Cece of Sweden, Care, Color Save, Conditioner (Odżywka do włosów farbowanych z jedwabiem)

Profesjonalna odżywka z jedwabiem regenerująca osłabione włosy. Odżywka sprawia, że włosy zachowują połysk i głębię koloru. Zawiera filtry UV.
Czynniki aktywne:
- jedwab,
- keratyna,
- D - pantenol.

regenerujące, podtrzymujące kolor, wzmacniające
do włosów farbowanych, do włosów suchych i zniszczonych
lekkie
Skóra głowy
normalna

polecam

Kupiłam odżywke bo była w promocji i kosztowała 20zł. Jak raz użyłam, to zaraz poleciałam kupić jeszcze 5szt. bo tak byłam zadowolona. To, że włosy po odżywce dobrze się rozczesują, uważam za normę, ale to że się pięknie kręcą jak po deszczu i są sypkie, milutkie i mięciutkie w dotyku jak u małego dziecka, to zaleta tej właśnie odżywki. Do tej pory używałam Dave i trochę wody z octem na zmiękczenie wody (chodzi o lepsze sploty), ale ta jest o niebo lepsza.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

cud miód i orzeszki

Udana siostra mojej ulubionej odżywki, używam zamiennie.
Mam cienkie włosy, łatwo je przeciążyć, ale z tą odżywką nie miałam takich problemów. Daje radę ze zniszczonymi rozjaśnianiem końcówkami, działa szybko, same zalety. Nie trzeba jej dużo nakładać, dlatego jest bardzo wydajna. Dodaj do ulubionych:)

Ilość zużytych opakowań: trochę się przez lata uzbierało

czyni cuda

Wspaniała! Dostałam na Mikołajki i wciąż ją mam,tj. od 4 miesięcy. Idealnie odżywia moje suche włosy zniszczone ombre, nie obciąża, włosy łatwo się rozczesują. Jest bardzo wydajna, jedynym minusem może być cena, ale 30 zł na 4-5 miesiący to nie jest wygórowana cena

Ilość zużytych opakowań: konczę 1

Odżywka na 3+.

Co do tej odżywki mam mieszane odczucia, ponieważ na początku byłam nią naprawdę zachwycona. Jednak z biegiem czasu zaczęła obciążać moje włosy i zaczęłam stosować ją coraz rzadziej. Dzisiaj wycisnęłam z niej ostatnią porcję i postanowiłam napisać recenzję. ;)

Odżywka ma dość rzadką konsystencję przez co nie jest jakaś super wydajna. Bardzo ładnie pachnie, co jest oczywiście opinią ściśle subiektywną. Tak jak już wspominałam - początkowo włosy po zastosowaniu odżywki były naprawdę super. Sypkie, lejące, gładkie, lśniące. Jednak z czasem produkt zaczął obciążać moje kosmyki, choć zaznaczę, iż nie nakładałam go blisko skóry głowy. Dlatego też zmieniłam częstotliwość stosowania i używałam ją raz, maksymalnie dwa razy na tydzień.

Jakie są główne zalety tej odżywki? Włosy po jej użyciu są miękkie w dotyku i odżywione. Nie ma problemów z rozczesaniem kosmyków. Nie zauważyłam wpływu tej odżywki na ochronę koloru włosów farbowanych.

Czy kupię ją ponownie? Raczej nie. Nie z tego względu, że jest słaba, ale dlatego, że będę w dalszym ciągu szukać swego ideału. :)

Używam tego produktu od: 4. miesiące.
Ilość zużytych opakowań: 1. opakowanie.

Jestem na NIE

Po stosowaniu odżywki nie zauważyłam żadnych pozytywów z jej strony, jak dla mnie jest to produkt bez którego można się obejść, ponieważ nie pomoże ani też nie zaszkodzi.. W związku z czym po co marnować 20 zł ?

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: 1całe

rewelacyjna odżywka

Skusiłam się na zakup odżywki po promocyjnej cenie i nie żałuję , gdyż napewno warta jest swojej regularnej ceny. Konkretnie o produkcie:
* gęsta o gładkiej konsystencji, lekko różowym kolorze i przyjemnym nienachalnym zapachu
* bardzo łatwo rozprowadza się na włosach, jest bardzo wydajna
* włosy już w trakcie nakładania stają się miękkie i gładkie
* po spłukaniu efekt utrzymuje się, włosy są niewiarygodnie miękkie, gładkie i błyszczące
* zazwyczaj trzymam odżywkę na włosach ok. 1 minuty i bardzo dobrze się sprawdza. Ostatnio trochę się zapomniałam i pozostawiłam na kilka minut - włosy nie były obciążone, ale tak miękkie i błagie, że miałam trudności z ich uniesieniem
* nie analizowałam szczegółowo składu, ale odnoszę wrażenie, że odżywka jest pozbawiona wszelkich zbędnych składników działających powierzchniowo, np. silikonów i innych "upiększaczy", a jej działanie wynika jedynie z posiadania w składzie jedwabiu, keratyny i witamin.
* jesli chodzi o ochronę koloru to nie zauważyłam spektakularnego efektu, działa podobnie jak pozostałe odżywki do włosów farbowanych.

Podsumowując: jeśli tylko moje włosy nie przyzwyczają się do niej, to bardzo chętnie wprowadzę ją do swojej łazienki na stałe.

Używam tego produktu od: kilkunastu dni - codziennie

dobra

Na początku zaznaczę, że jak wszystkie inne odżywki zostawiałam ją na włosach na jakąś godzinę i dopiero wtedy zmywałam. Mam włosy w bardzo dobrej kondycji. Ta odżywka pomogła mi je w takiej utrzymać, ale jakiegoś spektakularnego efektu nie zauważyłam. Jej zapach bardzo mi odpowiadał. Nie jest raczej wydajna, nakładałam na włosy..nakładałam i ciągle miałam wrażenie, że zbyt mało.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Nie jest zła

Skusiłam się na nią zachęcona prze panią w sklepie fryzjerskim. Faktycznie włoski fajnie się po niej rozczesują, są gładsze i lśniące i z początku byłam bardzo zadowolona z efektów jej stosowania. Niestety po dłuższym stosowaniu, przynajmniej u mnie włosy zaczęły się szybciej przetłuszczać, nawet jak umyłam je wieczorem to rano nadawały się do ponownego umycia. Dodam, że staram się nie nakładać jej od nasady, a raczej na przesuszone końcówki. Początkowo myślałam, że nie dokładnie ją spłukałam i następnym razem zrobiłam to dokładniej ale efekt ten sam. Co do ochrony koloru to nie zauważyłam, żeby po użyciu tej odżywki dłużej się utrzymywał.

Ilość zużytych opakowań: 2 (300ml)

Warta zakupu :)

Mam włosy nieco zmęczone rozjaśnianiem, łamliwe i cienkie. Szukałam czegoś co doda im blasku, wygładzi odstające końcówki a jednocześnie ich za bardzo nie obciąży.

Nakładałam niewielką ilość (ok. dwóch orzechów laskowch) na półdługie pasma, kilka cm od skóry głowy. Nastepnie podgrzewałam suszarką przez ok. 1 min i spłukiwałam letnią wodą.

+włosy są jedwabiście miękkie jak po saunie w salonie
+nie trzeba używac grzebienia do rozczesywania włosów, wystarczy użyc palców :P
+łatwiej się układają
+ładnie błyszczą, ale efekt jest umiarkowany, nie nalezy się spodziewac efektu jak po użyciu kosmetyku nabłyszczającego
+nawet użyta w małej ilości ledwo wyczuwalnej na mokrych włosach, daje efekt wygładzenia
+przyjemny zapach

Kiedy nałożymy ją zbyt blisko skóry głowy może spowodować szybsze przetłuszczanie :/

Spełnia swoje zadanie i kupiłabym ją nawet w cenie regularnej.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.