Bikor Makeup, Ziemia Egipska Ultra, Bronzer

Bikor Makeup, Ziemia Egipska Ultra, Bronzer

Ziemia Egipska ULTRA - nowy bronzer od Bikor Makeup

Ziemia Egipska Biologico stała się szybko naszym bestsellerem. Jej niepowtarzalna formuła i niezwykle naturalny efekt był czymś wyjątkowym. Współpracując z najlepszymi ekspertami na świecie, byliśmy w stanie stworzyć kolejny unikalny bronzer - kremowy, a jednocześnie trwały, dający niesamowity efekt oraz zawierający unikalną kompozycję składników pielęgnujących. Poznajcie naszą nowość!

Odkryj sekret promiennej, muśniętej słońcem cery z Ziemią Egipską ULTRA od Bikor Makeup. Nasz rewolucyjny bronzer to nie tylko gwarancja idealnego, słonecznego blasku, ale również wyjątkowa pielęgnacja dla Twojej skóry. Dzięki unikalnej formule łączącej w sobie najwyższej jakości składniki pielęgnacyjne takie jak olej jojoba, skwalan, kwas hialuronowy i ceramidy, Ziemia Egipska ULTRA zapewnia nie tylko nieskazitelny wygląd, ale i głębokie nawilżenie oraz regenerację.

Co wyróżnia Ziemię Egipską ULTRA?

Nie zawiera talku oraz innych zbędnych składników.

Uniwersalny odcień, który perfekcyjnie dopasowuje się do każdego typu cery, zapewniając naturalny, słoneczny efekt.

Ultra kremowa formuła, która umożliwia łatwą i równomierną aplikację, gwarantując długotrwały makijaż bez potrzeby poprawek.

Wielowymiarowy efekt - pierwsza warstwa tworzy delikatny, zdrowy blask, podczas gdy kolejne warstwy intensyfikują efekt opalenizny lub podkreślają kontury twarzy.

Pielęgnacja i ochrona, ponieważ zawarte składniki aktywne dbają o skórę, zapewniając jej nawilżenie, regenerację i ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

wypiekane
Efekt