Joanna, Styling Effect, Krem wygładzający do prostowania włosów

Joanna, Styling Effect, Krem wygładzający do prostowania włosów

Krem wygładzający ma właściwości:
- dyscyplinuje niesforne kosmyki,
- nadaje wyjątkową gładkość i jedwabistość,
- zawiera filtr UV chroniący włókno włosa,
- zawiera składniki zapewniające ochronę termiczna włosów podczas stosowania suszarki lub prostownicy.

wygładzające, termoochronne
termoochrona
w tubie

Bez różnicy

Jestem średnio zadowolona z tego kosmetyku. Kupiłam go po tym jak ścięłam włosy do ramion i zaczęły mi się wywijać. Nie zauważyłam jednak różnicy - zarówno stosując jak i nie stosując tego kremu włosy zachowywały się tak samo. Jedyna różnica to to, że po użyciu kremu były bardziej miękkie i błyszczące. Jednak i tak po całym dniu efekt wyprostowania znikał i włosy były znowu powywijane. Termoochrony nie mogę potwierdzić ponieważ używam zbyt krótko.

Ostrożnie

W przypadku tego produktu trzeba być ostrożnym, jeśli użyjemy za dużej ilości włosy są obciążone i nie wyglądają dobrze, lecz jeśli trafimy z odpowiednią ilością to działa bardzo dobrze. Nakładam go od czasu do czasu przed użyciem suszarki. Produkt fajnie dyscyplinuje i wygładza włosy. Zapach jest dla mnie zbyt sztuczny, ale są osoby, którym pewnie przypadnie do gustu. Opakowanie jest ogromne i mam wrażenie, że nie uda mi się go zużyć do końca, jest naprawdę bardzo wydajny i ma niską cenę.

Fajny

Kremu używam już kilka miesięcy i bardzo fajnie się sprawdza przed suszeniem, dociąża włosy i nie puszą się po nim. Nie można z nim przesadzić, nie przetłuszcza włosów i końcówki są po nim miękkie i lekkie,a nie poklejone.

Spełnia moje oczekiwania

Rzadko stylizuję włosy na gorąco, dlatego też szukałam czegoś w przystępnej scenie. Od tego produktu nie oczekiwałam cudów. Na moich puszących się, niesfornych, falowanych włosach sprawdza się bardzo dobrze, łatwiej je ujarzmić, wygładza, nadaje lekki połysk. Zawiera filtry UV dlatego używam go również jako ochronę przed słońcem. Trzeba jednak uważać na ilość bo może przeciążyć włosy.

Jestem na tak :)

Uważam ze żel jest super. Nie da się z nim przesadzić, ma fajną konsystencję i co najważniejsze, wygladza! Włosy są miękkie w dotyku i wyglądają na zdrowe. Chroni przed temperaturą :) polecam.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Sprawdza się

Pomimo, iż to krem to produkt nie obciąża włosów - jeśli nakładamy odpowiednią ilość oczywiście. Łatwo się go rozprowadza na włosach, nie klei się.
Ja używałam go w połączeniu z prostownicą. Z efektu byłam zadowolona. Pasma były wygładzone i lśniące, efekt utrzymywał się prawie przez cały dzień.
Producent zaleca stosowanie kosmetyku na wilgotne włosy, jednak ja używałam go na suche i także dobrze spełniał swoją rolę. Do tego opakowanie jest naprawdę wydajne.

Używam tego produktu od: nie pamiętam, ale długo go miałam
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

rozczarowałam się

Jestem na etapie poszukiwania swojego ideału, który ujarzmi moje niesforne włosy.
W międzyczasie fryzjerka poradziła mi ten oto produkt! Naiwna kupiłam go, niestety okazał się totalną porażką.
Niewielka ilość produktu nie radzi sobie z moimi włosami, natomiast większa dawka obciąża je i nadaję im nieestetyczny wygląd. Włosy szybciej się przetłuszczają. Może to wina zbyt gęstej konsystencji..

Używam tego produktu od: ponad pół roku

niezły, lecz nie idealny...

Przez długi czas testowania na swoich włosach kosmetyków wygładzających, natknęłam się na ten krem. Na początku byłam zachwycona - lekki, nie obciążał, ujarzmiał niesforne pukle. Niestety, po zużyciu dwóch opakowań mam wrażenie, że wysusza końcówki. Dlatego odejmuję 2 gwiazdki. No cóż, nadal pozostaję więc na etapie poszukiwań idealnego "wygładzacza" puszących się włosów...

Ilość zużytych opakowań: 2 zużyte opakowania, w trakcie trzeciego

TAK!

Uwielbiam go! moje włosy może i bez niego się nie puszą, ale dzięki niemu wyglądają na zdrowsze i wygładzone :), i ten jego zapach :) nie obciąża i nie przetłuszcza włosów :)

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Wyrzucanie pieniędzy w błoto

Jego używanie wg mnie jest bezsensowne. Nie daje żadnych efektów opisywanych przez producenta. Moje włosy po jego zastosowaniu jak się puszyły, tak się puszą. Jedyną zaletą może być jego zapach. Zawiodłam się na Joannie!

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Włosy i tak się puszą

Kupiłam do prostowania grzywki (prosta, gruba poniżej lini brwi), włosy mi się puszą, a dodatkowo grzywka wywija na zewnątrz. Krem wyprostuje, ale efekt utrzymuje się tylko i wyłącznie na suchym powietrzu. Termoochrony nie mogę potwierdzić ponieważ nie używałam wcześniej często prostownicy. Włosy są po nim dośc fajne, ale kiedy pada deszcz jest MASAKRA. Nieco lepiej jest wieczorem, ale na impreze to ja raczej z nim nie pójdę ;/

Ilość zużytych opakowań: na początku pierwszego

Jak dla mnie bomba! :D

Użyłam go po raz pierwszy gdy koleżanka przyniosła go do mnie gdy prostowałam jej włosy. Następnego dnia miałam po nim prawie proste włosy.Byłam bardzo mile zaskoczona, szczególnie dlatego, że zawsze następnego dnia po prostowaniu włosy były pokręcone i wywinięte każdy w inną stronę.
Zachęcona jego działaniem kupiłam go w jakiejś małej drogerii za ok. 11 zł

+cena
+wygładza włosy
+zapach
+powoduje że następnego dnia nie muszę dokładnie prostować włosów, a to dla mnie wielki plus
+włosy po nim nie puszą się, są bardziej gładkie i podatne na stylizację

-wg. mnie nie zapewnia obiecanej termoochrony
-dostępność: nie mogłam go znaleść w Rossmanie, dopiero w jakiejś innej małej drogerii

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1