Hugo Boss, Baldessarini EDC

Hugo Boss, Baldessarini EDC

Luksus ponad wszystko. Wybredny i majętny mężczyzna lubi otaczać się przedmiotami najwyższej jakości. To go dodatkowo nobilituje. Właśnie jemu zadedykowano perfumy Baldessarini.
Zmysłowy, ciepły zapach - połączenie nut owocowych, korzennych i drzewnych - opakowano w kolekcjonerską butelkę.
Jej pancerz, na którym wygrawerowano nazwę, wykonano z wysokiej jakości stopu aluminium i umieszczono w pudełku z cielęcej skóry. Flakon jest wymienny.

drzewne, owocowe, orientalne
wody kolońskie

zbyt słodki

Jest poprawnie poprawny i za słodki. Opakowanie z pompą, a co z zapachem!? Przerost formy nad treścią :( Nic tam takiego. Chyba ta skóra tyle kosztuje...

Używam tego produktu od: 2012
Ilość zużytych opakowań: testy

Marzenie właściciela szczęki z targowiska

Jeden z flagowych banałów z niemieckiej stajni Boss. NIjaki do bólu. Chyba umrę z ciekawości myśląc, co designer tej wody miał na myśli, wymyślając ten zapach. Popularność firmy Boss w Polsce wynika chyba z naszej irracjonalnej miłości do wszystkiego co niemieckie. Może samochody robią lepsze, niż Francuzi, ale jeśli chodzi o zapachy, jedynie Jil Sander zasługuje na pochwały.
Podsumowując, efektownie opakowane nic, udające coś specjalnego.
Używam tego produktu od: już nie używam. Sprzedałem.
Ilość zużytych opakowań: 0,2

Bardzo, bardzo przeciętny

Z cyklu "to już było" oraz "nudzi się szybko". Zapach mimo początkowego zauroczenia z czasem staje sie nużący oraz męczący. Niestety wpływa na to fakt, iż pozbawiony on jest "pazura".
Mówiąc o "męskości", szybciej przychodzi mi na myśl LInstant de Guerlain pour Homme, niż Baldessarini. Widać Hugo Boss, nie jest mi pisane.

Używam tego produktu od: wrzesień 2008
Ilość zużytych opakowań: 1 (50 ml)

extra

Zapach dla facetów, którzy nie muszą nikomu niczego udowadniać. Męski, ale nie dominujący-piżmowy, świeży i elegancki. Idealny dla faceta, który już coś osiągnął i nie musi konkurować z innymi samcami :-) taki zresztą styl prezentował spot reklamowy i uważam, że to bardzo trafne określenie tego zapachu.
Dodam, że bardzo go lubiłam na swoim mężu i mam nadzieję, że kiedyś powróci do niego.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:1, może 2

Zapach - przeciętny

Hugo Boss ma całkiem ciekawe zapachy (np szary) niestety ten niczym się nie wyróżnia... Po prostu z gąszczu zapachów trudno go wyłowić.. Jest mnóstwo podobnych... Dla mnie jedyny plus to ładny flakon..
Jeżeli już mam dać 200zł za flakon to chciałbym aby ktoś zwrócił na niego uwagę i czuć z nim hmmm lepiej.. Baldessarini tego nie zapewni..

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: próbka

Prawdziwy mężczyzna

No cóż ten zapach to kwintesencja męskości -zadbany facet ,włosy lekko przypruszone siwizną ,elegancki garnitur - no jedym słowem poezja.
Niestety ostatnio brutalnie wyrwano mnie z tych marzeń -pan od którego poczułam ten zapach wyglądał raczej jak bulterier (i nie mam tu na myśli urody a raczej braki w kręgach szyjnych i ogólnie napakowany wygląd) ::(( o losie
Ale zdecydowany faworyt -zapach jak dla mnie rewelacja na długi czas

Używam tego produktu od:niestety nie
Ilość zużytych opakowań:

BOSSSkie :)

Boski zapach, uwielbiam te perfumy (oczywiscie to nie ja ich uzywam). Taki zapach na skórze przystojnego mezczyzny i miekna mi nogi ;) i na tym chcialabym zakonczyc swoja recenzje, bo wiecej nie trzeba ale system uwaza, ze musze bardziej rozwinac swoja wypowiedz :P zatem rozwijam: zapach u mezczyzny jest idealnym dopełnieniem całości a te perfumy zdecydowanie dodaja mezczyznie sexapealu i charakteru. Zwyczajnie przyciagaja :)

Ja nie uzywam ale namawiam do uzywania :)
...mężczyzn...wyjatkowych :)

mmmmmmmmiam

Moj TZ uwielbia go, co musze powiedziec ze sie zadko zdarza zeby on cos tak ubustwial, zapach jest niesamowity, nie jestem wstanie tego opisac,proponuje w wachac sie. Jest drogi,ale wart swojej ceny.

mmmmm

za facetem (albo i kobieta) pachnaca Baldessarinim poszlabym zdecydowanie na koniec swiata. Boss bardzo trafnie wybral twarz do reklamy - mezczyzny jak najbardziej dojrzalego.
Zapach pieknie sie rozwija, na poczatku moze troche za intensywny, ale nuta bazy jest balsamiczna - uwielbiam! I ta nuta bazy powala mnie rowniez na mojej skorze.
Flakonik pasuje do zapachu. Jest prosty i elegancki.

niesamowity

zapach jest niesamowity! najpierw slodki, a potem cieply , ciezki ale przyjemnie zmyslowy; dla prawdziwych, dojrzalych mezczyzn! od kiedy go pierwszy raz powachalem wiedzialem, ze musza go miec... jestem z niego zadowolony. zapach w miare trwaly. flakonikm piekny- wyglada jak mala rzezba:) polecam
PS- do diorka - opakownie flakonu z aluminium jest z akrylu a nie z cielecej skory!!

Aaaach...!!!

Co za przecudny zapach! Męski, ale nie ciężki, zmysłowy, tajemniczy, dyskretny,a le z wdziękiem, nienarzucający się, ale nie dający przejść obok niego obojętnie. Po prostu cudo! Uwielbiam go!

zmysłowy :)

Ja również uważam, że to zapach wyłącznie dla określonej grupy mężczyzn.Jest ciężki, mocny, zdecydowany. Pasuje wyłącznie do dojrzałego mężczyzny i w dodatku bardzo eleganckiego.Sam zapach bardzo mi się podoba - jest zmysłowy, szalenie seksowny. ;)Ale taki właśnie DOJRZALE SEKSOWNY. :DPomimo swojej ciężkości nie jest męczący ani duszący.