Eveline Cosmetics, Art Professional Make - up, Eyeliner Marker (Eyeliner w pisaku)

Średnia ocena: 4.64/5

zobacz więcej ofertzwiń

Eyeliner we flamastrze jest niezwykle prosty i wygodny w użyciu. Jego cienka i niezwykle giętka końcówka umożliwia narysowanie jednolitej i równomiernej kreski za jednym pociągnięciem aplikatora.
Zapewnienia producenta:
- precyzja i dokładność wykonania makijażu,
- jednolita i równomierna kreska za jednym ruchem ręki kolor głębokiej czerni przy jednej aplikacji,
- nie rozmazuje się i nie kruszy,
- trwałość makijażu gwarantowana przez 24h.
Dostępny w czarnym kolorze.

w pisaku / flamastrze

Najlepszy eyeliner na rynku - intensywnie czarny, niesamowicie trwały, bardzo precyzyjny i prawdziwie wodoodporny

Opakowanie: Eyeliner ma formę cienkiego pisaka, cały w barwie intensywnej czerni, otwiera się bez problemu i zamyka szczelnie, zapobiegając wysuszeniu pisaka aż do czasu jego całkowitego zużycia, prezentuje się bardzo gustownie, a napisy na opakowaniu pozostają nienaruszone

Pisak: Przede wszystkim bardzo precyzyjny, jest średniej długości i zwęża się ku końcówce, pozwalając na stopniowanie grubości kreski, można nim nakładać zarówno cieniutkie kreseczki na linii wodnej, jak i malować pełne kreski ze skrzydełkami, nadając im idealny kształt

Wydajność: Wysoka, przy codziennym stosowaniu spokojnie starcza na 2-3 miesiące, ale jeśli używany okazjonalnie, nawet przez rok nie wysycha i jest wciąż gotowy do użycia

Kolor: Intensywnie czarny, jest to prawdziwie głęboka czerń, która nawet z czasem nie traci intensywności

Trwałość: Fantastyczna, to jest ten czynnik, który w moich oczach uczynił go najlepszym eyelinerem - zdaje egzamin nie tylko na co dzień w biurze (utrzymuje się cały dzień i nawet wieczór bez najmniejszego uszczerbku), ale też podczas pobytu na plaży, kąpieli w morzu czy całym dniu w termach; w każdych okolicznościach jest niezawodny, nie rozmazuje się, nie ściera, nie traci swojej intensywności; a mimo to nie ma problemu z jego zmywaniem dobrej jakości płynami do demakijażu

Podsumowanie: Jak dla mnie to jest najlepszy eyeliner na rynku - jest bardzo precyzyjny, nadaje kreskom głęboką czerń i jest niesamowicie trwały w każdych, nawet wilgotnych okolicznościach. Ponadto jest tani (często również w ofercie 2 za cenę 1) i łatwo dostępny w Rossmannie czy Hebe. Nie mam do niego absolutnie żadnych zarzutów i jest on moim niezbędnikiem w codziennym makijażu.

Godny polecenia

Opakowanie jest dość klasyczne,w kolorze czarnym z dodatkiem złotych nadruków.
Eyeliner jest intensywnie czarny oraz dobrze napigmentowany.
Najczęściej sięgam po eyeliner w pisaku więc oczywiście musiałam wypróbować i się nie zawiodłam:)
Trwały i wydajny produkt na każdą kieszeń!
Wytrwa z nami cały dzień.
Szybko się nie zużywa.
Jest po prostu tani :)
Całość oceniam na 5!

robi perfekcyjne kreski!

Fajny, wygodny eyeliner. Ma ładny kolor głębokiej czerni. Pisak jest precyzyjny i można nim zrobić bardzo fajną, estetyczną kreskę. Generalnie jestem na tak.

Kosmetyczny Must Have

Dla mnie ten eyeliner to kosmetyk wszech czasów! Kupuje go od wielu lat i uwielbiam nadal tak samo. Dla mnie ma idealna grubość do rysowania kreski. Dodatkowo nie kruszy się,jest idealnie czarny i bardzo trwały.

super eyeliner

Ma wszystkie zalety eyelinera w pisaku. Jest wodoodporny, precyzyjny, dobrze napigmentowany, kolor jest bardzo intensywny. Makijaż staje się łatwością. Przyznam że nie rozmazuje się nawet w upał

dobry :)

eyeliner bardzo wygodny w użyciu, dobrze leży w ręku i bez trudu można nim namalować symetryczne kreski na górnych powiekach. Bardzo wydajny, trwały no i w świetnej cenie. choć testuje też inne nowości tej marki to ciągle do niego wracam jak bumerang. Polecam :)

mało precyzyjny

miał to być wodoodporny eyeliner w pisaku - mi natomiast się rozmazuje przy próbach użytku. Początkowo miałam duże trudności z jego aplikacją, ponieważ nie zostawał na skórze - ostatecznie obcięłam końcówkę i jakoś spróbowałam ją uformować. Jakoś się udało nałożyć ale nie byłam zadowolona z efektów, kreski nie utrzymywały się zbyt długo a sam produkt nadal nie chciał w całości pozostawać na powiece i w okolicach oczu.
Mało precyzyjnie można było nim zrobić jakiekolwiek "dekoracje" na twarzy w postaci chociażby gwiazdek.

dno, dno

Mam dosłownie pecha do eyelinerów, bo żaden jeszcze nie był idealny. Tak samo było z tym, który miał się okazać długotrwałym i wodoodpornym, a okazał się bublem. Zmyłam go bez większego szorowania wodą. Też szybko się rozmazywał i znikał. Sama końcówka jest w sam raz i ładnie maluje kreski - jeśli się ma już wyćwiczony ruch. Jak nie ma się wprawy to lepiej go nie ruszać. Kolor jest intensywnie czarny. Po kilku użyciach nie jest już taki wydajny jak na początku. Na plus że jest zamknięty w folii ochronnej i mamy pewność, że nikt wcześniej go nie otwierał.

Z pewnością nigdy po niego nie sięgnę.

Nic specjalnego

Eyeliner kupiłam w drogerii Hebe przy okazji innych zakupów. Lubię testować nowości więc zazwyczaj kupuje coś nowego. Tym razem trafiło na ten od Eveline. Markę uwielbiam i uważam,że mają naprawdę dobre i tanie produkty. Tym razem troszkę się zawiodłam.

Opakowanie i działanie - eyeliner jest w formie pisaka. Jest wygodny w użyciu. Pisak jest dość gruby więc trzeba uważać. Ma intensywny, czarny odcień. Jednak przy codziennym użytkowaniu dość szybko się skończył. Ma tendencję do ścierania. Myślę że na rynku są zdecydowanie lepsze produkty w tej samej cenie. Raczej nie wrócę do niego ponownie.

Precyzyjny i dość trwały

Eyeliner od Eveline jest godny polecenia jeśli chodzi o produkt z tej półki cenowej. Niedrogi i w zupełności spełniający oczekiwania. Jest bardzo precyzyjny, ma intensywny kolor i stosunkowo długo utrzymuje się na powiece bez konieczności poprawiania. Ma wygodne opakowanie i jest poręczny.

Bardzo przeciętny.

Niczym się nie wyróżnia. Niby robi kreskę, ma czarny i mocny pigment ale jest taki... nijaki. Trzeba się mocno postarać, żeby namalować nim prostą kreskę. Lubi przerywać, czego bardzo nie lubię. Nie jest za bardzo trwały, wiele razy rozmazałam go po twarzy i wyglądał tragicznie. Ale to wina moich niespokojnych dłoni, które non stop dotykają twarzy :P Bardzo lubię tą markę ale ten produkt zwyczajnie mi nie pasuje.

Sięgam tylko po niego

Nie boję się go używać, bo wiem że nie narobi mi biedy. Jako, że nie specjalnie odnajduję się w robieniu kresek, ten marker sprawdza się idealnie, bo mi się nie rozmazuje. Grubość jest idealna. Czerń też wydaje mi się głęboka. Trwałość też jest super, nie odbija się na powiece. Jedyny feler to dosyć szybko wysycha, ale jestem w stanie mu to wybaczyć.