Schwarzkopf 3 Weather Taft, Power, Wax (Wosk do włosów)

Schwarzkopf 3 Weather Taft, Power, Wax (Wosk do włosów)

Dzięki wyjątkowo skutecznej Caffeine Strength Formula, zawartej w nowym Taft Power, stworzysz wymarzony styl i utrwalisz fryzurę od nasady aż po same końce włosów.
Wykorzystana w produkcie kofeina jest dobrze znanym składnikiem, który nie tylko skutecznie utrwala, ale także nie skleja włosów.
Dzięki Taft Power włosy będą utrwalone i mocne w 100% przez 24 godziny.
Innowacyjna formuła Taft Power zawiera także prowitaminę B, która dodaje siłę i objętość włosom. Dzięki niej włosy są także gładkie i nawilżone.

Utrwalenie
mocne
woski do włosów
utrwalające
w słoiku
bogate
wosk

Skuteczny produkt o irytującym zapachu męskiego dezodorantu

Posiadam łatwo puszące się falowane/kręcone włosy do ramion. To mój pierwszy produkt tego typu, szukałam czegoś co ograniczy puszenie i utrwali fryzurę, produkt pod tym względem spełnił moje oczekiwania. Kupiłam go w carefourze za około 12 zł.

Nie przetłuszcza włosów i nie nadaje im matowego wyglądu. Po nałożeniu nie jest zbyt wyczuwalny w dotyku, niestety nie można tego samego powiedzieć o intensywnym, irytującym zapachu, który zdecydowanie jest wyczuwalny na włosach nawet bardziej niż w opakowaniu.

Pachnie jak męski dezodorant, szkoda że bezzapachowe produkty tego typu są tak ciężko dostępne. Z tego powodu na pewno nie kupię go ponownie, będę szukać czegoś czego zapach nie będzie mnie prześladował przez cały dzień. Polecam osobom, które lubią perfumowane produkty.

Dobry na codzień

Codziennie układam nim włosy, jest idealny aby je ujarzmić, jednak niekiedy nie daje rady utrzymać włosów, ale zazwyczaj gdy jest upał na dworze, więc to nie jego wina. Ogólnie bardzo dobrze się sprawuje, nie skleja włosów, nie powoduje efektu mokrych włosów.

Niezły

Stosuje go na końcówki włosów aby utrzymału ich skręcenie (uzyskane za pomocą prostownicy) i całkiem się w tej roli sprawdza.Bez tego wosku włoski wracają do swojego wyglądu przed stylizacją dość szybko, a dzięki niemu fryzurka utrzymuję się cały dzień. Produkt ma zapach przeznoczony raczej dla męskich użytkowników aczkowiek na opakowaniu nie pisze nigdzie "for men"... Konsystencja bardzo gęsta (jak to wosk), troche klejąca. Całkiem wydajny, bo nie trzeba go stosować dużo dla uzyskania efektu utrwalenia