Hugo Boss, Baldessarini EDC

Hugo Boss, Baldessarini EDC

Luksus ponad wszystko. Wybredny i majętny mężczyzna lubi otaczać się przedmiotami najwyższej jakości. To go dodatkowo nobilituje. Właśnie jemu zadedykowano perfumy Baldessarini.
Zmysłowy, ciepły zapach - połączenie nut owocowych, korzennych i drzewnych - opakowano w kolekcjonerską butelkę.
Jej pancerz, na którym wygrawerowano nazwę, wykonano z wysokiej jakości stopu aluminium i umieszczono w pudełku z cielęcej skóry. Flakon jest wymienny.

drzewne, owocowe, orientalne
wody kolońskie

facet i cielęca skóra

Mój piekny naczytał sie tej reklamy :) wziął chyba sobie do serca co tam napisali :) i zakupił to ,,cudo'' . Co jak co ale ja nie znoszę jak się uzywa zwierzątek do tak próżnych celów czytaj :oprawa perfum !!!( no ja jeszcze rozumiem buty ze skóry cielęcej ) .Zresztą flakon lepiej prezentuje się na zdjęciu niż na zywo :) . DOBRZE MU TAK he he .Za niedługo zaczną robić flakony z korkiem z kości słoniowej :( .Zapach ładny , zmysłowy i męski wcale nie ciężki ale zdecydowanie dla dojrzałego eleganckiego faceta . Broń boże do sportowego ubranka :) . Ale i tak każdy facet który tym pachnie kojarzy mi się z cielęcą skórą :) .Stąd moja opinia rezprezentacyjna :) .