Istituto Ganassini, Rilastil Aqua, Face Cleanser (Emulsja do mycia twarzy)

Istituto Ganassini, Rilastil Aqua, Face Cleanser (Emulsja do mycia twarzy)

Emulsja delikatnie oczyszcza skórę pozostawiając ją odświeżoną i jedwabistą w dotyku. Przywraca skórze właściwy poziom nawilżenia.
Do wszystkich rodzajów skóry.
Opis składników aktywnych:
- dwufunkcyjny intensywny system nawilżania.
Kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej tworzy film na powierzchni skóry, który zapobiega utracie wody przez skórę (nawilżenie zewnętrzne).
Kwas hialuronowy o bardzo niskiej masie cząsteczkowej zdolny do przenikania w warstwę rogową skóry (nawilżenie głębokie),
- olej z wiesiołka: bogaty w kwas gamma-linolenowy (omega-6) wzmacnia właściwości ochronne skóry,
- Sk InfluX: ceramidy pochodzenia roślinnego i biotechnologicznego, fundamentalne w funkcji ochronnej i w nawilżeniu skóry.
Testowana na obecność niklu, kobaltu, chromu, palladu i rtęci. Nie zawiera mydła. Nie zawiera SLS i SLES.

alergiczna / atopowa, dojrzała, mieszana, młoda, naczynkowa, normalna, odwodniona, sucha, trądzikowa, tłusta, wrażliwa
w tubie
mleczko
nawilżające, oczyszczające, odświeżające
demakijaż twarzy, oczyszczanie twarzy
bez alkoholu, bezzapachowa

nie wiem

Trudno mi go ocenić. U mnie nie robi nic z tych rzeczy, które producent obiecuje. No może za wyjątkiem tego, że faktycznie nie wysuszył mi skóry. Nie nawilżył za to też specjalnie, nie zewnętrznie ani tym bardziej nie wewnętrznie. Emulsja ma fajny perłowy kolor i konkretną konsystencję, jest bardzo wydajna. Nie pieni się za specjalnie (dla mnie to minus - gdzieś z tyłu głowy mam tą myśl o "aktywnej pianie").
Ze względu na moją nieuzasadnioną miłość do kosmetyków aptecznych (wth?!) podoba mi się opakowanie i do tego jest wygodne.
W sumie nie najgoszy.

Używam tego produktu od: ze 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: nadal w trakcie pierwszego