Anida, Antybakteryjny żel do rąk `Aloe Vera`

Anida, Antybakteryjny żel do rąk `Aloe Vera`

Aloes, gliceryna i naturalna betaina nawilżają i nie wysuszają skóry. Stosować do dezynfekcji rąk po ich umyciu. Polecany szczególnie w podróży, pracy, szkole oraz wszędzie tam, gdzie umycie rąk jest utrudnione. Nałożyć niewielką ilość żelu na suche dłonie i wetrzeć.

żele antybakteryjne do rąk
normalna

Antybakteryjny żel do rąk Aloe Vera, Anida

Żel kupiłam w aptece
Opakowanie to buteleczka o pojemności 50 ml zapłaciłam około 8 zł
Buteleczka z pompką pozwala na łatwe precyzyjne dozowanie
Małe zgrabne opakowanie można mieć żel zawsze przy sobie w torebce
Opakowanie jest szczelne żel się nie wylewa.
Wystarczy już jego niewielka ilość by zdezynfekować dłonie.
Żel ma delikatny zapach nie przesusza skóry. przyjemnie odświeża i lekko nawilża, nie pozostawia lepkiej warstwy na dłoniach.
Na pewno kupie kolejne opakowania .

Pandemiczny ulubieniec i nie tylko

W czasach, które nas zastały płyn do dezynfekcji to nieodłączny element mojego wyposażenia przy każdym wyjściu z domu. Ten produkt kupiłam na początku epidemii, później był trudno dostępny, i cieszę się, że wtedy udało mi się dobrze wyposażyć, bo sprawdza się świetnie!
Anida to dość niszowa polska firma, ma różne kosmetyki, ale ten żel bardzo im się udał. Zdecydowanie ekstrakty aloesowe mają swoje dobroczynne działanie, bo płyn w ogóle nie podrażnia, nie ma bardzo ostrego/ duszącego zapachu, ale adekwatny dla łagodnj dezynfekcji.
Dozownik z pompką jest higieniczny i nie przelewa zbyt dużych ilości produktu. W wersji 100ml jest to butelka z zamykaną na "klik" nakrętką, ale ta wersja jest jeszcze rzadsza do znaleznienia. Opakowanie jest, małe i zgrabne. Formuła na bazie alkoholu etylowego i gliceryny. Super produkt, szkoda, że słabo dostepny stacjonarnie (raczej w aptekach).

Mój niezbędnik

Kiedy korzystam z toalety publicznej albo jem na mieście, mam nawyk dezynfekcji rąk. Dlatego ten produkt to mój przyjaciel od pierwszego użycia :-). Jest tani, mały, poręczny, ma wygodny sposób dozowania, delikatnie pachnie, po użyciu nie zostawia śliskiej powierzchni- co zdarzyło mi się podczas używania innych żeli. Po urodzeniu dziecka, stosowałam też w domu, co zapewniło bezpieczeństwo noworodkowi. Polecam każdemu.

Spełnia swoją rolę

Dobry produkt w niskiej cenie. Działa tak jak powinien, pozostawia uczucie świeżości. Dłonie nie lepią się, jeśli nie przesadzi się z ilością. Opakowanie idealne do torebki, przydaje się w awaryjnych sytuacjach poza domem.

Taki akurat :)

Mały, podręczny, łatwy w użyciu. Spełnia swoje zadanie. Dużym minusem jest zapach alkoholu bardzo intensywny w pierwszym momencie.
+ cena jest adekwatna
+ oczyszcza bardzo ładnie ręce
+ dobra konsystencja
+ spełnia swoje zadanie i nie zostawia wysuszonych rąk

Minusem jest tylko zapach.

Żelu antybakteryjnego używam na co dzień, ponieważ jeżdżę autobusami i tramwajami, gdzie poręczy dotyka praktycznie każdy. Kupiłam go w aptece na przecenie za 4 zł za 50 ml, w nieco innym opakowaniu, niż na zdjęciu.
Plusem jest na pewno zapach, który zostaje na rękach na dwie godziny po aplikacji. Przy rozprowadzaniu niestety zbyt mocno śmierdzi alkoholem, dlatego nie warto stosować w bardzo małych pomieszczeniach. Konsystencja za mocno wodna, dlatego trzeba uważać, żeby kosmetyk nie uciekł z ręki, kiedy to będziemy zamykać opakowanie. Mimo to jest bardzo wydajny.
Nie wysusza rąk, ani nie zostawia uczucia lepkości, jednakże mógłby być lepszy.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Fajny:)

Spełnia swoje zadanie w 100%-tach. Dokładnie myje i dezynfekuje dłonie. Idealny podczas wszelkiego rodzaju wojazy, gdy nie mamy dostępu do wody i mydła. Delikatnie nawilza i pielegnuje dłonie, pozostawiajac je gładkie i miękkie w dotyku, absolutnie ich nie wysusza. Fakt, zalatuje "troche" alkoholem, natomiast woń ta jest wyczuwalna jedynie podczas wcierania produktu w ręce i zaraz znika bez sladu. Super wygodne opakowanie z pompką. Idealne do torebki, gdyz nic z niego nie wycieka, nie wylewa sie, nie lepi (jak to ma miejsce w przypadku niektórych tego typu produktów). Fajna konsystencja, ani za rzadka ani za gęsta.Zel mega wydajny. Jedna pompka wystarczy aby umyc całe dłonie. Absolutny"must have" w mojej torebce:)

Używam tego produktu od: poł roku...
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego...

przydaje się

Kupiłam w aptece w wakacje, bo wedy dużo podróżuję i muszę mieć taki żel zawsze w torebce. Małe, poręczne opakowanie, dobrze działająca pompka.
Żel jest srednio gęsty, pachnie alkoholem, ale to normalne. Sprawdza się jak najbardziej wszędzie tam,gdzie nie ma można w danej chwili umyć rąk, ale powiem szczerze, że i tak używam takich żeli jedynie np. przed posiłkiem na wyjeździe kiedy wiem, że ręce są czyste, ale jednak wolę mieć pewność. Bez wody i mydła napewno się nie obejdzie.

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: 2 takie jak na zdjęciu

OK

Ten żel ładnie czyści dłonie,ale straszliwie czuć alkohol.Co mi przeszkadza,bo mam wyczulony węch.
Poza tym ma świetne opakowanie i mogę do niego przelewać inne żele :)
Nie jest drogi,ale pewnie nie kupię go więcej ze względu na zapach,aczkolwiek swoją fukcję spełnia.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 caluśkie

Bardzo fajny i poręczny

Żel używam podczas podróży PKP gdy nie zawsze jest dostęp do wody i mydła...
Skusiły mnie niska cena oraz wygodne opakowanie z pompką.
Nie ma problemu z zakrętką, żel nie jest zbyt wodnisty.
Po nałożeniu dłonie pięknie pachną, nie czuć mocnej woni alkoholu.
Poprzednio używałam żelu SI Świt, który też spełniał swoje zadanie,ale niestety wysuszał dłonie. W przypadku żelu Anidy tego nie ma.
Warto zakupić- ja nie widziałam w sklepach, zakupiłam w aptece. Jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: podczas kilku wyjazdów