Matrix, SoColor.beauty, Ultra Blonde (Krem do koloryzacji włosów)

Matrix, SoColor.beauty, Ultra Blonde (Krem do koloryzacji włosów)

Neutralizuje i rozjaśnia włosy w jednym, prostym kroku. Zapobiega powstawaniu niechcianych ciepłych odcieni. Zapewnia włosom zdrowy wygląd i połysk.
Ulepszone odcienie dla uzyskania ultra pięknego, ultra efektownego i ultra jasnego blondu. Precyzyjne rozjaśnienie blond włosów.
Gwarancja rozjaśnienia do 5 poziomów bez wcześniejszego podjaśniania włosów. Zapobiega łamaniu się włókien, zachowuje naturalny połysk oraz jedwabistość. Technologia wysokiego rozjaśnienia Out-Lift zapewnia osiągnięcie doskonałych rezultatów koloryzacji dzięki dwukierunkowemu działaniu:
Przenika do wnętrza włókna włosa blokując powstanie ciepłych odcieni, neutralizuje i rozjaśnia pasmo po paśmie.
Kompleks Cera - oil to unikatowy kompleks pielęgnacyjny zapewniający odżywienie, wzmocnienie oraz połysk. Ulepszona, kremowa konsystencja dla zapewniania łatwiejszej aplikacji - idealna do tworzenia refleksów.

rozjaśniacze

Piękny czysty blond.

+cena
+pojemność
+piękny, swietlisty, NIE żółty kolor

-kolor wyplukuje się do takiego słonecznego odcienia
-wysusza
-podczas farbowania lzawia oczy (przynajmniej mnie i moim współlokatorom) :p

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

piękny kolor UL-N+ beż

Super farbka. Zakupiłam pod wpływem recenzji. Moje włosy były w nieciekawym kolorze- nieudana koloryzacja fryzjerki która nie rozumie prostych rzeczy i chce przedobrzyć po swojemu,wiec wyszlo: odrost ciemny blond poziom 5 + jasniejsze na długości poziom 7- w którym nie czułam się dobrze. Dlatego w celu rozjaśnienia użyłam farby UL-N + beż zakupiona na Allegro z wodą Matrix 9% bo bałam się że 12% popali moje i tak już wykończone wieloma eksperymentami włosy. Dodam że woda była oryginalna i o gęstszej konsystencji. Dotychczas żaden kolor mnie nie cieszył, próbowałam różnych drogeryjnych farb, postanowiłam zaryzykować z tą i nie żałuję. Kolor wyszedł piękny, prawdziwy beż, mieszanka odcienia chłodnego i ciepłego, na reszcie jestem zadowolona,pasuje do błękitnych oczu, odmładza, jakby "opala" karnację, ten kolor ma coś w sobie. A włosy lepsze niż po ostatniej wizycie u fryzjerki która jeszcze nakłada rożne specyfiki a tu tylko sama farba. Końcówki łamliwe troszkę się zregenerowały. Na użytej wodzie farba rozjaśniła spokojnie o 2 tony na farbowanych, jednocześnie wyrównując kolor na całości, na reszcie jestem jasną blondynką. Farba nie rozjaśniła aż tak jak tego oczekiwałam przez 50 min na włosach - za 11 zł szybciej i lepiej rozjaśniała mi farba Allwaves 11, połysku większego też nie zauważyłam, jednak czuję że coś się zmieniło z włoskami na plus, jest ich jakby więcej mimo iż ostatnio sporo straciły na gęstości przez wielokrotne nieudane farbowania, aczkolwiek jak każda farba rozjaśniająca z amoniakiem może niszczyć włosy. Na włosy 50 cm jak raz wystarczyła mi cała tubka 90 ml+ 180 oxy, bo farba ma jakby tępą konsystencję i szybko się wchłania w suche włosy, trzeba szybko nakładać i równomiernie wcierać w pasma. Ja jestem bardzo zadowolona z tej farbki. I na pewno zakupię ponownie w celu pogłębienia tego ślicznego koloru. Polecam.

Puki co najlepsza

Używam tej farby od listopada i puki co nie zamierzam zmieniać. Jak narazie jest to najlepsza farba z jaką się spotkałam, wcześniej używałam drogieryjnych (chyba wszystkich możliwych). Narazie nie eksperymentuje dalej, ponieważ za każdym razem jak zmieniałam farbę musiałam całe włosy farbowac a teraz robię tylko odrosty.

Farba jest wydajna, ładny kolorek uln + beż i cena też nie wygurowana także polecam

Świetnie rozjaśnia

* świetnie rozjaśnia
* używałam odcienia uln + beż
przepiękny Naturalny bardzo jasny ciepły beż . Pierwszy raz uzyskałam kolor jaki chciałam przy innych farbach drogeryjnych zawsze wychodził mi bury szary brudny blond i jak Sobie zafarbiłam Matrixem cóż za miłe zaskoczenie . Wydajność mega farba 90 ml + oxydant 360 ml. i śmiało dziele to na 3 razy ! Cena na allegro dużo niższa

Minus za wode która jest bardzo rzadka ale liczy się efekt końcowy . Polecam Polecam Polecam !

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

nie wiem czy do niej wrócę być może ale na pewno wybiorę inny odcień bardziej naturalny

Farbowałam tą farbą pierwszy raz kolorem UL+A super jasny popiel, odrost (ciemny blond poziom 7) dość ładnie pokryła bez żółci a reszta włosów fioletowo-niebieska oczywiście po kilku mocnych szorowaniach to się zmyło a na głowie pozostał ładny jasny zimny blondzik jak dla mnie za jasny

Używam tego produktu od: od roku