Collistar, Maschera Rinforzante Extra-Volume (Maska zwiększająca objętość włosów)

Włosy wyjątkowo wzmocnione dzięki specjalnemu patentowi Oligo Complex, opatentowanemu przez Laboratoria Collistar. Zawiera żelazo, mangan, miedź i cynk, dostarczane przez cyklodekstrynę, której specjalna struktura uwalniając powoli aktywne składniki, zwiększa ich efektywność i rozkłada w czasie. Ekstrakt z moringa oleifera zwalcza szkodliwe efekty oddziaływania czynników zewnętrznych takich jak smog i spaliny. Kwasy lipoaminowe połączone z panthenolem silikonowym zabezpieczają przed szkodliwym działaniem środków chemicznych oraz gorąca suszarki i prostownicy. Filtry UV i witamina E zwalczają szkodliwe działanie promieni słonecznych i wolnych rodników. Specjalne podkreślające blask składniki w produktach do włosów nadają wyjątkowego rozświetlenia. Świeży i zmysłowy aromat. Włosy pełne perłowego blasku. Delikatna i pieszczotliwa tekstura, bardzo przyjemna w dotyku i doskonale pielęgnująca Twoje włosy.
Specjalne aktywne składniki:
- Proteiny jedwoaiu - Wspomagają spoistość zewnętrznej łuski włosa
- Wyciąg z kiełków pszenicy - odżywia, nawilża, daje witalność i sprężystość
- Polimery krzemowe - nadają objętość i grubość
- Wyciąg z żeń-szenia - rewitalizuje, odżywia i stymuluje.

wzmacniające, dodające objętości, podkreślające skręt, nawilżające, regenerujące
w słoiku
Skóra głowy
normalna
do włosów bez objętości

Lubię

Całkiem fajnie zwiększa objętość moich dosyć cienkich, kręconych włosów. Stają się po niej bardziej sprężyste, lepiej się układają.

Jedna z lepszych masek, które fajnie podziałały na moje włosy, aczkolwiek wciąż szukam tej jedynej.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie użytkowania

U mnie się sprawdza...

Maska ma gęstą, kremową konsystencję. Nałożona w rozsądnej ilości nie obciąża ani nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów. Jej zapach jest trudny do opisania. Owszem, jest odrobinę sztuczny, ale do zniesienia. Stosowana regularnie sprawia, że włosy wypadają w zauważalnie mniejszych ilościach, są odczuwalnie wygładzone, lepiej się układają, a także wyglądają na dużo zdrowsze. Ponadto mam wrażenie, że maseczka przedłuża świeżość włosów, dodaje im lekkości i blasku, a przede wszystkim objętości. Włosy są wyraźnie odbite od nasady. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 200 ml

niepotrzebny wydatek

Zawiodłam się na tej masce. Producent dużo obiecuje ale na moich włosach się nie sprawdziła.
Plusy:
- włosy łatwo się rozczesują,
- włosy są wygłądzone,
- maska jest dosyć wydajna, starcza na długo
Minusy:
- toporna konsystencja, którą trudno nabrać z opakowania,
- w ogóle nie zauważyłam objętości,
- włosy są strasznie obciążone, niezależnie od ilości jaką się na nie nałoży,
- pod koniec dnia włosy są strasznie przetłuszczone,
- cena jest wysoka jak za nijakie działanie.
Nie polecam i nie kupię ponownie.

Bardzo się na niej zawiodłam

Maska nie obciąża włosów i ładnie pachnie- na tym plusy się kończą. Oczekiwałam czegoś więcej kupując produkt z tzw. górnej półki.
Nie zauważyłam by dodawała włosom objętości, odżywiała je czy tez ogólnie poprawiła ich kondycję. Ogólnie zero pozytywnych efektów stosowania.
Mimo, że jest wydajna, to nie jest warta swojej ceny.

Nic ciekawego...

Szczerze mówiąc - po Collistarze spodziewałam się czegoś więcej.
Kupiłam ją w Douglasie za 75 zł i jestem baardzo niemile zaskoczona.

Plusy :
+ ładne opakowanie
+ włosy się po niej ładnie rozczesują
+ dość wydajna
+ po wysuszenia włoski mają troszkę większą objętość i ją gładziutkie

Minusy :
- ma silikon ! : <
- niewarta swojej ceny...
- śmierdzi
- efekt ogółem znikomy. jak po odżywce za 5 zł z Rossmanna.

Wykończę ją spokojnie, ale wolałabym żeby spełniała obietnice ( a nie spełnia... ).
Włoski są w miare lśniące, gładkie, objętość prawie zerowa... Szkoda.

Ilość zużytych opakowań: w tracie jednego

niekoniecznie

trafiłam na tę maskę przypadkiem - dstałam róbkę przy okazji innych zakupów. po pierwszym razie byłam w niej zakochana - normalnie dzień po myciu moje włosy są \'klapnięte\', a tym razem przez dwa dni były świeże i uniesione u nasady. jakiś czas póżniej kupiłam pełnowymiarowe opakowanie i tu zaczęły się schody. nie mogłam juz powtórzyć tamtego efektu. nakładałam mniej, więcej, na same końcówki, od połowy i od początku włosów i nic - łatwo się rozczesywały i to wszystko. w końcu użyłam suszarki i - jak się okazało - o to chodziło. znów było świeżo i puszyście. sęk w tym, że ja suszarki używam sporadycznie, a i producent nie pisze na opakowaniu, że to produkt aktywowany ciepłem - może zresztą nie jest, tylko w moim przypadku taki się okazał.

podsumowując - można spróbować i - jeśli nie działa - znaleźć swój sposób na nią, moim zdaniem nie jest jednak wcale taka szałowa.

Ilość zużytych opakowań: 1 (200ml)

bardzo dobra!

Jestem mile zaskoczona tym produktem, tym bardziej, że do tej pory jest to tak naprawdę pierwszy kosmetyk Collistara, który przypadł mi do gustu. Po pierwsze - ślicznie pachnie. Ma też bardzo fajną konsystencję - nie zjeżdża z włosów, dość łatwo się ją zmywa. Ale jest jeszcze jedna, najważniejsza sprawa - rzeczywiście dodaje objętości! Mam długie włosy, w dodatku puszące się. Maska naprawdę solidnie je unosi u nasady, oprócz tego je ujarzmia, ułatwia układanie. Mam wrażenie, że naprawdę wzmacnia włosy. Nie podrażnia skóry, nie obciąża ani nie przetłuszcza włosów. Mam coraz większą ochotę szarpnąć się na inne produkty z tej serii...

Jedyne, co może odstraszać to cena. Ja osobiście trafiłam na nią w Douglasie, ale jeśli kiedyś zdecyduję się na jej ponowny zakup to raczej poszukam w sieci, co na pewno wyjdzie dużo taniej.

Ilość zużytych opakowań: kawałek pierwszego