Promaxyl, RapidLash, Eyelash Enhancing Serum (Serum wydłużająco - pogrubiające do rzęs)

Rapid Lash - innowacyjne serum wydłużające i pogrubiające rzęsy. Efekty osiąga się po 6 tygodniach stosowania. Udowodnione naukowo wzrost rzęs o ponad 80%.
Formuła zawierająca udoskonalone formy polipeptydów wzmaga porost rzęs, zwiększa ich grubość oraz podkręca je. Serum można stosować również na brwi, dzięki czemu staną się bardziej gęste i dłuższe. Dodatkowo oferuje rzęsom ochronę, dostarczając im proteiny, witaminy oraz nawilżające składniki, a tym samym niweluje wypadanie włosków. Formuła wzmacnia całą strukturę i konstrukcję rzęs i brwi, dodając im połysku i elastyczności.

odżywki do rzęs, odżywki do brwi
stymulujące wzrost
w eyelinerze
żel

Działa :)

Byłam uzależniona od przedluzania rzęs metoda 1:1, nosiłam takie rzęsy prawie 2 lata, po czym musiałam wyjechać zagranicę i niestety moja przygoda z nimi została brutalnie przerwana. To, co miałam na oczach po wypadnieciu ostatniej przedluzonej rzesy to byla jakas totalna masakra. Nie dosc, ze rzesy byly krotkie i pokruszone, to jeszcze mialam spore ubytki na całej linii. Wygladalo to potwornie, doslownie nie mialam czego malowac maskarą. Kupilam te odzywke w drogerii kompletnie jej nieznając - byla jedyną latwo dostepna opcją, zaplacilam za nią w brytyjskim Bootsie około 40£ i zaczęłam regularnie używać. Po dwóch tygodniach zauważyłam pierwsze efekty, pojawiły się nowe małe rzeski, cała linia rzęs wyraźnie się zagescila . Po kolejnych tygodniach efekt był już spektakularny. Doszłam od wybrakowanych kawałków włosków do gęstych, długich i mocnych rzęs, wyglądających dobrze nawet bez maskary. Używałam tej odżywki sumiennie, codziennie na noc i czasem też rano. Efekty w moim przypadku przerosły moje oczekiwania, gdy nalozylam dwie warstwy tuszu uzyskiwalam efekt sztucznych rzęs. Rzęsy dodatkowo deliktnie się podkrecily, przez co były jeszcze bardziej wyraziste.
W zasadzie nie zauważyłam żadnych wad tego specyfiku. Nie podraznial mnie, choć mam wrazliwe oczy i noszę soczewki kontaktowe. Przez pierwsze dni widoczna była u mnie jedynie czerwono-fioletowa, delikatna linia przy nasadzie rzęs, ale bez nieprzyjemnych dolegliwości jak pieczenie czy swędzenie. Z czasem zniknęła sama.
Bardzo polecam ten produkt, bo jest wydajny - jedno opakowanie starczyło mi na 4 miesiące przy codziennej aplikacji, często 2 razy dziennie. Cena w stosunku do jakosci jest w porządku,za tę samą pojemność np revitalash musimy zapłacić znacznie więcej.
Nie obnize oceny za to, ze efekty znikają po zaprzestaniu stosowania, bo to trochę bez sensu. To tak jakbyśmy liczyły ze podklad będzie nadal krył nawet jak go zmyjemy z twarzy :P
Polecam wszystkim, którzy marzą o pięknych rzesach :)

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

Ideał

Po tygodniach bardzo skrupulatnego stosowania miałam piękne rzęsy długie zdrowe ,na początku były nierówne część wychodziła ale to chyba taki efekt przejściowy bo potem był efekt wow.Opakowanie starcza na baaaardzo długo. Dodam że to nie pierwsza stosowana przeze mnie odżywka tego typu .
Używałam również droższego odpowiednika jednak Rapidlash jest zdecydowanie lepszy.

Działa!!!!

Jest to pierwszy i jak na razie dotąd jedyny booster, który stosuję na rzęsy. Moje rzęsy ręagują bardzo dobrze na ten kosmetyk, już po 2 tygodniach widziałam, że są dłuższe, gęstsze i ciemniejsze. Taką mam urodę i to mnie akurat bardzo cieszy.
Minusy?
Jeden...niestety, ale działa wysuszająco na rogówkę oka. Rano oczy mam strasznie suche i muszę szybko je potraktować albo kroplami nawilżającymi, albo odrobinką oleju arganowego na powieki. Mimo tego drobnego dyskomfortu jestem zadowolona z tego kosmetyku. Jest bardzo wydajny. Kupiłam go w promocji; był przeceniony z 200 zł na 100. Efekt jest wart tej ceny. Można go również stosować na brwi. Niestety moje brwi nie reagują już tak dobrze jak rzęsy (w zasadzie w ogóle nie reagują xD)

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 3 ml

Za pierwszym razem super efekt, za drugim- nic się nie dzieje

W ciągu dwóch lat używałam go dwa razy , za pierwszym razem w roku ubiegłym zakupiłam go w kwietniu-na wakacjach miałam już &quot;wachlarze&quot; ,koleżanki mówiły, że mam sztuczne rzęsy. Po wakacjach przestałam używać i efekt zanikł. W tym roku zakupiłam 1 opakowanie już w styczniu ,po 3 miesiącach okazało się, że nic się nie dzieje. Rzęsy były takie same. Myśląc ,że to podróbka kupiona na aukcji, zakupiłam kolejne opakowanie i.... dalej nic. Drugie opakowanie stosuję już dwa miesiące a rzęsy może trochę się zagęściły, ale nie urosły.
Wczoraj zakupiłam LONG 4 LASHES, mam nadzieję, że będzie widoczny efekt

Ilość zużytych opakowań: 2 całe, a 3-cie w trakcie

są lepsze

To była moja pierwsza odżywka tego typu, pewnie gdybym nie spróbowała innych ocena byłaby dużo wyższa. Ale do rzeczy:
- działa!! Pięknie wydłuża rzęsy!
Wady:
- co prawda podkręca rzęsy, ale w taki nieład, że ciężko je poskromić i ładnie umalować
- piecze powieki, tam gdzie jest naniesiona, stają się czerwone i podrażnione
- na powiekach robią się ranki i po prostu swędzą :(

Działanie owszem jest, ale ma za dużo minusów. W tej cenie można kupić o wiele lepszy produkt, który też daje efekty, ale nie ma tylu wad :)

Jednak działa

Pierwszy raz użyłam tego produktu rok temu. Konieczność jego stałego stosowania przez 8 tygodni trochę mnie przeraziła, jednak po pewnym czasie nakładanie go staje się nawykiem. Początkowo uważałam, że Rapid Lash to zwykły bubel, jednak wzrost rzęs zauważyłam ja i ludzie wokół po właśnie 8 tygodniach stsosowania. Moje rzęsy wydłużyły się bardziej w środkowej linii, nie przy kącikach tak jak u innych dziewczyn. Łatwiejsze też było ich tuszowanie i wywijanie. Po nieudanym zabiegu nakładania &quot;Coveru&quot; na rzęsy to właśnie Rapid Lash je podratował, gdy prawie wszystkie wypadły! Teraz jestem w trakcie używania 2-go opakowania po ok. 4 miesięcznej przerwie i już z niecierpliwością czekam na ich wydłużenie:)
Polecam, bo działa, jednak należy być cierpliwym.

MINUSY: oczywiście cena, konieczność powtarzania kuracji, długi czas oczekiwania na efekty.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Działa !!!

Kupiłam go na allegro z 4 miesiące temu i dałam czas na działanie. Dodam, że używalam dość nieregularnie. Stwierdzam z całą mocą, że tak właśnie jest! Rzęsy sa wyraźnie dłuższe i ciemniejsze. Wpierw sądziłam, że to tylko moje myślenie życzeniowe, ale gdy 4 z kolei osoba ( w tym kosmetyczka, makijażystka, wizażystka) steierdziły, że mam bardzo długie rzęsy i czy są naturalne to uwierzyłam.

Produkt nie jest tani ale na pewno wart swojej ceny. Do tego wydajny. Żadnego wypadania rzęs nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: 4 miesiący

polubiłam

Kupiłam bo mam gęste ale któtkie i proste rzęsy przez to używałam wodoodporne tusze (nadal je używam) przez to zaczęły się osłabiać i po mału wypadać,zaryzykowałam i kupiłam tą odżywke bo wiele dobrych opinii ma na całym świecie...
Faktycznie działa ale trzeba czekać na efekty i używać codziennie a nie co drugi,trzeci itd. Po 4tyg. efekty są już widoczne(robiłam też zdjęcia przed i po),myśle że gdybym dłużej używała to efekty byłyby lepsze no ale mamie ją dałam bo chciała a ja chciałam wypróbować Revitalash(100$ czyli 300zł),którą akutualnie używam ponad tydzień i czekam na efekty.Zobaczymy która odżywka za 35$ czy 100$ jest lepsza(obie są zrobione przez amerykańskie firmy)

Plusy:
-cena niższa w stanach bo 100zł czyli połowa niż w polsce
-nie piecze ani nie szczypie w oczy
-łatwo się nakłada
-faktycznie moje rzęsy się wydłużyły oraz zagęszciły,zaczeły też mniej wypadać
-rzęsy same zaczęły się podkręcać
-odrobine przyciemnia(mam jasne rzęsy bo jestem blondynką więc widze różnice bo są jasno brązowe)

Minusy:
-rano jest na lini rzęs wyschnięta linia preparatu i trzeba zmywać wacikiem

Używam tego produktu od: 4 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Sama nie wiem, co o niej myśleć...

Odżywkę zakupiłam po ściągnięciu przedłużonych rzęs metodą 1:1. Generalnie żałuję zabiegu przedłużenia, bo zawsze miałam dość długie i gęste rzęsy, to mi się zachciało ehhh :(. Mimo, że rzęsy nosiłam tylko 5 tygodniu, to po ściągnięciu moje naturalne były w opłakanym stanie. No i zainwestowałam w Rapidlash.
Stosuje odżywkę od 2 miesięcy, codziennie, systematycznie, wieczorem. Pierwsze efekty rzeczywiście widziałam dość szybko (po około 3 tygodniach), rzęsy szybko odrosły i się wydłużyły. Absolutnie nie zauważyłam zagęszczenia rzęs, ani efektu &quot;firanek&quot;.
Generalnie do tego czasu byłam zadowolona z działania odżywki, ale obecnie (po 6 tygodniach) rzęsy zaczęły mi wypadać ! Mam nadzieję, że to tylko przejściowe, ale przez to wypadanie mam o wiele krótsze rzęsy w lewym oku...nie wiem dlaczego?! Dzisiaj rano obudziłam się z 5 wypadniętymi rzęsami na policzku :/ :/. Jestem ciekawa czy któraś z Was też tak miała po tej odżywce- że najpierw był dobry efekt, a później pomimo codziennego stosowania, taki spadek formy. Dajcie proszę znać czy wiecie coś na ten temat.
Plusem jest, że odżywka nie podrażnia mi oczu ani powiek, ma wygodny aplikator i jest bardzo wydajna.
Na tę chwilę muszę ocenić ją zaledwie na 2,5 gwiazdki. Ale z pewnością zedytuję recenzję jeśli znowu zacznie działać.

EDYCJA:
Dodaję jednak gwiazdkę, ponieważ wypadanie rzęs było chwilowe i przejściowe. Znowu wyglądają dobrze i są długie, ale nie spektakularne. Odżywki używam dokładnie od 5 miesięcy (wydajna jak cholera!). Po tym czasie rzęsy są znacznie dłuższe i elastyczniejsze, natomiast nie widzę pogrubienia. Wymalowane dobrą maskarą prezeentują się świetnie. Oceniam produkt na 3,5 gwiazdki, ponieważ liczyłam na więcej...

FIRANKI!!

Urosły!! Mam długie, piękne rzęsy. Nie wypadają, nie łamią się. Nie jest ich więcej, nie stymuluje wzrostu nowych rzęs, ale urosły mi wszystkie!! Malowałam codziennie wieczorem przez trzy miesiące, teraz maluję co drugi, trzeci dzień.

Używam tego produktu od: kwietnia 2013

Sama nie wiem

Z jednej strony stosowanie produktu rzeczywiście przynosi żądany efekt - rzęsy stają się ciemniejsze i dłuższe. U mnie zauważalne rezultaty pojawiły się po paru tygodniach stosowania. Po zakończeniu kuracji rzęsy nie zaczęły wypadać, jednak efekt wydłużenia i przyciemnienia widocznie się zmniejszył.

Z drugiej strony produkt parę razy wywołał u mnie niewielkie podrażnienie, które szybko zniknęło. Stosowany na brwi nie dał żadnych rezultatów.

Nie wiem, czy kupię ponownie - efekt nie jest powalający, za to cena owszem.

Dla zainteresowanych:
Ingredients: Water, Rhizobian Gum, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Hydroxyethylcellulose, Biotin, Panthenol, Pantethine, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Allantoin, Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Alcohol Denat, Isopropyl Cloprostenate, Octapeptide-2, Copper Tripeptide-1, Glycerin, Glycine Soja (Soybean Oil), Phosphatidylcholine, Polypeptide-23, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Sorbic Acid.

Nie polecam

Nie,nie i jeszcze raz nie!

Użyłam jakieś 3 opakowania i niestety ,nie mogę polecić,na dodatek rzęsy wypadają mi po nim,na początku były jakby trochę dłuższe i myślałam,ż idzie ku dobremu,ale później nic już dobrego się nie działo.
Naiwna tak długo stosowałam:(

Wcześnie używałam revitalash,przez pól roku jedną tubkę(większa pojemność)i po niej miałam super rzęski,ale zdradziłam go na rzecz tańszej rapidlash i i się rozczarowałam.

Używam tego produktu od: jakieś 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania