Clarins, 3 - Dot Liner [Easy Lining Dot-by-Dot] (3 - punktowy tusz do kresek)

Clarins, 3 - Dot Liner [Easy Lining Dot-by-Dot] (3 - punktowy tusz do kresek)

Kategoria
Marka

Tusz do kresek Clarins pozwala na namalowanie precyzyjnej kreski punkt po punkcie. Potrójny aplikator wypełnia przestrzeń między rzęsami, podkreśla oczy i nadaje optycznie objętości. Formuła bogata w pigmenty, długotrwała.

w pisaku / flamastrze

Zawsze miałam problemy z rysowaniem kreski nad górną powieką - tu cieńsza, tam grubsza, myślę że niejedna z nas to przerobiła ;) 3-Dot liner Clarinsa pozwala mi narysować równą kreskę nad rzęsami, albo optycznie zagęścić rzęsy malując punkciki w linii rzęs.
Plusy za:
+ wydajność
+ łatwość stosowania
+ wiele opcji - od kreski w linii rzęs aż po grubą kreskę "wieczorową"
Minusy:
- niezbyt czarna czerń
- cena

Produkt polecam i sama na pewno sięgnę po kolejny.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Przyzwoicie

Podobno eyeliner dla początkujących, ale jakoś na początku miałam trudność z narysowaniem porządnej kreski:) To taka mała wada na początek, ale jak się już wprawiłam eyeliner ma same plusy:
- utrzymuje się długo i nie blaknie
- rysuje ładne cienkie kreski
- "kropeczkami" można zagęścić optycznie rzęsy
- nie podrażnia oczu
- łatwo się zmywa
- fajne opakowanie
Kosztuje w Douglasie 99zł, więc podana cena jest zawyżona.
WAŻNA RZECZ jest taka, że w moim odczuciu jest to eyeliner raczej na co dzień. Nie ma bardzo intensywnej czerni i daje taki naturalny efekt. Ja właśnie chciałam taki eyeliner, ale osoby potrzebujące wyraźnego, wieczorowego efektu mogą być zawiedzione.

Używam tego produktu od: kilku dni

Super eyeliner, szczególnie dla początkujących

ZAWSZE miałam problemy z eyelinerem. Kreski wychodziły mi zbyt krzywe, za daleko od lini rzęs itp. W efekcie używałam eyelinera tylko czasami i to nie było łatwe. Dlatego skusiłam się na ten produkt Clarins. I to był strzał w dzisiątkę! Pierwszy raz w życiu zaczęłam malować kreski na codzień. Eyeliner obsługuje się bardzo łatwo, trzypuktowy aplikator łatwo maluje punkciki miedzy rzęsami i po prostu maluje sie punkt obok punktu. W efekcie rzęsy wyglądają na bardzo gęste. Efekt można stopniować od naturalnego do bardziej teatralnego.
Jedyna wada, to to, ze pod koniec dnia może trochę znikać, ale ja mam tendencję do pocierania oczu, wieć to pewnie dlatego.
Mimo iż jestem uczulona na nikiel i reaguję na różne produkty do makijażu oczu, nie mam żadnej reakcji alergicznej od tego eyelinera.

Używam tego produktu od: około 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe