Bielenda, Happy End, Krem do stóp i pięt z mocznikiem

Bielenda, Happy End, Krem do stóp i pięt z mocznikiem

Wyjątkowy krem do codziennej całorocznej pielęgnacji stóp, pomaga utrzymać je w higienie i zdrowiu:
- zmiękcza zrogowacenia,
- przynosi ulgę pękającym piętom,
- łagodzi odciski i nagniotki,
- wygładza, nawilża, odświeża.

kremy do stóp
nawilżające, wygładzające, regenerujące
w tubce
bogate
sucha, popękana

Słabo nawilżał

Krem zamknięty w dużej tubie, ale mało wydajny. Krem jakby się mazał, a nie wsmarowywał. Po jego zastosowaniu stopy były jakby mokre a nie nawilżone. To chyba najmniej nawilżający krem jakiego używałam w życiu. Z plusów to miły zapach i wygodne opakowanie. Niestety nic co opisywał producent nie miało miejsca. Na pewno nie kupię ponownie.

Chętnie kupię ponownie

Krem do stóp z Bielenda kupiłam już stosunkowo dawno temu, ale jakoś dopiero teraz zebrałam się na recenzje.

Krem do stóp stosowałam z reguły wieczorem, po kąpieli. Moja skóra na stopach jest bardzo sucha, a krem od Bielenda dzięki mocznikowi doskonale ją zmiękczył i nawilżył.
Krem jest treściwy, ale mimo wszystko się lekko rozprowadza, potrzebuje dłuższa chwilę, żeby się wchłonąć.
Krem znajduje się w tubce, przez co można wykorzystać całą zawartość do końca.

Pomógł mi zwłaszcza w okresie letnim, gdzie moje stopy były bardzo suche a pięty popękane

Kremy do stóp stosuje częściej w okresie letnim, gdy moje pięty są mocno suche. W pozostałe pory roku stosuje lżejsze kremy do podtrzymania efektu.
Dlatego też na moich stopach wylądował ten oto kremik z Bielendy.

Produkt o pojemności 125 ml zamknięty jest w pomarańczowej, zgrabnej tubce z białym zatrzaskiem typu klik.
Opakowanie z letnim design, przynajmniej mi te kolory tak się kojarzą, z obrazkiem stopy I napisem HappyEnd. Faktycznie użytkowanie tego kosmetyku daje szczęśliwe zakończenie dla stóp.

W składzie ma mocznik.
Moim zdaniem zmiękcza zrogowacenia, przynosi ulgę pękającym piętom, łagodzi odciski i nagniotki , wygładza, nawilża, odświeża. Tak w dużym skrócie mogę ocenić produkt.

Jest to biały produkt o lekkiej konsystencji, łatwo rozprowadza się po skórze, szybko wysycha, nie zostawia tłustości.
Stosuje go przed wyjściem, nie zabrudza butów ani skarpetek.
Ja raczej stosuje go na noc, aby swobodnie mógł zrobić swoje.

Stopy mam gładkie, zmiękczone. Problem suchych stóp zniknął, a popękane pięty poszły w zapomnienie.

Kosmetyk przypadł mi do gustu. Często ląduje w koszyku podczas zakupów. Polecam osobom, które walczą z suchą skóra stóp.

Dobry dla moich stóp.

Krem kupiłam w jednej z popularnych drogerii, skusiła mnie cena, pojemność i informacja, że zawiera mocznik.
Krem jest w dużej, jaskrawo pomarańczowej tubce z zamknięciem na klik. Tubka jest z miękkiego plastiku, który ułatwia wyciśnięcie produktu. Stylistyka szaty graficznej jest taka sobie ale na opakowaniu znajdują się wszystkie potrzebne informacje. Co ważne wielkość czcionki jest dość spora (poza składnikami) więc pomimo tego, że druk jest biały nie ma problemu z czytaniem. Piszę o tym bo bardzo często zdarza się, że informacje na etykietach i opakowaniach napisane są tak drobnym druczkiem, że trudno je odczytać. Chociaż i tak najbardziej drażni mnie brak napisów w języku polskim, zwłaszcza na produktach polskich firm. A podobno Polacy nie gęsi i swój język mają... Zdarza się to niestety często.

Moje stopy nie są wymagające. Nie mam z nimi żadnego problemu. Wymagają tylko w miarę regularnego usuwania delikatnie zrogowaciałego naskórka na piętach. Mam też jeden wkurzający odcisk na małym palcu (na szczęście nie jest bolesny), którego nie mogę się pozbyć. No cóż, najpierw chyba musiałabym zrezygnować ze szpilek a tego nie mam zamiaru robić. Odcisk raz w tygodniu po dłuższej kąpieli traktuję pumeksem i od kilku lat ani nie rośnie ani nie maleje. Miałam nadzieję, że ten krem pomoże mi go zlikwidować ale jest na to raczej za słaby.
Możliwe, że zabrakło też systematyczności w moim działaniu bo muszę przyznać, że po początkowej fazie regularnego stosowania z czasem zapał mi nieco osłabł o używałam go dwa, maksymalnie trzy razy w tygodniu. Odcisk pozostał ale skóra na nim zmiękła i jest delikatniejsza czyli obietnica producenta, że krem łagodzi odciski została spełniona.
Krem ma dobrą konsystencję nie za gęstą co ułatwia wyciśnięcie z tubki i nie za rzadką, przez co nie ma niekontrolowanych wycieków. Zapach jest delikatny, powiedziałabym, że typowy dla takich produktów.
Krem szybko się wchłania, nie zostawia tłustej warsty. Używam go tylko na noc, więc nie wiem czy ślizgają się po nim stopy w klapkach.
Skóra jest z pewnością dobrze nawilżona i odżywiona. Nie mam problemów z suchą skórą na stopach ale widzę, że są bardziej miękkie. Krem delikatnie ale skutecznie złuszcza skórę. Mocznik robi dobrą robotę.
Jestem z niego zadowolona.
Próbowałam namówić męża na regularne stosowanie kremu bo on niestety ma większy problem ze zrogowaciałym naskórkiem na piętach. Używał go kilka razy i nawet stwierdził, że są jakieś efekty. Niestety krem nie zadziałał natychmiastowo i nie usunął w błyskawicznym tempie zrogowaciałego naskórka, więc się zniechęcił i szybko zaprzestał używania. Hmmm... Faceci ;)

zwykły krem

Ze względu na problematyczną skórę na stopach (modzele, wieczna suchość) mam bardzo duże wymagania w stosunku do tej kategorii produktów. Ten krem na pewno nie zaszkodził moim stopom, być może nawet je trochę nawilżył. Oczekiwałam jednak poprawy ogólnego stanu i wyglądu skóry, jednak mimo regularnego stosowania i zużycia całego opakowania - nie doczekałam się.
Może dla mniej wymagających stóp lepiej by się sprawdził.
Plus za całkiem szybkie wchłanianie się.

Nie zaskoczył mnie

Po pozytywnych opiniach na Wizażu oczekiwałam naprawdę świetnego produktu do pielęgnacji stóp. Niestety zawiodłam się.
Jak dla mnie, krem nie robi absolutnie nic.
Konsystencja standardowego kremu, raczej lekka. Delikatny, niewyróżniający się zapach. Krem po nałożeniu nabieraj takiej dziwnej, jakby leistej konsystencji i błyskawicznie się wchłania. Nie odnotowałam ani efektu nawilżenia ani zmiękczenia. Kolejny przeciętny krem do stóp.

Mierny produkt

Uważam, że ten produkt nie jest wart uwagi. Nie robi totalnie nic dla moich stóp. Serio moje stopy bez niczego wyglądają identycznie jak przy regularnym stosowaniu tego kremu. A nie uważam, żeby moje stopy były jakoś mocno przesuszone i stwardniałe. Zużyłam całe opakowanie i uważam, że nawet jakby była możliwość kupienia go za 2 zł to i tak nie warto.

Dla mnie 6/5

Mój ulubiony krem do stóp. Dwa użycia i skóra jest miękka, wszystkie odciski i inne takie znikają. Zużyłam już jakieś milion opakowań i mogę śmiało powiedzieć, że jest idealny. Polecam wszystkim

Naprawdę nie warto!

Kupiłam ten krem na szybko, bez sprawdzania opinii przed wakacyjnym wyjazdem, sugerowałam się obietnicami producenta i dawno się tak nie zawiodłam.

Nie mam problemu z suchymi czy szorstkimi piętami, nie mam odcisków, więc dużego wyzwania ten krem nie miał. Nawilżyć skórę po prostu.

Nakładałam bardzo grubą warstwę produktu, a następnie owijałam stopy na godzinę przed snem folią i na to grube skarpetki. Robię tak zawsze i większość kremów do stop działa świetnie, czuć wygładzenie, nawilżenie. Tutaj? Efekt zerowy. Nie czuć zupełnie nic! Po zdjęciu folii miałam wrażenie, że ten krem nie zrobił zupełnie nic.

Był tak beznadziejny i byłam tak niezadowolona, że podczas wyjazdu zaczęłam używać do stóp po prostu balsamu do ciała. Efekt dużo lepszy.

Stwierdziłam jednak, że zanim wystawię negatywną opinię spróbuję dać mu szansę jeszcze w domu.

Zostawiłam kilka razy ten krem na jednej stopie na noc w wełnianej skarpetce, na drugiej był inny produkt. Nie ma nawet porównania, konkurencyjny produkt działał świetnie, widać było ogromną różnicę w nawilżeniu, wygładzeniu stóp przy zastosowaniu różnych produktów.

Nie polecam, tani ale szkoda czasu na pielęgnacje nim i miejsca na przechowywanie tej tandetnej, pomarańczowej tubki.

Bielenda Krem do stóp o pięt z mocznikiem

Będąc na zakupach w Rossmannie szukałam produktu do stóp, który zregeneruje moje pięty, bo to z nimi miałam największy problem. Skóra była tak sucha, że haczyłam suchą skórą o pościel co było bardzo nieprzyjemne.
Ten krem był akurat na promocji. Zapłaciłam za niego coś około 5zł za pojemność 125ml.
Marka Bielenda jest jedną z moich ulubionych co dodatkowo zachęciło mnie do zakupu.
Krem zamknięty w plastikowej, pomarańczowej tubie z zamknięciem typu klik. Krem łatwo się wydostaje z opakowania.
Ma średnio gęstą konsystencje. Dosyć szybko się wchłania.
Ma ładny, odświeżający zapach. W zapachu wyczuwam nuty mięty.
Już po pierwszym użyciu krem mnie bardzo miło zaskoczył. Gdy tylko krem się wchłonął to skóra stała się miękka bez szorskiej skóry na piętach.
Kremu używam raz dziennie, po kąpieli kiedy kładę się spać.
Naprawdę bardzo polecam wypróbować ten produkt.

Krem do stop jest bardzo praktyczne w użyciu nadaje pietom miekkosc oraz nawilżenie super sie sprawdza jest bardzo wydajne, cena jest ok. Nie uczula a to wielki Plus

Moje stopy tego potrzebowały!

Jestem ogromnie wdzięczna marce Bielenda, za stworzenie tego kremu. Moje stopy w końcu odżyły, stopy są gładkie, długo o takich marzyłam! Kremu używam codziennie na noc, żeby miał czas na zregenerowanie mojej skóry. Pięty i całe stopy nie są stwardniałe, a przyjemnie miękkie, mam ochotę co chwile je dotykać!

Krem z mocznikiem ma przyjemny zapach, fajną konsystencję, zostanie ze mną na dłużej! Zaraz kończę pierwsze opakowanie i lecę do sklepu po kolejne! Szczerze polecam.