Tigi, Bed Head, Superstar Queen for a Day, Thickening Spray (Spray pogrubiający do włosów)

Nadaje objętość i unosi włosy, chroniąc je przed szkodliwym działaniem środowiska. Lekkie utrzymanie fryzury, pogrubia włosy, zawiera filtry UV. Najlepsze rezultaty w połączeniu z Superstar Blow-dry Lotion.
Sposób użycia : Spryskaj całe włosy aby je unieść i nadać objętości. Nakładaj warstwami na Superstar Blow-dry Lotion aby wzmocnić fryzurę i nadać ekstremalnej objętości. zapach: Jagodowa Symfonia.

lekkie
nadające objętość
w butelce, w sprayu

Naprawdę działa, tylko trzeba uważać z ilością

Spray bardzo dobrze działa, unosi włosy i je usztywnia przedłużając trwałość fryzury. Trzeba jednak uważać z jego ilością, bo można sobie zaszkodzić. Jest bardzo wydajny i wystarczy niewielka ilość. Inaczej włosy są bardzo sztywne i nieprzyjemne w dotyku.

Zapach w porządku, nie uczula i nie powoduje podrażnień.

Spray działa dobrze, choć mógłby być bardziej rozproszony, wtedy produkt lepiej by się rozpylał.

Działa i nie obciąża

Mam włosy cienkie, delikatne, taki "puch", są ob cięte na krótko. Wszelkie spraye dodające objętości to mój "must have" a ten jest jednym z ulubionych.
Opakowanie - tutaj mam zastrzeżenia bo jest duże, nieporęczne. Wolałabym, żeby było ciut mniejsze a grubsze bo taką wielką butlę czasem trudno spakować.
Spray się lubi "zaklejać" od resztek produktu ale da się to naprawić po prostu myjąc ujście.
Zapach - mi odpowiada, nie wiem czy na pewno jest jagodowy, w każdym razie owocowy, słodki, syntetyczny ale po wysuszeniu włosów niemal nic nie czuć.

Spryskuję nim wilgotne włosy po myciu, najlepiej działa gdy wysuszę włosy suszarką. Myślę, że gdybym dodatkowo układała je na grubą, okrągłą szczotkę efekt mógłby być jeszcze bardziej spektakularny. Ale niestety nie potrafię więc zostaję przy zwykłym suszeniu głową w dół. Gdy zostawię włosy do wyschnięcia bez użycia suszarki to wtedy efekt jest najmniej widoczny.

Po użyciu tego sprayu włosy są wyraźnie gęstsze, mają więcej objętości i nie są tak bardzo sypkie. Efekt utrzymuje się cały dzień.
Nie obciąża włosów, nie niszczy ich, nie wysusza.
Jego działanie jest wyraźnie widoczne na moich włosach.
Szkoda tylko, że stacjonarnie raczej nie do kupienia, pzostaje net. Cena znośna ok 25-30zł.

Burza włosów.

Uwielbiam mieć burzę włosów na głowie. Do tej pory sięgałam po szampony, odżywki oraz pianki do włosów, mające za zadanie dodać im objętości.

Mam włosy przetłuszczające się u nasady, ale od połowy suche.
Wszelkie pianki zazwyczaj - bardziej lub mniej, ale jednak - sklejały i/bądź obciążały włosy.
Na pewien czas w pełni zrezygnowałam z tego rodzaju produktów. W końcu, podczas robienia zakupów w Rossmannie, zwróciłam uwagę na ten spray. Po szybkim sprawdzeniu opinii, trafił do koszyka.

Spray jest zamknięty w dużej, przyjemnej dla oka butli. Nie obraziłabym się, gdyby była nieco mniejsza, a grubsza, ale to tylko moje osobiste preferencje (nawiasem mówiąc jest tak wysoka, że nie mieści mi się w szafce :)).

Używam produktu na mokre włosy, tuż przed suszeniem. Spryskuję nim włosy dość obficie, omijając okolice ich nasady i końce.
Produkt daje im sporą objętość, włosy są wyraźnie grubsze i wyglądają na dużo gęstsze, a przy tym są bardzo gładkie i miękkie w dotyku (jednak używam też innych produktów do pielęgnacji). Spray ich nie wysusza, nie obciąża i nie skleja, co jest dla mnie bardzo ważne. Dodatkowo zawiera filtry UV.
Jest dostępny w Rossmannie oraz w sklepach internetowych, gdzie oczywiście można kupić go taniej.

Jedynym minusem sprayu jest zapach. Docelowo ma być jagodowy, ale dla mnie jest dziwnie sztuczny. Na szczęście szybko się ulatnia.

Podsumowując, polecam ten produkt. Idealny spray dla tych z was, które szukają kosmetyku nadającego objętości, a przy tym nie dającego efektu strąków. Do tej pory tylko jeden spray bardziej przypadł mi do gustu, ale jest jakieś trzy razy droższy od tego. Zaczęłam drugą butlę i na pewno sięgnę po następną.

Świetna rzecz

Ogólnie rzecz biorąc nie używam produktów do stylizacji, bo mam wrażenie, że działają na jakiś czas, a potem robią z fryzury brzydką czapę. Inaczej jest z tym lakierem, najlepiej działa na wilgotne włosy, które później suszymy suszarką. Używam go rzadko, ponieważ zazwyczaj zostawiam moje włosy do naturalnego wyschnięcia, jednak na większe wyjścia sięgam właśnie po niego. Świetna objętość bez obciążenia, naturalny efekt, trudno z nim przesadzić, czego nie mogę powiedzieć o innych kosmetykach do stylizacji, w dodatku najpiękniejszy zapach pod słońcem! Mój chłopak zawsze wwąchuje się w moje włosy, gdy mam do na sobie. Cena nie jest specjalnie odstraszająca jak na pojemność i wydajność tego rodzaju. W dodatku niezły skład. Polecam!

super

Spray do codziennego stosowania jest super. Mam cienkie i oklapniete włosy dlatego szukam ciągle czegoś co je jako tako uniesie. Ten spray nadaje moim włosom spręzystości i bardzo pomaga w stylizacji. Odbija od nasady ale bez przesady.
Pachnie rewelacyjnie. Owocowo,słodki,cytrusowo-jagodowo.Jest mega wydajny,starcza na sto lat :)
Pół gwiazdki odejmuję za to,ze mógłby bardziej odbijac od nasady. Poza tym jest bardzo w porządku.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

dobry produkt

Kupilam go z ciekawosci, nigdy nie widzialam nic w stylu sprayu pogrubiajacego wlosy, zwykle uzywalam pianek. Poza tym zauwazylam, ze uzywa go tez moja ulubiona bloggerka, ale do rzeczy;)

Spray znalazlam w Hagel w DE, byl akurat w promocji za nieco ponad 11€, wiec pomyslalam sprobuje.
Jest to swietna alternatywa dla pianki, kosmetyk sie nie marnuje, bo dozujemy go od razu na wlosy, nie na reke, nakladajac tyle ile potrzeba. Nie skleja wlosow, nie wzmaga ich przetluszczania. Efekt zwiekszonej objetosci jest, ale jak przy zwyklych piankach - nic takiego "super, wow";) Pogrubienie wlosow to tez bajer, producent mial na mysli optyczne zwiekszenie objetosci. Efekt utrzymuje sie przez 1 dzien. Probowalam nakladac na mokre i suche wlosy, najlepszy efekt wedlug mnie otrzymujemy rozpylajac spray na podsuszone wlosy i poznie jeszcze troche suszac je suszarka dla "zaaktywowania" jego dzialania.
Poza tym mily zapach, choc dla mnie troche zbyt cukierkowy. Spray jest niesamowicie wydajny, butla wystarczy chyba na pol roku przy codziennym uzywaniu, wiec dlatego cene tez uwazam za niewygorowana:)
Generalnie polecam do wyprobowania, jesli ktos ma juz dosc uzywania klejacych pianek:)