Loton, Professional, Gel - Spray (Żel w sprayu do włosów)

Loton, Professional, Gel - Spray (Żel w sprayu do włosów)

Gel-Spray ULTRA MOCNY
GEL-SPRAY do włosów LOTON PROFESSIONAL zapewnia ultra mocne i natychmiastowe utrwalenie każdej fryzury. Daje możliwość modelowania całej fryzury jak i akcentowania pojedynczych kosmyków. Idealny do każdego rodzaju włosów. Szybko wysycha, pozostawia przyjemny zapach i nie skleja włosów. Doskonale utrwala fryzurę nadając włosom elastyczność i odrobinę połysku. Może być stosowany zarówno na suche jak i na wilgotne włosy.
Produkt został nagrodzony Medalem Mercurius Gedanensis URODA 2011 na 14 Jesiennych Targach Fryzjerskich i Kosmetycznych w Gdańsku w kategorii stylizacja włosów w domu.

Utrwalenie
mocne
żele i fluidy
utrwalające
w butelce, w sprayu

Najlepszy do koków!

Kiedy wiem, że będę potrzebowała mocnego utrwalenia na wiele godzin, używam właśnie jego!!

Ma dość proste i tanio wyglądające opakowanie, ale to co kryje się w środku, to istne cudo, które działa jak profesjonalne fryzjerskie kosmetyki!

Żel równo rozpyla się na włosach, mocno utrwala, kiedy damy go za dużo można uzyskać okropny efekt, ale w umiarkowanej ilości ładnie wygląda fryzura jest w jednej chwili zabezpieczona przed zniszczeniem.

utrwalałam nic podpięte włosy, mocno splątane koki, warkocze, w każdej sytuacji poradził sobie rewelacyjnie, nic nie wyłaziło, nic się nie rozwaliło, nawet podczas wesela i tańców do białego rana.

Nawet po wstaniu rano włosy dalej się trzymały. Ten produkt jest nie do zdarcia. Polecam!
Sprawdzi się nawet na krótkich włosach.

Mega utrwalacz

Uwielbiam ten gel
Początkowo uzywałam go na mokre włosy zamiast pianki- dawało to efekt usztywnionych włosów.
Nie lubię miękkich delikatnych włosów.

Jednak stwierdziłam, że chyba za mocno katuję włosy i teraz używam go tylko jako lakieru .
Mam włosy sredniej długości, a spray ładnie utrwala tapir .
Fakt lekko skleja włosy, alle nie zmienia, że uwielbiam ten BETON .

Używam tego produktu od: 8miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dużo

Najmocniejszy lakier jaki mialam - idealny do lokow!

Zgadzam sie z przychylnymi opiniami. Kupilam ten produkt do utrwalenia lokow robionych lokowka (takze na wlosach typu clip-in) wczesniej loki rozwalaly sie po godzinie, ale po uzyciu tego lakieru trzymaja sie tak jak ktos napisal do nastepnego dnia rano! A loki zrobione na wlosach clip -in spryskane tym lakierem sa betonowe ;P ale zarazem wygladaja naturalnie.
Malym minusem jest to, ze troszke skleja wlosy, ale akurat przy loczkach daje to fajny efekt troszke "mokrej wloszki"

Polecam, najmocniejszy lakier jaki mialam i napewno kupie nastepne opakowanie!

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: prawie 1

Świetny!!

Jak dla mnie nic nie jest w stanie utrzymać większego utrwalenia na moich włosach. Kupiłam go przez przypadek szukając czegoś ultra-mocnego do utrwalenia loków robionych lokówką i jak narazie świetnie wiwiązuje się z powierzonego zadania. Jest tak świetny, że rano wstając z łóżka mam jeszcze lekkie loki na głowie. Następnym plusem jest to że łatwo daje się wyczesać. Jak dla mnie nie ma lepszego produktu utrwalającego.

Świetny żel w sprayu

Używam tego lakieru/żelu w sprayu już od jakiegoś czasu i jestem zachwycona! Jest naprawdę wyjątkowo silny, silniejszy niż jakikolwiek inny lakier na rynku... Trzeba jedynie uważać, by nie użyć go za dużo, wygląda to okropnie.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Bardzo mocne i długotrwałe utrwalenie

Super, właśnie odnalazłam swój kosmetyk do stylizacji włosów. Produkt to płynny żel, nie moczy, nie matuje i nie wykrusza się na włosach (brak białych kulek-dodam że jestem brunetką więc jakby się tylko pojawiły od razu bym je zauważyła). Wydaje mi się że jest wydajny, kupiłam go 3 tyg. temu w Rossmanie i prawie go nie ubyło. Ostatnio widziałam jak mama mi go podbiera.

Używam tego produktu od: Kupiłam 3 tygodnie temu
Ilość zużytych opakowań: w trakcie