IsisPharma, Uveblock SPF 50+ Light Tint Fluid (Fluid z filtrem przeciwsłonecznym delikatnie koloryzujący)

Wskazania: narażenie skóry na działanie promieni słonecznych, szczególnie polecany dla skóry nadwrażliwej.
Produkt zawiera innowacyjny filtr: Rona Care ektoinę (naturalna substancja pozyskiwana z bakterii Halophilic Bacetria, które zamieszkują w ekstremalnych warunkach - bardzo zasolonych zbiornikach wodnych. Rona Care chroni przed działaniem czynników zewnętrznych i wzmaga funkcje naprawcze skóry).
Zapewnia:
- ochronę immunologiczną poprzez działanie na komórki Langerhansa,
- ochronę komórek narażonych na działanie czynników uszkadzających oraz wspieranie ich naturalnych mechanizmów naprawczych,
- ochronę UVA + UVB,
- nawilżanie skóry - efekt długotrwały.
Ochrona skóry zwiększona jest 2 - 3 krotnie.
Sposób użycia: nanieść na twarz i ciało. Zabieg regularnie powtarzać. Unikać ekspozycji na światło słoneczne w okresach największego nasłonecznienia.
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 - go roku życia.
Nie zawiera parabenów, substancji zapachowych. Wodoodporny.

Cena: 75zł / 40ml
/m/

wrażliwa
kremy z filtrem do twarzy
nawilżające, koloryzujące, ochronne, regenerujące
bezzapachowa, hipoalergiczna
w tubie
Filtry
SPF > 50

doskonała ochrona dla wrażliwców

Fluid używałam latem na żaglach. Jest to wspaniały krem, który ochronił moją skórę przed nadmierną opalenizną. Mam skórę wrażliwą i bałam się wystawiać ją na wielogodzinne promieniowanie słońca. Krem doskonale zabezpieczył moją cerę, nie pojawiły się żadne poparzenia od słońca, mimo, że właściwie cały czas spędziłam &quot;pod chmurką&quot; ;-)

Dodatkowe plusy:

+ bardzo dobrze nawilża, nie ściągnął mojej skóry i nie spowodował zatykania porów;

+ kolor jest w miarę naturalny; dzięki niemu twarz nie wyglądała sztucznie;

Minusem jest tłusta konsystencja, twarz trochę mi się świeciła po nim, ale niewątpliwie była dobrze odżywiona i zregenerowana.

Cena również dosyć wysoka, ale myślę, że na wyjazd warto zainwestować w &quot;coś&quot; lepszego ;-)

Używam tego produktu od: niecałego roku
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

BDB filtr

Jako filtr jest świetny. Dodam nawet że rozjaśnia przebarwienia do spółki ze swoim kolegą Unitone. Jak używałam go samodzielnie i też potrafił się przyłożyć pod tym wzgledem ;-) Nawilża moją skórę, nie powoduje wysypu. Ma dwie wady: jest trochę tłustawy, zawsze muszę go czymś zmatowić no i ten kolor. Masakryczny. Przez to 1* mniej. Wydajność mega.

Średniaczek

Filtr ogólnie spełnia swoją rolę - bardzo dobrze chroni przed słońcem - nawet po długotrwałej ekspozycji na ostre słońce nie wyskoczyły mi nawet piegi. Ma również dość przyjemną lekką konsystencję i na tym kończą się jego zalety. Czasami rozwarstwia się i zamiast kremu z tubki wypływa tłustawa ciecz. Fluid ma być delikatnie koloryzujący, niestety kolor jest bardzo jaśniutki i bieli, i nawet po wchłonięciu jest widoczny np. w drobnych zmarszczkach pod oczami. Natomiast po kontakcie twarzy z wodą (np. jeśli się odrobinę spocimy ;) ) krem jest widoczny w postaci białych smug. Ma również nieprzyjemny zapach - troszkę jak stara, przeterminowana szminka ;)
Ogólnie nie polecam - są dużo lepsze i tańsze filtry.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 40 ml