Norel Dr Wilsz, Mandelic Acid, Tonik żelowy z kwasem migdałowym

Bezalkoholowy tonik posiadający właściwości rozjaśniająco - regenerujące zawiera 5% kwas migdałowy & PHA oraz kwas hialuronowy. Działa na skórę jak delikatny peeling, ułatwiając usunięcie z jej powierzchni martwych komórek naskórka, jednocześnie doskonale nawilża i wygładza skórę.
Kwas migdałowy ma silne działanie oczyszczające, złuszczające i rozjaśniające
Glukonolakton - działa przeciwzapalnie wyciszając grę naczyniową
Kwas laktobionowy chroni skórę przed wolnymi rodnikami, likwiduje stany zapalne i doskonale nawilża
D - pantenol działa kojąco i silnie nawilżająco.
Stosowanie: wieczorem, po zmyciu makijażu nałożyć na skórę twarzy, szyi i dekoltu. Można stosować również w okresie letnim. Nie zawiera parabenów.

płyn
tonizowanie twarzy
odwodniona, mieszana, normalna
nawilżające, oczyszczające, złuszczające
bez parabenów

Bardzo dobry tonik

Bezalkoholową formuła to to czego od dawna szukałam w toniku dobrej jakości gdyż większość tańszych odpowiedników ma w sobie alkohol w mniejszym lub większym stężeniu ale jednak który wysusza moja cerę a do tego przy odkrytych niedoskonałościach powoduje nieprzyjemne pieczenie natomiast ten od Norel dr wilsz ma bardzo dobry skład a do tego formuła żelowa a nie wodna to coś nowego wśród tonikow , bardzo ciekawa opcja i dodatkowo nawadniająca i nawilżająca a do tego odpowiednio oczyszczająca , wydajność może trochę kiepska myśle ze wodne toniki maja większa wydajność ale mimo wszystko żelowa konsystencja jest o wiele lepsza. Wspaniałe oczyszcza tonizuje i zapach lekko owocowo- kwiatowy , naprawdę godny polecenia produkt.

Produkt niezbędny

Ten kosmetyk jest rewelacyjny. Stosuję go od dawna. Kiedyś mi się skończył i zwlekałam z zakupem kolejnej butelki. Cera się wówczas bardzo pogorszyła. Miałam w młodości bardzo długo uciążliwy trądzik. Były bliny na policzkach. Teraz się nie maluję a koleżanki pytają co używam, że mam tak gładka i zdrowa cerę. Używam go codziennie. Ostatnio znalazłam kolejne rewelacyjne zastosowanie dla tego toniku. Co wieczór wcieram go w stopy. Jest to bardzo łagodny peeling kwasem. Stopy są nawilżone. A wszystkie zgrubienia naskórka robią się widoczne i łatwe do usunięcia. Po tygodniu stopy wyglądają jak po zabiegu a stosowanie codziennie zachowuje ten efekt. Wypróbowałam również na łokciach i kolanach. Lepiej nawilża niż krem czy balsam. Ten tonik wnika w skórę a nie siedzi na wierzchu. Trzeba tylko przeboleć charakterystyczny zapach jaki daje w połączeniu ze skórą. Trochę dziwny.

Pozytywne zaskoczenie warte polecenia

Bardzo dobry produkt za dobrą cenę. Kupiłam go skuszona pozytywnymi opiniami w sieci i na szczęście się nie zawiodłam. Mam cerę mieszaną z bliznami po trądziku. Po regularnym stosowaniu toniku blizny zaczęły się zmniejszać, wygladzac, po prostu wow. Myślałam, ze nie obędzie się bez wizyty u kosmetyczki, a tu takie miłe zaskoczenie. Z czystym sumieniem polecam.! Produkt znajduje się w wygodnym opakowaniu z pompką i do tego jest bardzo wydajny. Jedna buteleczka starcza na dłuugo

Norel Dr Wilsz, Mandelic Acid, Tonik żelowy z kwasem migdałowym

Tonik Norel z powodzeniem zastępuje peeling. Używałam go średnio co drugi dzień po wieczornym myciu twarzy. Pięknie usuwa martwy naskórek, wyrównuje koloryt skóry, a także świetnie wpływa na jej kondycję – ujędrnienie czuć oraz widać, a to dzięki regularnemu masażowi.
Pozostawienie kosmetyku na noc bez nakładania kolejnych warstw pielęgnacji czasami może rano powodować uczucie ściągnięcia, jednak nawet przy mojej cerze z regularną pracą gruczołów łojowych/suchej (zależy) pojawia się to bardzo rzadko.

Bardzo dobry tonik na skórę z bliznami

Polecam każdemu, kogo nie oszczędził trądzik za młodu ;)
U mnie fajnie wygładzał wszelkie świeże nierówności pozostawione bo trądziku. Swój pokonałam dopiero w wieku 25 lat i muszę przyznać, że chyba dzięki temu tonikowi i kremowi z tej serii moja skóra się baardzo poprawiła.
Bez obaw mogę wyjść na miasto bez podkładu.
Oczywiście, tonik nie zniweluje głębokich kraterów po ropnych cystach, ale wygładzi nierówności.
Pomaga też w zaleczeniu pryszczy. Nie polecam jednak nakładać na świeże ranki :D
Dodatkowo mam też wrażenie, że koloryt skóry trochę się polepszył.

Opakowanie jest estetyczne, proste.
Konsystencja: płynno-żelowa, zapach: orzechowy, do przeżycia.

Polecam używać w seriach z przerwami kilkumiesięcznymi (w końcu to kwas)

Cudo

Przy dłuższym stosowaniu efekt jest niesamowity. Skóra jest wygładzona i promienna. Nie zaobserwujemy tu mocnego złuszczania jak po kwasach u kosmetologa. Mimo wszystko jest wart swojej ceny. Stosuje go na noc wraz z kremem z kwasem migdałowym. Skóra jest nie do poznania !

Ciekawy produkt

Mam cerę mieszaną, nieco wrażliwą, z tendencją do niedoskonałości i przebarwień. O tonikach kwasowych nasłuchałam się dużo dobrego, więc postanowiłam wypróbować ten.

Zachwycił mnie? Nie. Rozczarował? Też nie.
Na pewno jest to ciekawy produkt dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z kwasami, bo nie podrażnia skóry (nie stosowałam codziennie). Działa trochę bardziej jak peeling enzymatyczny, niż jako jakaś kuracja rozjaśniająca czy przeciwtrądzikowa. Z wypryskami sobie za dobrze nie poradził, poprawiał mi tylko koloryt skóry. Nie wydaje mi się też, by wpłynął na wygląd przebarwień czy blizn. Nakładany wacikiem dawał lepsze rezultaty niż nakładany dłońmi. Zapach mi nie przeszkadza, ale wiem, że niektórym może (kwas migdałowy).

Może miałam zbyt duże nadzieje, w każdym razie raczej do niego nie wrócę. A jeśli, to z nastawieniem, że ma pomóc złuszczyć skórę, a nie ją wyleczyć. W każdym razie zazdroszczę tym z Was, u których toniki kwasowe robią mega różnicę (:

Świetny produkt!

Zachęciła mnie Pani z Douglasa podczas wizyty w szukaniu czegoś na tzw. "kaszkę" na buzi. Ten produkt to zdecydowany strzał w dziesiątkę. Ma dosyć lejącą się konsystencję, więc trzeba uważać (szczególnie, żeby produkt nie dostał się do oka). Pachnie okay, nie jest to na szczęście mocny zapach. Na początku na buzi zostawia lepką warstwę, po kilkudziesięciu minutach się wchłania i na spokojnie można z nim spać nie brudząc pościeli. Zdecydowanie porządnie złuszcza i oczyszcza buzię. Dzięki niemu całkowicie pozbyłam się kaszki z czoła, rozjaśnił mi też przebarwienia potrądzikowe. Trzeba przy nim używać porządnie nawilżających kremów, skóra potrafi się łuszczyć jeszcze kilka dni po użyciu. Ps. Trzeba pamiętać o używaniu spf, kiedy stosujemy kwasy!

Bardzo dobry tonik do twarzy

Osobiście raczej nie używałam nigdy toników, ale ten właśnie poleciła mi kuzynka i mogę powiedzieć, że jest super! Ma fajny dość neutralny zapach, ciekawą konsystencję, dobrze się wchłania. Co do działania również jestem zadowolona, chociaż po tej cenie spodziewałam się lepszego efektu. Faktycznie skóra jest wygładzona ale co do porów to bez szału. Może po dłuższym stosowaniu, coś się zacznie dziać. Zobaczymy. Ogólnie mogę polecić ten tonik.

Jest w porządku za tą cenę.

Mam skórę suchą z niedoskonałościami i przebarwieniami po trądziku.
Tonik stosuję raz na tygodzień jako peeling i w tym celu sprawdza się świetnie. Skóra po użyciu schodzi przez około 2 dni i potem faktycznie jest wygładzona i rozjaśniona, przebarwienia są mniej widoczne. Oczywiście przy tym dbam o odpowiednie nawilżenie bo najbardziej widać schodząca skóre na nosie i w jego okolicach. Jeśli jesteście posiadaczkami cery suchej na pewno nie jest to produkt do stosowania na co dzień. Dodam, że chodziłam na zabiegi kwasem migdałowym do salonu kosmetycznego, po zakupie tego toniku spokojnie mogę z nich zrezygnować bo nie potrzebuje tak mocnego oczyszczenia. Ogólnie jestem zadowolona i polecam.
Produkt jest bardzo wydajny i jedno opakowanie spokojnie starcza mi na bardzo długo.

Nigdy więcej!

Stosowałam się do zaleceń producenta, i używałam go 2-3 razy w tygodniu. Po dwóch tygodniach, od używania produktu, wyskoczyła mi po nim kaszka z którą walczę, aż do teraz! Odnosząc się, czy może to inne produkty mnie wysypały, to nie. Używam ich od kilku lat, i nie mam po nich takiej sytuacji, a więc tonik musiał mnie uczulić, - dla skóry mieszanej odradzam...

Mocne działanie

Tonik żelowy z kwasem migdałowym był pierwszym produktem który zakupiłam z tej marki - i nie żałuję . Moja cera jest mieszana , z tendencją do powstawania zaskórników . Tonik na prawdę fajnie złuszcza i wygładza . Nie jest odpowiedni do stosowania na dzień , stosuję go na noc co kilka dni ponieważ jego działanie jest dla mnie zbyt mocne i powoduje podrażnienia przy zbyt częstym użyciu . Tonik radzi sobie z nowymi " niespodziankami " , co jest zadziwiające . Przy jego używaniu należy dobrze nawilżać twarz .