Dove, Body Love, Summer Revived (Balsam do ciała z samoopalaczem (nowa wersja))

Dove, Body Love, Summer Revived (Balsam do ciała z samoopalaczem (nowa wersja))

Luksusowy balsam z nawilżającą gliceryną i ekstraktem z aloesu. Nie tylko daje efekt naturalnej opalenizny, ale również długotrwale nawilża skórę nawet do 72 godzin. Stopniowo nadaje skórze słoneczny odcień, dzięki czemu nie musisz się obawiać smug czy plam na skórze ani ubraniach.

Sprawia, że skóra pozostaje miękka i gładka, a opalenizna prezentuje się jeszcze lepiej!

Dodatkowo, delikatny zapach dojrzewających w słońcu owoców nadaje każdej aplikacji balsamu nutę świeżości, otulając Twoją skórę delikatnym, przyjemnym aromatem.

Dostępny w dwóch wariantach. Dla jasnej i średniej karnacji oraz dla średniej i ciemnej karnacji, dzięki czemu możesz wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada!

Teraz możesz uzyskać piękną, naturalnie wyglądającą opaleniznę i zadbaną skórę, bez konieczności narażania się na niekorzystne działanie promieni słonecznych.

koloryzujące, nawilżające
zapachowa
w tubie
balsam
normalna, sucha
samoopalacze do ciała

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bardzo przyjemny i delikatny balsam

Balsam ma bardzo fajną konsystencję - odrazu po nałożeniu czuć nawilżenie na skórze. Opakowanie jest bardzo wygodne i balsam będzie można wykorzystać do końca ze względu na to, że jest miękkie. Bardzo podoba mi się to, że balsam nie ma tego typowego dla samoopalacza zapachu i szybko się wchłania. Działanie ma bardzo delikatne, dopiero po 3 użyciach pod rząd zauważyłam satysfakcjonujący mnie efekt ale dzięki temu uniknęłam nieestetycznych plam a efekt był bardzo równomierny. Na duży plus też to, że nie barwi ubrań ani pościeli oraz to, że bardzo delikatnie znika ze skóry. Napewno kupię kolejne opakowanie, ponieważ jest to idealny produkt do uzyskania skóry muśniętej słońcem bez pomarańczowych plam.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Ekstra! Viva Summer Body :)

"Body Love, Summer Revived" od Dove to absolutny must-have w mojej pielęgnacji skóry. Konsystencja balsamu jest jedwabista, co ułatwia równomierne rozprowadzenie, zapewniając efekt bez smug. Nie muszę się też obawiać nieestetycznych plam na ciele czy ubraniach - formuła jest niesamowicie równomierna i łatwa w aplikacji. Efekt samoopalający jest subtelny, naturalny, tworząc wspaniałe odcienie brązu, które idealnie dopasowują się do mojej karnacji. Po kilku zastosowaniach moja skóra jest nawilżona, miękka i wygląda promiennie, sprawiając, że czuję się pewnie i pięknie w każdym stroju letnim. Jest to zdecydowanie mój ulubiony produkt na ciepłe dni, którym nie mogę się oprzeć. Dzięki Dove, cieszenie się opalenizną stało się prostsze i bardziej przyjemne niż kiedykolwiek wcześniej.
Jak tam samoopalacz zapach jest niezły - nie jest duszący jak w innych samoopalaczach. Tutaj zapach jest delikatny i przyjemny.

Bardzo przyjemny

Jest to świetny produkt. Balsam bardzo dobrze nawilża skórę przy czym dodaje jej opalenizny w bardzo przyjemnym odcieniu. Nie zostawia plam na ciele i myśle, że jest świetnym rozwiązaniem na nachodzący cieplejszy sezon

Ideał kobiety

Balsam z samoopalaczem Dove ,ideał. Wygodne opakowanie,szybko się wchłania,jest delikatny i subtelny. Ma wyjątkowy zapach ,nie jak zwykłe balsamy. Po około godzinie widoczny efekt zdrowej skóry, muśniętej słońcem. Polecam każdej kobiecie,która po zimie ma blade ciało i tak jak ja uwielbia się opalać ,ale teraz brak słońca.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Delikatny samoopalacz, który nadaje skórze ładny, brązowy odcień

Mój typ skóry to typ nordycki, dlatego wybrałam jaśniejszy samoopalacz. Opakowanie jest poręczne, a balsam ładnie pachnie i fajnie się rozprowadza. Nie brudzi ubrań i nie pozostawia smug. Smarowałam się nim jak normalnym balsamem po kąpaniu lub np: rano, bo taką miałam ochotę.
Podobał mi się zapach i to, że nie wyglądałam na przesadnie opaloną, bo odcień jest dopasowany do mojej karnacji i daje delikatny odcień opalenizny. No i skóra jest po nim dobrze nawilżona. Mięciutka i gładka. Moim zdaniem jest to naprawdę dobry produkt i zadowoli te osoby, które chcą wyglądać naturalnie, ale nie blado i nie na przesadnie opalone. Ja go na pewno jeszcze kupię i polecę każdej mojej koleżance.

Skóra muśnięta słońcem

Produkt dobrze nawilża skórę, nadając jej naturalny i delikatny odcień opalenizny. Nie zostawia on żadnych smug ani plam, co jest dużym plusem.
Dodatkowo, balsam ma przyjemny zapach i szybko się wchłania, co sprawia, że stosowanie go jest przyjemne. Po kilku aplikacjach widoczna jest już subtelna opalenizna, która sprawia, że skóra wygląda zdrowo i promiennie.
Generalnie jestem zadowolona z efektów!
Posiadam wersję do skóry jasnej i średniej.

Idealny zamiennik solarium!

Dove, Body Love, Summer Revived (Balsam do ciała z samoopalaczem (nowa wersja) okazał się być doskonałym połączeniem solarium i zabiegu nawilżajacego. Nie podrażnił mojej skóry. Łagodna formuła. Wydajny. Przyjemny zapach. Ciekawe opakowanie.

Skóra muśnięta słońcem.

Dzięki uprzejmości Wizaż.pl miałam możliwość przetestować Dove, Body Love, Summer Revived Balsam do ciała z samoopalaczem. Przyznaje od razu beż owijania w bawełnę, że uważam ten produkt za strzał w dziesiątkę. Po pierwsze produkt ma bardzo przyjemną konsystencję, która pozwala na równomierne nałożenie balsamu bez pozostawiania jakichkolwiek smug. Zapach jest świeży i ani trochę nie wyczuwa się samoopalacza. Po użyciu kosmetyku skóra nabiera koloru jakby musnęło ją słońce, wygląda bardzo naturalnie. Dodatkowym plusem jest to, że pozostawia skórę nawilżoną i przyjemną w dotyku. Polecam.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Subtelna złota opalenizna i świetne nawilżenie w jednym!

Balsam znajduje się w miękkim opakowaniu tubie, przez co jego aplikacja jest bardzo wygodna. Ma lekką konsystencję, oraz przepiękny owocowy zapach. Ogromny plus za szybkie wchłanianie, nie pozostawia na skórze żadnego tłustego filmu. Nie zrobił żadnych plam czy smug na skórze. Skóra wygląda na subtelnie opaloną, jest miękka i nawilżona nie tylko chwilowo. Zdecydowanie gorąco polecam.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Naturalna opalenizna gwarantowana po pierwszym użyciu!

Moja skora zawsze byla jasna, mam piegi na twarzy.. ramionach, kolanach, wiec tez nie wystawialam jak i nie wystawiam sie na slonce by sie opalic, poniewaz tych piegow momentalnie pojawialo sie znacznie wiecej, wiec zaczelam stosowac samoopalacze, ale niestety dopóki nie przekonalam sie do balsamu samoopalajacego marki DOVE bylam juz pewna, ze nigdy nie bede miala ladnej opalenizny na lato, nie pozostawia smog, ani sladow na ubraniach. Przyjemnie pachnie, a do tego ma lekka konsystencję, ktora milo sie rozprowadza i szybko wchlania. Efekt widzialny juz po kilku godzinach. Nalezy stosowac regularnie by nie zmyc calkowicie.

Produkt który pokochałam

Nie mogłam się powstrzymać od podzielenia się moim zachwytem nad balsamem do ciała Dove Summer Revived!
To prawdziwe połączenie pielęgnacji i promiennego blasku słońca. Od chwili, gdy go użyłam, moja skóra nabiera zdrowego, brązowego odcienia, który wygląda zupełnie naturalnie. Ale to nie wszystko! Konsystencja jest tak lekka i przyjemna, że nie pozostawia żadnego tłustego filmu, a moja skóra jest jedwabiście gładka i nawilżona. Co więcej, jako osoba z wrażliwą skórą, cieszę się, że mogę korzystać z tego produktu bez obaw. To prawdziwa perełka wśród balsamów do ciała, która sprawia, że każde użycie jest czystą przyjemnością. Polecam go wszystkim poszukującym pięknej opalenizny i doskonałej pielęgnacji!"

Opalenizna na już :)

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym produktem! Robi dokładnie to, czego oczekuję od balsamu brązującego, a dodatkowo jest szybki i bardzo przyjemny w aplikacji.
Już po pierwszym użyciu skóra nabiera ładnego koloru - wygląda to bardzo naturalnie, nie ma tu mowy o pomarańczowym odcieniu ani nic z tych rzeczy. Efekt można stopniować, nakładając balsam kilka dni pod rząd, dzięki czemu można uzyskać efekt opalonej skóry jak po wakacjach :)
Ogromnym plusem jest szybkość i łatwość aplikacji. Balsam posiada lekką konsystencję, bezproblemowo rozprowadza się na skórze i bardzo szybko się wchłania. Skóra po użyciu jest nawilżona i przepięknie pachnie.
Nie pozostawia śladów na ubraniach.