Bioderma, Sensibio H2O (Woda micelarna do oczyszczania twarzy i zmywania makijażu do cery wrażliwej)

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.91/5

Sensibio H2O Oryginalna woda micelarna do oczyszczania i demakijażu dla wrażliwej skóry. Głęboko oczyszcza twarz z zanieczyszczeń i metali ciężkich, z szacunkiem dla jej bariery ochronnej, zapobiegając zaostrzeniu wrażliwości skóry. Koi i łagodzi. Nie wymaga spłukiwania. Bezzapachowa.

demakijaż oczu i ust, demakijaż twarzy
wrażliwa, sucha
łagodzące, oczyszczające, odświeżające
płyn
>100ml, 50 – 100ml

super!

Świetny i bardzo skuteczny! Pomógł wyleczyć podrażnienia spowodowane moją alergią. Zmywam nim wszystko - twarz, oczy, usta. Świetnie zmywa.
Poza tym już tak się przyzwyczaiłam, że będę używac cały czas.

ilość zużytych opakowań: kończę 1 i idę po nastęne

świetny

Długo szukałam kosmetyku skutecznie oczyszczajacego twarz i niewymagającego używania przy tym wody. Ten sprawdza się świetnie, świetnie wygląda (przejrzysta ciecz w przejrzystej butelce) i jest wydajny. Wprawdzie miałam wrażenie, że narusza jednak warstwę ochronną i bez silnie nawilżajacego kremu się nie obeszło, ale to może wina moich ostatnich problemów ze skórą. Jeśli okaże się, że normalnie nie ma po jego użyciu uczucia wysuszenia, to bez wahania dam piątą gwiazdkę. Na razie jednak nie będę mogła sobie pozwolić na drugie opakowanie - cena jest trochę za wysoka dla mojej kieszeni.

ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

łagodny i skuteczny

Niezwykle skuteczny i bardzo łagodny zmywacz przy skórze problemowej czy podrażnionej.Posiada wszystkie wymienione walory: pięknie oczyszcza ,łagodzi i tonizuje. Wspaniale zmywa tez makijaż oczu. Ma formę klarownego płynu,tak jak lubie. Poza tym wart swojej ceny , bo jest naprawdę wydajny! Świetnie sprawdza się też w podrózy( np. gdy nie ma możliowości demakijażu wodą).

pełny zachwyt

dla mnie rewelacja, pięknie oczyszcza skórę, doskonały do demakijażu przede wszystkim oczu- nie piecze, nie mgli,nie tłuści.Jest prze-delikatny.

Niesamowite uczucie, jakby się zmywać taką mięciutką wodą - nie tłuści i nie wysusza - nawilża i odświerza. Dla mnie odkrycie sezonu i król kosmetyków do demakijażu (a mialam okazję wypróbować wielu od Thermala i Toleriane po Guerlaina i Guinota)

Rzadko mi się zdarza aż tak piać z zachwytu nad jakimś kosmetykiem, ten jest tego wart.

Sprawdza się

Używałam jego 'kuzyna' do skóry tłustej i mieszanej (Sebium H2O). Po rozpoczęciu kuracji Differinem Sebium zaczął podrażniać skórę. Przerzuciłam się na Sensibio i jestem bardzo zadowolona. Jest łagodny, dobrze oczyszcza, nie wysusza skóry. Mam wrażenie, że łagodzi podrażnienia. Z oszczędności nie zmywam nim oczu, ale w celach badawczych :D raz zmyłam tusz niewodoodporny (bardzo dobrze sobie z nim poradził i nie szczypał w oczy). Naprawdę dobry kosmetyk dla tych, którzy nie mogą zmywać twarzy wodą. Polecam wszystkim nie-alergikom o podrażnionym pyszczku :) Alergicy pewnie też będą zadowoleni.Odejmuję gwiazdkę za cenę. Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w trakcie