Dove, Body Love, Summer Revived (Balsam do ciała z samoopalaczem (nowa wersja))

Dove, Body Love, Summer Revived (Balsam do ciała z samoopalaczem (nowa wersja))

Luksusowy balsam z nawilżającą gliceryną i ekstraktem z aloesu. Nie tylko daje efekt naturalnej opalenizny, ale również długotrwale nawilża skórę nawet do 72 godzin. Stopniowo nadaje skórze słoneczny odcień, dzięki czemu nie musisz się obawiać smug czy plam na skórze ani ubraniach.

Sprawia, że skóra pozostaje miękka i gładka, a opalenizna prezentuje się jeszcze lepiej!

Dodatkowo, delikatny zapach dojrzewających w słońcu owoców nadaje każdej aplikacji balsamu nutę świeżości, otulając Twoją skórę delikatnym, przyjemnym aromatem.

Dostępny w dwóch wariantach. Dla jasnej i średniej karnacji oraz dla średniej i ciemnej karnacji, dzięki czemu możesz wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada!

Teraz możesz uzyskać piękną, naturalnie wyglądającą opaleniznę i zadbaną skórę, bez konieczności narażania się na niekorzystne działanie promieni słonecznych.

samoopalacze do ciała
nawilżające, koloryzujące
zapachowa
w tubie
balsam
normalna, sucha

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Przyjemny produkt do codziennej pielęgnacji.

Krem przepięknie pachnie, ma bardzo dobrą konsystencję szybciutko się wchłania. Bardzo ładnie wyrównuje koloryt i nie pozostawia brudnych plam na nogach( przynajmniej jak go stosowałam na nogach). I co dla mnie najważniejsze nie brudzi pościeli.

Balsam z samoopalaczem

Nawilżający balsam z samoopalaczem. Przy pierwszym użyciu daje efekt skóry muśniętej słońcem. Co jest super, efekt można stopniować.
Przy nakładaniu czuć zapach świeży, owocowy, bardzo przyjemny. Łatwo się rozprowadza i skóra faktycznie jest nawilżona. Po czasie czuć typowy zapach samoopalacza, więc polecam stosować na noc , do rana zapach się ulatnia. Nie brudzi ubrań. Teoretycznie nie zostawia plam. Teoretycznie bo jedyne miejsce w którym było ciemniejsze to kolana ale ja tam mam baaaaardzo suchą skórę. Przy normalnej myślę że nie będzie żadnego problemu. Porządny peeling też pewnie rozwiąże ten problem.
Opakowanie jest bardzo wygodne i myślę że pozwoli na użycie całego produktu.

piękna opalnizna + nawilżenie

Jestem zadowolona z tego balsamu ponieważ daje bardzo ładną, naturalną opaleniznę oraz pzy tym nawilża skórę. Nie pozstawia brudnych śladów na ubraniach. Szybko się wchłania. Na pewno będzie to produkt który będzie mi towarzyszył zarówno latem jak i zimą. Chętnie kupię kolejne opakowania

Balsam naturalnie opalający

Balsam do ciała z samoopalaczem jest bardzo dobrą i dużo zdrowszą alternatywą dla solarium. Jeżeli ktoś chce aby jego skóra wyglądała na naturalnie opaloną, może sięgnąć po ten produkt i z pewnością się nie zawiedzie. Należy pamiętać aby rozprowadzać go równomiernie, aby nie pozostawiać plam. Dobrze rozprowadzony wygląda naprawdę świetnie. Jego zapach jest bardzo ładny. Balsam dodatkowo nawilża skórę. Tubka jest duża, dlatego z pewnością starczy na kilka razy. Dużym plusem jest również to, że na pewno nie pozostawi plam na ubraniach.

Jestem na tak!

Balsam Dove zamknięty jest w wygodnej, elastycznej tubie zamykanej na klik. Zamknięcie działa bez zarzutu, a miękka tuba ułatwia wydobywanie produktu.

Zapach balsamu jest charakterystyczny dla kosmetyków Dove. W tym przypadku jest on przyjemny i długotrwały, co dla niektórych może być minusem. Ja osobiście nie mam do niego zastrzeżeń, jedynie czasami przeszkadzała mi jego woń utrzymująca się na skórze do rana. Zwłaszcza kiedy szłam spać zaraz po nałożeniu go na skórę.

Mimo intensywnego zapachu, balsam Dove ma wiele zalet. Przede wszystkim zapewnia doskonałe nawilżenie, które utrzymuje się na skórze przez wiele godzin. Nawet rano po wieczornej aplikacji skóra pozostaje przyjemnie nawilżona i gładka. To zdecydowanie największy plus tego produktu.

Co ważne balsam nie brudzi rąk ani ubrania, co jest dodatkowym atutem. Nie pozostawia też smug ani plam na skórze, a jego aplikacja jest łatwa i przyjemna. Już po kilku zastosowaniach skóra staje się widocznie nawilżona i odżywiona.

Po dwóch tygodniach regularnego stosowania balsamu moje nogi wyglądają znacznie lepiej. Skóra jest gładka, elastyczna i nawilżona. Dodatkowo ma ładny odcień opalenizny. No jestem pod wrażeniem.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Świetny balsam z samoopalaczem, który mnie nie zawiódł

Balsam jest umieszczony w wygodnym opakowaniu o przyjemnym owocowy zapachu.
Taki balsam nakładałam bardzo dokładnie, aby nie pozostawił smug. Co ważne nie pozostawiał plan na ubraniach po jego aplikacji.
- ma lekką, przyjemną formułę
- bardzo wygodnie aplikuje się na skórę
- balsam świetnie nawilża skórę
- skóra po jego aplikacji jest miękka i gładka
-już po pierwszy użyciu widać delikatną różnicę , ale wygląda to bardzo zdrowo
-jeżeli chcesz otrzymać mocniejszy efekt trzeba nałożyć dwie warstwy balsamu.
Jest to świetna opcja jeżeli nie mamy czasu na nałożenie samoopalacza , albo po prostu nie lubimy się opalać !
Ja zdecydowanie wolę taki balsam !

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Fajny, ale coś mi w nim przeszkadza

Balsam zamknięty jest w wygodnej, miękkiej tubce za co duży plus. Sam balsam ma raczej bardziej lejącą konsystencję niż zbitą, łatwo rozprowadza się na skórze i dosyć szybko wchłania. Myślę, że śmiało można powiedzieć, że jest dość lekki. Zapach ma naprawdę przyjemny, lekko owocowy zapach, ale tylko w tubce i podczas aplikacji. Aplikowany na wieczór, nocą ten zapach będzie się przekształcał w typowy zapach samoopalacza, co muszę przyznać nie bardzo mi się podoba.
Jeżeli chodzi o samo działanie to nie mam się do czego przyczepić. Balsam w jaśniejszym odcieniu nadaje naprawdę delikatną i naturalnie wyglądającą opaleniznę. Nie robił smug i nie pozostawiał plam - na pewno przy tego typu produktach ważną rolę odgrywa też odpowiednie przygotowanie ciała. Efekt można budować.

Skóra muśnięta słońcem

Balsam świetnie się rozprowadza i nie pozostawia smug. Opalenizna pojawia się stopniowo, początkowo jest to efekt skóry muśniętej słońcem, z każdym kolejnym użyciem efekt jest coraz bardziej intensywny. Zapach jest delikatny i przyjemny.

Dove Summer Revived

Miałam okazję przetestować samoopalacz w balsamie od Dove dla jasnej i ciemnej karnacji. Samoopalacz zawsze wbrew pozorom kojarzy się z nieprzyjemnym zapachem, ale ten z Nivea pachnie wręcz przepięknie, aż byłam w mega szoku gdy go otworzyłam i powąchałam. Konsystencja jest też dosyć znośna, zazwyczaj używam tych w piance, ale ta w kremie jest też bardzo przyjemna. Nie robi plam, rozprowadza się super i świetnie wchłania. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym produktem, nie sądziłam, że będzie tak pięknie pachniał i tak super nawilżał skórę. Producent obiecał, że nawilżenie powinno się utrzymywać do 72h i skóra ma być miękka, gładka i muśnięta naturalnym słońcem. Taki też efekt utrzymywał się u mnie. Na pewno będzie to jeden z ulubionych samoopalaczy :) zostanie ze mną na dłużej :)

Cudowna, naturalna opalenizna

Balsam cudownie nawilża skórę i pozostawia na niej piękną, lekką opaleniznę. Skóra wyglada jak muśnięta słońcem. Nie pozostawia smug na skórze i ma przyjemną konsystencję. Produkt warty polecenia - a moja skóra jest gotowa na cieplejsze dni!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Piękna opalenizna plus efekt nawilżenia

Balsam znajduje się w elastycznej tubie zamykanej na klik - zamknięcie dobrze trzyma, a tuba jest miękka i nie ma żadnego problemu z wyciskaniem produktu.

Zapach jest charakterystyczny dla produktów DOVE i chyba wszystkie ich kosmetyki pachną tak samo. W tym przypadku zapach utrzymuje się bardzo długo i gdy nakładałam balsam przed spaniem, to czułam jego zapach nawet rano i przyznam szczerze, że to mnie trochę drażniło ????

Poza długotrwałym zapachem balsam zapewnia długotrwałe nawilżenie i tak jak już pisałam wyżej - po aplikacji wieczorem, rano nadal czułam przyjemne nawilżenie na skórze. Także za to ogromny plus i już wybaczam ten zapach ????

Balsam nie brudzi rąk ani ubrania. Nie pozostawił mi smug ani plam na skórze. Także aplikacja jest łatwa i przyjemna, a już po trzeciej z nich osiągnęłam efekt przy którym wskoczyłabym w szorty i nie radziłabym białą skórą po oczach ???? Po dwóch tygodniach testów moje nogi wyglądają jak nieraz pod koniec lata.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bardzo przyjemny i delikatny balsam

Balsam ma bardzo fajną konsystencję - odrazu po nałożeniu czuć nawilżenie na skórze. Opakowanie jest bardzo wygodne i balsam będzie można wykorzystać do końca ze względu na to, że jest miękkie. Bardzo podoba mi się to, że balsam nie ma tego typowego dla samoopalacza zapachu i szybko się wchłania. Działanie ma bardzo delikatne, dopiero po 3 użyciach pod rząd zauważyłam satysfakcjonujący mnie efekt ale dzięki temu uniknęłam nieestetycznych plam a efekt był bardzo równomierny. Na duży plus też to, że nie barwi ubrań ani pościeli oraz to, że bardzo delikatnie znika ze skóry. Napewno kupię kolejne opakowanie, ponieważ jest to idealny produkt do uzyskania skóry muśniętej słońcem bez pomarańczowych plam.