Schwarzkopf, Taft Power Cashmere, Lakier do włosów

Schwarzkopf, Taft Power Cashmere, Lakier do włosów

Nowy lakier Schwarzkopf Taft Power Cashmere z technologią HAPTIQ, która tworzy mikrowiązania i wzmacnia strukturę włosów.

Kaszmirowa miękkość- megamocny lakier do włosów.
Powitaj stylizację na nowo!

Nadaj swojej stylizacji kaszmirowej miękkości z lakierem do włosów Schwarzkopf Taft Power Cashmere i ciesz się megamocnym utrwaleniem. Formuła Cashmere pozostawia włosy jedwabiste w dotyku, niczym kaszmir, zwłaszcza włosy suche i zniszczone!

- Poziom utrwalenia 5.
- Do włosów suchych i zniszczonych.
-Innowacyjna technologia HAPTIQ
- Wegańska formuła.
- Do 24h utrwalenia i miękkości.
- Bez widocznych pozostałości i obciążania włosów
- Pomaga chronić włosy przed wysuszeniem, a fryzurę przed wiatrem i wilgocią.
- Łatwy do wyczesania.

utrwalające, nadające objętość
w sprayu
lakiery do włosów
Utrwalenie
bardzo mocne

Sztos lakier

Lakier do włosów spełnił moje oczekiwania. Fryzura była utrwalona, włosy nawilżone i pięknie się prezentowały, nie były sklejone, a fryzura utrzymała się całą taneczna noc! Korzystam każdego dnia, gdyż dzięki lakierów fryzura na jest zawsze ujarzmiona i w świetnej kondycji.

Przeciętniak

Ten produkt nie różni się niczym od testowanych do tej pory przeze mnie lakierów, a było ich całe mnóstwo.

Utrwalenie? na chwilę. Fryzura staje się szybko oklapła i zmienia kształt. Łatwo również o sklejenie włosów. Bardzo je obciąża, oblepia i przesusza.

Sprawdził się tylko do ujarzmienia niesfornych kosmyków, do tego zapach jest całkiem ok.

Skleja włosy

Mam delikatne, bardzo cienkie blond włosy. Niestety ten lakier dawał na nich sklejony efekt. Wyglądał dość sucho i sztywno. Niestety nie trzyma też utrwalonej grzywki. Gdy tylko wychodzę na lekki wiatr od razu wszystko staje się oklapnięte. Ciężko jest wypracować idealną ilość produktu - za dużo daje za mocny efekt sztywnych włosów, mała ilość nie utrwala wystarczająco.
Zapach jak klasyczny lakier, czyli dość mocny i sztuczny.
Dla mnie niestety bubel.

Utrwalenie na maksa.

Po raz pierwszy testowałam lakier do włosów tej marki. Przyznam szczerze, że jestem pozytywnie zaskoczona. Posiadam jasne, długie blond loki. Lakier stosowałam do utrwalenia efektu dobrego skrętu i sprawdził się bardzo dobrze. Nie obciążał włosów i co najważniejsze ich nie sklejał, a to rzadko się zdarza. Łatwy w użyciu, dobrze rozpyla się i osiada na włosach. Naprawdę przyjemny zapach, który utrzymywał się na włosach. Muszę przyznać, że lakier się łatwo wyczesywał z włosów, podczas mycia usuwał się całkowicie bez większych problemów. Lakier spełnił moje oczekiwania nawet co zaskakujące podczas wietrznej pogody, utrzymał trwałość. Jestem w stanie polecić go każdej osobie, której zależy na trwałości i utrwaleniu fryzury przez cały dzień.

Lakier do włosów

Nie ma lepszej marki lakierów do włosów .
Lakier spełnia moje oczekiwania w stu procentach. Dzięki niemu moja fryzura trzyma się przez cały dzień .
Nie ma najmniejszego problemu z rozczesaniem

Naturalne utrwalenie

Lakier do włosów Taft Power Cashmere świetnie utrwala fryzurę nie skleja włosów ani ich nie obciąża. Jest w standardowym opakowaniu a rozpylacz dobrze działa. Lakier ma śliczny zapach. Czy jest pielęgnujący tego nie jestem pewna ale z czystym sumieniem mogę stwierdzić że nie niszy, nie wysusza włosów a kosmyki są miękkie i lśniace.

Super produkt

Marzycie długotrwałym utrwalenie włosów bez efektu kasku? To lakier do włosów Schwarzkopf Taft Power Cashmere jest skrojony na miarę waszych potrzeb. Produkt utrwala na długi czas włosy, zapewniając im przy tym kaszmirową miękkość. Nie obciąża ich, chroniąc je przed wysuszeniem, wiatrem i wilgocią. Nie zostawia białego osadu, a jego zapach nie jest drażniący jak to zwykle bywa, a wręcz przyjemny. Bardzo łatwo się wyczesuje.
Ja jestem zadowolona i mogę się cieszyć utrwaloną fryzurą przez cały dzień, ale bez kasku na głowie! Włosy są tak miękkie, że chciałoby się je dotykać cały czas;)

Polecam lakier do włosów Taft Power Cashmere

Bardzo fajny lakier, który mocno utrwala fryzurę, przy jednoczesnym nie obciążaniu włosów zniszczonych oraz suchych , włosy po utrwaleniu są dalej miękkie. Nie pozostawia śladów na włosach ciemnych, nie skleja, a jednocześnie wzmacnia strukturę włosa. Bardzo przyjemnie, delikatnie pachnie. Na pewno sięgnę po ten produkt jeszcze nie raz.

Obłędna fryzura przez 3 dni

Lakier do włosów Taft Power Cashmere utrzymał moją stylizację przez 3 dni. Od weselnego piątku do poprawinowej niedzieli włosy nawet nie drgnęły zmieniając fryzurę. Dodatkowo nie czułam, że cokolwiek mam na włosach. Jest to idealny i lekki produkt. Polecam każdemu!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Skuteczne i mocne utrwalenie bez sklejania włosów

Dziękuję za możliwość testu tego lakieru.
Mam dość trudne w ułożeniu włosy i potrzebuję odpowiednich środków do stylizacji, m.in. lakieru. Codziennie go używam i zależy mi na naturalności, ale także utrwaleniu fryzury.
Ten Lakier sprawdził się u mnie idealnie.
Opakowanie ma poręczne, niezbyt duże, a jednocześnie bardzo wydajne.
Rozpyla produkt delikatną mgiełką, bez tworzenia skorupy na włosach. Idealnie osiada na kosmykach i ujarzmia fryzurę.
Ze mną ten lakier wytrzymuje cały dzień, a w sytuacji potrzeby rozczesania włosów robię to bez problemu. Włosy nie są posklejane, nie muszę ich szarpać. Nadal pozostają miłe, miękkie i przyjemne. Mam wrażenie, że faktycznie dba o włosy, nie wysusza ich i nie powoduje łamania się końcówek, jak po innych lakierach.
Lakier ładnie nawilża, nabłyszcza, a dodatkowo ma przyjemny zapach.
Kaszmirowa miękkość jest wyczuwalna i to mi bardzo odpowiada.
Ten lakier mnie przekonał i chętnie zakupię kolejne opakowanie.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Zaskoczył mnie pozytywnie . Z pewnością zostanie ze mną na dłużej

Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie ten lakier do włosów , użyłam go idąc na wesele i fryzura od początku do końca imprezy mimo tańca trzymała się rewelacyjnie ! Ma przyjemny salach więc miło się go używa . Nie skleja włosów i nie pozostawia na nich żadnego śladu ! Idealnie nadaje się do włosów suchych i zniszczonych . Ogromny plus za wegańską formułę , oraz duża pochwała za jego naprawdę mocne utrwalanie fryzury

Miłe zaskoczenie

Lakier opakowany w czarnej butelce z białym logo, nazwą producenta i produktu. Poniżej różowe oznaczenia "mocy" lakieru i napisem "Cashmere- like supplenessis". Spryskiwacz działa bez zarzutu. Dla mnie opakowanie nie wyróżnia się niczym szczególnym.
Pierwszy plus- zapach. Już przy pierwszym użyciu czuć miłą woń, która niestety dla mnie jest nie do zidentyfikowania. Nie czuć tradycyjnego zapachu lakieru. Choć zapach jest miły, to dość szybko się ulatnia, co z mojej strony jest jego dużą zaletą, bo nie towarzysz mi potem przez cały dzień, nie kłuci się z moimi perfumami, nie ciągnie się jako ogon (a trafiłam już kiedyś na taki szampon). Kolejny plus- miękkość włosów. Po spryskaniu włosów lakierem pozostają nadal miękkie i przyjemne w dotyku. Nie sklejają się w nieestetyczne strąki, nie robi się kask. Włosy można uczesać, dopracować i długo pozostają ułożone w takiej formie, w jakiej chciałam. Fryzura jest utrwalona do 24 godzin- rano wystarczy zrobić lekkie poprawki. Włosom nie straszne poranne rosy, parne łazienki, czy wiosenne wietrzyki. Wszystko pozostaje na miejscu, ale w naturalny sposób. Lakier nie pozostawia śladów na ubraniach, głowa po nim nie swędzi. Mam wrażenie, że włosy są bardzie gładkie i faktycznie w dotyku przypominają kaszmir. Moja mama pożyczyła go ode mnie, gdy szła na imprezę i jej fryzura wytrzymała całonocne harce.
Cena- ja dostałam opakowanie do testowania, więc z mojej strony nic, ale sprawdziłam w aplikacjach popularnych drogerii- cena regularna 21,99 zł, w promocji nawet 11,49 zł. Dla mnie obie do przełknięcia.
Biorąc pod uwagę fakt, że lakier kupuję bardzo rzadko i w związku z tym za każdym razem zmieniam markę i rodzaj, to w końcu znalazłam ideał. Ten lakier na pewno zagości na mojej półce na długo.