Vipera, Puder prasowany brązujący ze złocistym blaskiem, wielofunkcyjny

Vipera, Puder prasowany brązujący ze złocistym blaskiem, wielofunkcyjny

Pojemność 6,2 g

Puder nadaje skórze efekt zdrowej skóry, koryguje rysy twarzy, przyciemnione części wydają się mniejsze i subtelniejsze - to zapewnienia producenta. Od siebie mogę dodać, że świetnie sprawdza się jako "udawacz" opalenizny.

tani, a b.dobry

Plusy:
+ładny, w miarę naturalny brązowy kolor (501)
+rozświetlające drobinki (mi się podobają, takiego efektu szukałam)
+doskonały na podkreślenie kości policzkowych i wymodelowania twarzy (nie jako puder na całą twarz)

Minusy:
-brzydkie opakowanie
-niezachęcający zapach
-słaba wydajność

Mam ciemną karnację, tłustą skórę, ale na policzkach puder prezentuje się bardzo estetycznie.
To zaskakujące, że tak tani kosmetyk może dać podobne bądź nawet lepsze efekty od kosmetyków dużo droższych marek!

Dobrze, ze dałam mu sznse;)

Poczatkowo nie byłam zadowolona z tego pudru i dziwiły mnie tak pozytywne opinie. uzywam go na kosci policzkowe, poczatkowo tworzył brzydkie nieestetyczne plamy. Byłam rozczarowana. Nie wiedziałam czy jest to wina pudru, braku moich umiejetnosci, czy złego pedzla. Problem tkwił w pedzlu;)
Kupiłam nowy,dzieki ktoremu puder był dobrze rozprowadzony na policzkach, pieknie je podkreślał. Teraz jestem z niego zadowolona:) I choc odpycha mnie jego zapach używam go codziennie:)
Polecam:)

Używam tego produktu od:2 miesiecy

Dobry

Puder jest dobry, niestety największą jego wadą jest trwałość. Na mojej buzi puder utrzymuje się ok 3 godz, potem tworzą plamy, nie jakies straszne ale wymagające poprawki. Gdyby nie to puder bylby prawie idealny. Dobrze kryje niedoskonałości.

Używam tego produktu od:1 miesiąca

Ulubiony...

Pięknie rozświetla buźkę i cudownie podkreśla kości policzkowe.
Porzuciłam dla niego drogie pudry. Dla mnie jest niezastąpiony!

Drobinki są tak delikatne,że nadaje się również na dzień.
Niezależnie od tego, jak dużo się go nałoży, nie da się przesadzić.

Zapach przyjemny.

Minusem jest niezbyt szykowne opakowanie;) ale co tam, przecież liczy się zawartość...

Używam tego produktu od: kilku lat

bardzo dobry

To kolejny produkt, ktory kupilam po namowie mojej kolezanki stylistki, puder mozna nakladac w dowolnej ilosci i nie robi efektu maski, dla osob poczatkujacych z puder jest on znakomity poniewaz jest ciezko przedawkowac z iloscia tego pudru. Oogolnie godny polecenia.

Używam tego produktu od:6 miesiecy

4 :)

A wiec :

+ ładnie brazowi
+ nie tworzy maski
+ delikatny
+ buzia po nim jest rozswietlona ale nie jest to takie nachalne,delikatna poswiata sprawia ze buzia jest wypoczeta
+ dobry polski kosmetyk,za dobrą cene !

Obecnie ma zmienione opakowanie.

Polecam :)

Używam tego produktu od:2 tygodni

Yes!Yes!Yes!:D

Mój kochany stary poczciwy puder:-)Mam go już od cho choo..bo od ponad 2lat i jest taki sam jak w dniu którym go kupiłam Jest to mój pierwszy puder brązujący Posiadam odcień bodajże 501 Jest idealny! Mam bladą cerę ale jak chcę przybrązowieć polika to on spisuje się cudownie! Nie pruszy się i idealnie rozprowadza się na twarzy Drobinki są ale takie maluteńkie i prawie ich nie widać A wydajność..wystarczy spojrzeć ile mi służył i dalej służyć będzie:P Bardzo polecam!
Używam tego produktu od:2lat

superowy

SUPER! w pełni podzielam zachwyty tym pudrem, używam go od 7 lat i przeleciałam przez różne droższe....ale wróciłam do Vipery i już nie odejdę:) chyba że go zlikwidują, o nie!!!:)
używam go w lecie, zimą, nadaje się jako puder i róż, super modeluje twarz, nie wiem co bym bez niego zrobiła. kosztuje 13pln, a jaki efekt. Myślę że jest dużo polskich kosmetyków, które są tak samo dobre jak te wielkie marki, ale po prostu brak im promocji. Tu nawet nie chodzi o cenę, ale on jest po prostu bardzo dobrym pudrem. ma piękny brązowy kolor i fajną konsystencję,
polecam

Używam tego produktu od:7 lat
Ilość zużytych opakowań:sama nie wiem

Ja używam odcienia 501 brązującego z drobinkami. Już od kilku lat bo w tej cenie nie ma nic lepszego. Używałam wcześniej kuleczek brązujących z Oriflame, ale ich cena i jakość nie dorównują Viperze. Puder łatwo się nakłada - w tym celu jak do każdego pudru polecam zwykły gruby pędzel do pudru, a nie gąbeczkę którą znajdziecie w opakowaniu. Puder bardzo ładnie brązuje i modeluje twarz - stosuję go jako puder i jako róż na policzki. Ładny zapach. Przystępna cena 10 -13 zł. Niestety znam tylko 2 drogerie gdzie można go kupić ale na szczęście jest dostępny na allegro. Jeśli ktoś lubi pudry brązujące, rozświetlające z drobinkami to polecam Viperę. Ja zaryzykowałam kilka lat temu i poleciłam już kilku osobom - każda jest zadowolona. Używam tego produktu od: 4 lat
Ilość zużytych opakowań:

jestem na tak.

dobry produkt za dobrą cenę ;)
ładnie brązuje i daje delikatny blask.
nie mam większego porównania, bo to mój pierwszy bronzer jednak za tą cenę myślę, że jest całkiem przyzwoity i nawet trzyma się dość długo

Używam tego produktu od: tygodnia

bez rewelacji

nie jestem zadowolona z tego pudru, miałam ogromne kłopoty z aplikacją w ogóle, nie wspominając o równomiernej aplikacji na twarzy. bardzo szybko popękał i nie nadawał się już do niczego. cena adekwatna do jakości.

Używałm tego produktu: 4 miesiące temu
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

bronzer z drobinkami na poliki

Jest tani i dobrze brązuje.
Jednak w świetle dziennym nie wygląda ładnie na całej twarzy ponieważ osypuje milionami drobinek. Wielbiciele naturalnego efektu nie będą zadowoleni.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu ; )