Joanna, Styling Effect, Krem wygładzający do prostowania włosów

Joanna, Styling Effect, Krem wygładzający do prostowania włosów

Krem wygładzający ma właściwości:
- dyscyplinuje niesforne kosmyki,
- nadaje wyjątkową gładkość i jedwabistość,
- zawiera filtr UV chroniący włókno włosa,
- zawiera składniki zapewniające ochronę termiczna włosów podczas stosowania suszarki lub prostownicy.

wygładzające, termoochronne
termoochrona
w tubie

Włosy ładnie sie układaja, na dodatek mam wrazenie ze błyszczą zdecydowanie jest lepszy niz jakieś nie potrzebne odżywki pantin ;/ włosy mam teraz miękie i gładkie . Napewno kupie jeszcze raz jak nie zniszczą aktualnej produkci innymi składnikami ;p minus taki ze na 2dzien włosy mam niestety troche puszyste (nie używając prostownicy ) ;/

Używam tego produktu od: tygodnia

super

używam go już od 2 lat. zużyłam jedno całe opakowanie, jestem w trakcie drugiego. również kupiłam go jako ochronę przeciw wysokiej temperaturze, ale używam go też po prostu by wygładzić włosy, nawet jeśli nie zamierzam włączyć suszarki, bądź prostownicy. Bardzo dobrze sprawuje się w tej funkcji. Włosy są rzeczywiście wygładzone i nie puszą się po nim. Zdecydowanie polecam;)

Gdyby nie ten zapach :(

Krem zakupiłam w celu ochrony włosów przed wysoką temperaturą, ponieważ codziennie je prostuje i w celu wygładzenia.

OPAKOWANIE: bardzo wygodna tuba, z której bez problemu można wydobyć pożądaną ilość kosmetyku, szczelnie domknięta, na +

CENA: dałam za niego ok. 7-8 zł, więc także zdecydowanie na +

WYDAJNOŚĆ: bardzo duża, mam go już od grudnia 2011 i do teraz go nie zużyłam do końca, jednakże nie używam go codziennie, mimo to na +

DZIAŁANIE: fajnie wygładza włosy jednocześnie nie obciążając ich, ułatwia rozczesanie włosów i ich wyprostowanie, sądze, że działa także termoochronne, ale tego nie moge być pewna, ponieważ nie używałam go regularnie, na +

ZAPACH: jego jedyny minus, okropnie mi się on nie podoba, ale wiem, że to może być kwestia gustu, na nieszczęście zapach ten utrzymuje się długo na włosach, więc jak dla mnie na -

Podsumowując: działanie kremu jest zdecydowanie na +, ale jego zapach zniechęca mnie do kolejnego kupna

Używam tego produktu od: 0,5 roku

Rewelacyjny.

Efekt prostowania jest trwały, nawet po całodniowym przebywaniu na powietrzu.
Wilgoć też nie jest już problemem. Włosy nie puszą się, ani nie skręcają.
Mają zdrowy połysk już przy pierwszym użyciu.

bardzo dobry

Prostuję włosy przy użyciu tego kremu i efekt stylizacji utrzymuje się dłużej nawet przy wilgotnej pogodzie.

Włosy są nawilżone ( moje pierwsze odczucie po dotyku - bardzo intensywne nawilżenie ) i wygładzone.

Nie zauważyłam by krem ten obciążył moje włosy mimo, iż są długie.

Chroni przed zniszczeniem. Przy codziennej stylizacji przy użyciu prostownicy stan moich włosów jest genialny i myślę, że ten produkt ma w tym udział

Ma intensywny ale bardzo ładny zapach chociaż wiem, że to kwestia gustu.

Konsystencja gęsta, kremowa.

Cena niska jakość dobra.

Po aplikacji na włosy pozostałości kremu sprawiają, że dłonie lepią się jednak myślę, że jest to mała wada w końcu nie do ich pielęgnacji jest przeznaczony.

Reasumując :

Godny polecenia zwłaszcza przy małych możliwościach finansowych daje na prawde dobre efekty nawilżenia i ochrony.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego