sprawia, że rzęsy wyglądają jak sztuczne. Maskara posiada szczoteczkę `Fur - Like` z delikatnymi włóknami, które otulają każdą rzęsę pojedynczym pociągnięciem. Rzęsy natychmiast są pogrubione i wymodelowane. Formuła wzbogacona naturalną bawełną, jedwabiem i keratyną w hipnotycznie czarnym kolorze.

niewodoodporne
Efekt
pogrubiające
Szczoteczka
z włosia

Chciałabym znaleźć jego zamiennik, bo tworzył piękny efekt przy minimalnym wysiłku

Fioletowe opakowanie pokryte złotymi napisami było moim pierwszym zakupem produktu tej marki kojarzonej z reklam w internecie i telewizji oraz pierwszą z puszystą, lekko wygiętą maskarą z dłuższymi włoskami po stronie wypukłej, a krótszymi osadzonymi na wklęsłej.
Przy moich dosyć gęstych, lekko podkręconych, ale słabo widocznych srebrno-brązowych rzęsach z ledwo widocznymi końcowkami liczy się dla mnie efekt powiększenia oczu i iluzja niwelacji lekko opadających powiek.
Szczoteczka wygięta w lekki łuk i gęsto obsiana syntetycznym włosiem.
Czarny kolor pięknie podkreślał spojrzenie, był trwały, nie blakł. Konsystencja gęsta, łatwo rozprowadzało się ją na rzęsach równą warstwą. Rozczesywanie rzęs było bardzo proste, nie sklejały się; formuła nie pozostawiała grudek, szybko wysychała po nałożeniu na rzęsy, już po minucie mogłam nakładać kolejną warstwę
Rzęsy wyglądały na zagęszczone, lekko pogrubione i rozdzielone, były niczym firanka.
Tusz nie pozostawiał nawet najdrobniejszego osypu i nie odbijał się na powiekach. Nie rozpływał się pod wpływem lekkiego deszczu ani dużej wilgotności czy też temperatury otoczenia.
Nie wystąpiły żadne podrażnienia oczu ani skóry w trakcie całego dnia ani w trakcie czy też po demakijażu, który wykonywałam mleczkiem nagietkowym z Ziaji zamiennie z płynem micelarnym i efektem końcowym zawsze była oszczyszczona skóra bez najmniejszych pozostałości po kosmetyku.
Gdyby tylko wrócił do sprzedaży zaopatrzyłabym się w kilka sztuk bez mrugnięcia okiem, niestety nie jest dostępny z powodu przejęcia marki przez inny koncern, a to nieodżałowana dla mnie strata najlepszych tuszy do rzęs.

Jeden z najlepszych!

Bardzo zależy mi na efekcie teatralnym, można by powiedzieć sztucznych rzęs, dzięki temu produktowi moje rzesy tak właśnie wyglądają. Świetnie pogrubia i wydłuża rzesy. Niestety produkt został wycofany.!

zdecydowanie n a tak

Trwały, wydajny tusz. Ma piękne opakowanie, wydłuża i pogrubia rzęsy. Ma tez bardzo ciekawą szczoteczkę, spokojnie mozna go polecic, używac na co dzień i na imprezę.

Moj hit.

Uwielbiam ten tusz. Nie skleja rzęs, a jego szczoteczka pozwala dowolnie pogrubić i wydłużyć rzęsy. Często znajomi pytają czy mam sztuczne rzęsy. Używam go bardzo długo chyba około 10lat z małymi przerwami na testy innych tuszy, jednak ten to mój absolutny must have. Szczoteczka pozwala pomalować nawet najkrótsze rzęsy, jest to tusz dla wielbicielek efektu WOW.

Świetny tusz

Solidny, godny zaufania produkt - przede wszystkim w kwestii trwałości. Początkowo co prawda nie przekonała mnie szczoteczka - duża, więc z pozoru mniej poręczna, jednak obawy szybko minęły. Szczoteczka z łatwością dociera do rzęs w kącikach, bez problemu podkreśla (bez sklejania!) nawet delikatne rzęsy na dolnej powiece. Jest gęsta, dzięki czemu ładnie rozczesuje rzęsy, nie zostawiając grudek, a jej wyprofilowany kształt pozwala je ładnie podkręcić. Konsystencja tuszu jest odpowiednia - nie za gesta, nie za mokra, pozwala widocznie pogrubić rzęsy bez sklejania i nieestetycznego kserowania. Bardzo wydajny. Stosowałam go z przerwami przez ładnych kilka miesięcy i przez ten czas nie stracił na swych właściwościach.
Głęboka czerń potęguje efekt pogrubienia i wydłużenia a trwała formuła tuszu pozwala się cieszyć tym efektem przez cały dzień. Tusz nie rozmazuje się, nie kruszy, nie odbija. Można mu w 100% zaufać. Chętnie do niego wrócę, jak tylko zapasy stopnieją...

Dobra

Jestem zadowolona z tej mascary. Może nie wydłuża spektakularnie rzęs, ale na pewno dobrze je pogrubia i zagęszcza. Już po pierwszy wytuszowaniu mam widocznie więcej rzęs. Co ważne, nie skleja, nie kruszy się w ciągu dnia. Mam tylko wrażenie, że opakowanie brudzi się szybko.

Średnia

Tusz charakteryzuje się przede wszystkim ogromną szczotką. O ile przy złotej wersji tuszu z Astora mnie tak nie drażniła, to tu jest dramat. Zawsze sobie upaćkałam powieki, obojętnie jak nisko nie patrzyłam i jakich min do lustra nie robiłam.
Na początku dosyć rzadki, potem ładnie zgęstniał, a w dniu dzisiejszym zakończył swój żywot w koszu na śmieci z powodu zastygnięcia.
Efekt, jaki tworzył na oczach, bardzo mi się podobał, ładnie pogrubiał i wydłużał rzęsy, ale od ostatnich 2-3 tygodni niestety zaczął je sklejać, kruszyć się i tworzyć owadzie nóżki.
Raczej nie wrócę do niego ponownie

Jeśli ktoś ma długie rzęsy;)

Jakiś czas temu trafiła w moje ręce maskara Big& Beautiful. Z reguły nie kupuję kosmetyków Astor, ale zrobiłam wyjątek, skuszona obietnicą Big & beautiful pięknych i- jak głoszą napisy- sztucznych rzęs zdecydowałam się wypróbować, ale zachwycona nie jestem.

Zalety:
*nie wiem, fajna nazwa i dobre słowa na opakowaniu.

Wady:
* brak efektu dużych /sztucznych rzęs
*sklejanie rzęs
* niefunkcjonalna szczoteczka, w której brak przerw między włoskami, co skutkuje niemożliwością przeczesania rzęs i równomiernego rozprowadzenia produktu
*zbyt duża ilość tuszu w pojemniku, wystające resztki należy zetrzeć chusteczką z pojemnika, tu jednak nie mogłam nadążyć i tusz sam wyłaził poza obręb opakowania, co skutkowało sklejeniem opakowania i niemożliwością szybkiego (wiadomo, że każda z nas się spieszy) użycia maskary,
*suchość maskary= brak możliwości funkcjonowania z bazą,
*ogólnie małe możliwości tej maskary zmuszały do nakładania innych maskar, np. Benefit albo E Lauder, Maybelline, albo jeszcze co mamy w domu akurat, aby jakikolwiek efekt w ogóle był do zaakceptowania.

Podsumowując, powiem, że należałoby mieć długie rzęsy, żeby ta maskara wystarczyła do efektownego makijażu oka.

Nr 1 na mojej liście

Oceniam poprzednią wersję ze zdjęcia- ta aktualnie dostepna w sklepach różni sie opakowaniem i mam nadzieję, że tylko nim.

Minusy : BRAK

Plusy :
- dobra cena i wydajność!
- przyjemna szczoteczka
- nie drażniący zapach
- nie kruszy się, nie szczypie w oczy, łatwo się zmywa
- nie rozmazuje się
- nie skleja rzęs

i najważniejsze: moje rzęsy są pięknie ułożone, podkręcone i wyraziste.

Z tym tuszem to ciekawa historia, bo nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Trochę przeleżał i kiedy do niego wróciłam poprostu skradł me serce ;)

PS Polecam też 2000 calorie, jako mój nr 2.

Używam tego produktu od: zakupiony 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte "do ostatniej kropli"

Tusz idealny!!

Tusz po prostu idealny! Można powiedzieć, że jest to mój ideał. Dostałam go w prezencie, który okazał się jednym z lepszych. Rzęsy wyglądają po prostu przepięknie, są długie, idealne podkreślone! Jak sztuczne :D Dzięki niemu otrzymałam wiele pochwał co do wyglądu moich rzęs, koleżanki były wprost zachwycone. Szczoteczka jest dosyć duża, ale można się przyzwyczaić ;)

dobra jakos jak za ta cene

Stosowalam ten rusz dosc dlugo (ok 2 lat). Dobrze podkreca i raczej nie skleja rzes. Szczoteczka jest gruba i gesta co pozwala ladnie rozdzielac rzesy.
Nie daje jednak efektu wyraznego podkreslenia (nie pogrubia rzes). Na poczatku uzywania jest dosc rzadki i ciezko jest nalozyc gruba warstwe. Mozna poczekac az jedna wyschnie i potem nalozyc druga ale to i tak nie daje super efektu. Potem po ok. 2-3 miesiacach zaczyna wysychac i sie kruszy. Nie jest drogi. Mysle ze jakosc jest dosc dobra jak za ta cene.

Ilość zużytych opakowań: ok 10

przyzwoity

Tusz jest bardzo dobry. Nie obsypuje się, trzyma się na rzęsach cały dzień, nie podrażnia i nie wysycha - chyba wgl nie zasycha!. Czerń jest bardzo ładna i szlachetna - faktycznie mocno napigmentowana. Opakowanie solidne, nic się nie ściera... jednak
tusz jest dla mnie za mokry i strasznie brudzi mi powieki.. nie umiem się nim pomalować tak, zeby nie mieć odciśniętych krech. Szczoteczka jest duża i szeroka - jak dla mnie za wielka, bo nabiera za dużo tuszu;-/
Efekt podkręcenia zauważyłam, ale potrzeba wprawy. Szkoda, ze tusz tak długo zasycha, czasami przed malowaniem specjalnie go otwierałam, bo był za mokry. jestem najwidoczniej za bardzo nerwowa;-)
teraz się już przyzwyczaiłam i opanowałam do perfekcji nakładanie i ścieranie "zabrudzonych powiek". Ściera się dobrze, moje rzęsy go najwidoczniej polubiły, bo nie narzekają na moje eksperymenty. Szczoteczka nie wyrywa rzęs i tusz jest mega wydajny- mokry i bez końca, a opakowanie wygląda jak nowe;-)
kupiłam w cenie 34,99 i miałam mega wk#rwa jak dwa dni później znalazłam go w rossmanie za 14 zł -cudowna oferta CENA NA DO WIDZENIA!!! no trudno;-(
nie jest hitem bo za bardzo brudzi a najjlepsze efekty uzyskamy po kilku warstwach - faktycznie rzęsy są wtedy WIDOCZNE