Wella, Wellaflex, Fullness for Thin Hair, Ultra Strong Mousse (Pianka maksymalnie utrwalająca `Objętość dla cienkich włosów`)

Innowacyjna propozycja firmy Wella. Nowy Wellaflex z formułą FlexActive zapewnia fryzurze długotrwałe utrwalenie, nawet do 24-ech godzin. Włosy zachowują przy tym elastyczność i pozostają pełne życia.
Pianka do układania włosów cienkich i delikatnych:
- Nadaje delikatnym włosom wyraźnie więcej puszystości, utrwala fryzurę nie sklejając włosów
- Zapewnia elastyczność fryzury, chroni ją przed promieniami UV, nie wysusza włosów
- Daje się łatwo wyszczotkować

Utrwalenie
średnie
pianki do włosów

Super pianka

Cieszę się, że trafiłam na piankę, która jest skierowana bezpośrednio do posiadaczek włosów takich jak moje. Jestem z niej bardzo zadowolona! Przede wszystkim nie obciąża i nie skleja włosów, co zawsze było moją zmorą jeśli chodzi o pianki. Nie zauważyłam także efektu szybszego przetłuszczania skóry głosy, co jest dla mnie bardzo ważnym czynnikiem. Pianka jest łatwa w użyciu, bardzo szybko wnika we włosy i od razu daje uczucie bardziej miękkich, zdyscyplinowanych i gładszych włosów. Ma bardzo przyjemny zapach i wystarczająco gęstą konsystencję, jest niezwykle wydajna. Mimo tego, że od pewnego czasu używałam pianek raczej sporadycznie (nie chciałam niepotrzebnie obciążać włosów), to ta na tyle dobrze się sprawdziła, że bardziej przekonała mnie do tego rodzaju kosmetyków. Pianka znacznie zwiększa objętość włosów i ułatwia ułożenie fryzury, a także rozczesanie włosów. Trwałość także jest w porządku, myję włosy co drugi dzień i spokojnie przez ten czas efekt się utrzymuje (a być może nawet dłużej). Polecam zdecydowanie :)

Jest w porządku

Pianka, według mnie, spełnia podstawowe potrzeby każdej z nas. Włosy mają lepszą objętość, wyglądają na ładniejsze, dość łatwo się je rozczesuje. Nie mam do niej zastrzeżeń, jednak nie jest ona jakaś mega genialna, jest w porządku.

Godna polecenia

Ostatni raz używałam pianki około 5 lat temu. Kojarzyła mi się z posklejanymi włosami i sztuczna fryzurą. Pianka WellaFlex Fullness For Fine Fair przełamała moje postrzeganie pianek. Włosy faktycznie stały się bardziej elastyczne, wyglądają zdrowo, mają więcej objętości nie będąc przy tym posklejane. Pianka godna polecenia!

Obj

Pianka WellaFlex Fullness For Fine Hair naprawdę świetnie utrwala, a także nadaje objętości całej fryzurze. Moje niesforne kosmyki włosów nie były w żaden sposób obciążone czy posklejane. Zapach jak najbardziej zasługuje na pochwałę. Prawdopodobnie po piankę sięgnę ponownie.

Doskona

Pianka wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Lekka konsystencja nie obciąża włosów i nie przyspiesza przetłuszczania nadając fryzurze wrażenia objętości i lekkości. Pianka utrzymuje się na włosach bardzo długo. Nie skleja i nie wysusza włosów działając na nie niemal jak odżywka. Według mnie produkt świetnie utrwala fryzurę nie pozostawiając po sobie "szkód" jak w przypadku większości innych dostępnych na rynku pianek. Jestem bardzo zadowolona z produktu i z pewnością sięgnę po niego jeszcze nie raz.

Pianka WellaFlex Fullness For Hair

Pianka WellaFlex Fullness For Hair bardzo dobrze się aplikuje i ślicznie pachnie. Dzięki niej włosy mają widocznie większą objętość. Pianka nie skleja włosów i utrzymuje fryzurę na długi czas. Polecam.

Wspania

Pianka WellaFlex Fullness For Fine Hair sprawia, że włosy są niezwykle podniesione, mają większą objętość, ale co najważniejsze pianka nie skleja włosów. Pianka skutecznie pozwala cieszyć się cudownie podkreślonymi lokami. Włosy nie są wysuszone, a wręcz przeciwnie wspaniale błyszczące i perfekcyjnie się układają. Fryzura zachowuje swoją elastyczność przez długi czas. Zdecydowanie polecam wszystkim kobietom, które pragną cieszyć się podniesionymi i pięknie podkreślonymi włosami. Żadnych wad zdecydowanie nie posiada.

Pianka jak pianka.

Piankę dostałam w ramach testu na Wizażu.

Pianka nie wywarła na mnie żadnego zachwytu, jednak w swoim dobytku miałam gorsze. Producent zapewnia o większej objętości, jednak spektakularnych efektów nie było. Łatwo się wyczesuje, a także ładnie pachnie. Utrzymuje fryzurę dosyć długo.

Jak dla mnie taki przeciętniak, który jakoś szczególnie nie wyróżnia się z tłumu. Jest ok.

Nie na co dzień

Raczej nie używam pianek do włosów na co dzień, ale z tą postanowiłam poeksperymentować.

Plusy:
+ ładny zapach,
+ dodje objętości, jednak bez przesady, sama pianka niewiele zdziała czy bardzo cienkich i długich włosach,

Minusy:
- lekko skleiła mi włosy, ale możliwe, że to wina mojego braku doświadczenia,
- przy nadmiernym nałożeniu (o co wcale nie tak trudno przy cienkich włosach) usztywniła włosy na końcach przez co wyglądały nieestetycznie.

Pianka w dłuższym okresie może wysuszać włosy. Gdy za pierwszym razem dość sporo jej nałożyłam to skleiła niektóre kosmyki, jednak bardzo łatwo się wyczesała.

Pianki używałam w komplecie z lakierem do włosów z tej samej serii i fajnie się uzupełniły. Ogólne wrażenia pozytywne, jednak ja jestem fanką nieco naturalniejszych rozwiązań na co dzień.

Jedna z lepszych

Testowałam zarówno piankę jak i lakier z tej serii, jednak jako że jestem zwolenniczką pianek, ta wyjątkowo przypadła mi do gustu. Świetnie utrwala fryzurę i dodaje włosom objętości. Nie skleja włosów przez co wyglądają naturalnie i łatwo się rozczesują . Jest bardzo łatwa w użyciu i ma przyjemny, nieduszący zapach. Włosy przy jej użyciu wyglądają bardzo ładnie. Nie wysusza też włosów co jest dla mnie dużym plusem. Polecam serdecznie. Ja na pewno sięgnę po nią ponownie.

pianka dla cienkich włosów

Pianka okazała się bardzo skutecznym kosmetykiem dla moich cienkich włosów. Łatwo się rozprowadza i szybko schnie. Nie zlepia brzydko włosów. Włosy nie są sztywne, tak jak po innych piankach, których używałam. Nadaje włosom objętości, a przy tym ładnie pachnie.

Doskona

Pianka w widoczny sposób zwiększa objętość włosów a przy tym jest lekka, nie obciąża ich i nie skleja. Fryzura trzyma kształt przez wiele godzin, łatwo ją wyczesać. Nie przesusza włosów, pielęgnuje je i chroni przed szkodliwym działaniem promieni UV.