Fitomed, Płyn różany do twarzy do cery suchej odświeżająco-nawilżający

Fitomed, Płyn różany do twarzy do cery suchej odświeżająco-nawilżający

Różany płyn do twarzy jest znakomitym środkiem upiększającym skórę. Potrzebną wilgoć przekazuje skórze w najbardziej przyjemny sposób. Sporządzony według klasycznego przepisu, ma ożywczy, subtelny zapach oraz kojącą moc. Na skórę przesuszoną płyn różany działa odświeżająco i odprężająco, doskonale nawilża i wygładza naskórek.

przyjemny dla cery normalnej

Płyn nie podszedł mi składem. Zwłaszcza chodzi mi tu o zawarte w nim konserwanty. Wprawdzie wcześniej miałam płyn oczarowy i wszystko było w porządku, jednak obecnie używam czystych hydrolatów.
Płyn oddałam bratowej i ona na niego nie narzeka, jest wręcz zadowolona.
Według mnie płyn ma zapach ładny, nie duszący, nadaje się do spryskiwania twarzy. Jest przydatny do przygotowania maseczki z glinką. Wydajność jest spora, dzięki wygodnej aplikacji płynu atomizerem.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/3 butelki

Przyjemny jako tonik

Płyn o różowej barwie i bardzo przyjemnym, świeżym i różanym aromacie, zamknięto w plastikowej butelce z wygodnym atomizerem, który dozuje idealną mgiełkę. Używam płyn jako toniku do twarzy, rano i wieczorem. W tej roli płyn sprawdza się bardzo dobrze. Przyjemnie łagodzi, odświeża i delikatnie nawilża. Nie powoduje podrażnień, nie pozostawia lepiącej warstwy. Nie jest to dla mnie tak dobry kosmetyk jak wspomniany tonik nawilżający, ale mimo wszystko warto wypróbować :)

Ilość zużytych opakowań: 1 op. całe

Świetny!

Buteleczka przezroczysta, dzięki czemu możemy na bieżąco kontrolować zużycie produktu. Na odwrocie znajdziemy wszystkie informacje od producenta. Atomizer nie zacina się, aplikuje płyn w formie mgiełki.
Woda jest płynna, ma odcień różany i zapach świeżych różyczek.
Jak dotąd miałam płyn oczarowy oraz lawendowy i byłam z nich bardzo zadowolona. Byłam bardzo ciekawa czy różany również sprosta moim oczekiwaniom. Mgiełkę stosuję rano przed nałożeniem kremu, zamiast toniku. Skóra nie klei się, płyn nie pozostawia nieprzyjemnej warstwy. Wchłania się i od razu nawilża skórę. Płyn absolutnie nie wysusza skóry, ani nie powoduje żadnych podrażnień, a wręcz łagodzi te już istniejące. Suche skórki mogę pożegnać. Bardzo często spryskuję płynem gotowy makijaż w celu jego ujednolicenia ze skórą i przedłużenia trwałości. Na zimę mam skłonność do pojawiania się naczynek. Czytałam już wiele dobrego o działaniu wody różanej na cerę naczynkową, dlatego też byłam najbardziej ciekawa jak się produkt pod tym względem spisze. Używam tydzień i nic... drugi i też nic... po trzecim tygodniu mogłam zauważyć, że naczynka jaśnieją i nie są czerwone, a stają się powoli różowe.
Mgiełka odświeża twarz. Po kiepsko przespanej nocy cera nabiera zdrowego połysku, przez co wygląda na mniej zmęczoną. Produkt ładnie podkręca działanie glinek, więc często stosuję różany płyn do ich rozrobienia. Spryskuję nim również zasychającą glinkę.
Cena jest bardzo atrakcyjna jak na pojemność- 200 ml i działanie. Aplikator ma bardzo higieniczną formę aplikacji. Cera jest po nim przyjemna w dotyku, delikatna i miękka. Jest dobrą alternatywą dla droższych wód termalnych, które dodatkowo nie mają tylu właściwości.

Ilość zużytych opakowań: połowa całego

Polecam!!

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem w przypadku pielęgnacji cery jest używanie produktów o składzie naturalnym. Taki właśnie zapewnia marka Fitomed. Miałam już ich płyn oczarowy, który również się spisał. Byłam ciekawa, czy tak samo będzie z wodą różaną. Używałam kiedyś takowej innej firmy, ale obecnie ciężko ją dostać, nawet online. Tę można zamówić szybko i sprawnie, od nas - z Polski. Co to właściwie jest ten płyn do twarzy? Jest to mgiełka, która rozpyla się idealnie na całą twarz. Nie \'moczy\' jej przesadnie. We wszystkim chodzi o to, by równomiernie była rozprowadzona. Stosuję ją rano przed nałożeniem kremu pod makijaż. Śmiało można używać nawet na nim, w ciągu dnia, bowiem niczego nie rozmaże. Zapach jest obłędny! (O ile jesteście fanami róży)

Samo opakowanie wygląda uroczo, ale to chyba najmniej istotny szczegół. Przechodząc do jej działania na skórę. Podstawowa rzecz jest taka, że płyn dobrze skórę orzeźwi, przy czym ukoi i nawilży. Moim zdaniem to świetna sprawa, nawet jeśli nie macie ochoty używać kremu. Taka baza już robi wiele. Ważne jest to, że woda różana nie powoduje takiego uczucia, jak większość toników, których swoją drogę nie potrafię znieść. Płyn jest przyjazny dla skóry wrażliwej. Nie powoduje uczuleń. Łagodzi większość podrażnień. Jest to jeden z tych wielofunkcyjnych produktów, a takie lubimy najbardziej. Za niewielką cenę, a jak cieszy. Co ciekawe, świetnie się sprawdza i na włosy, jako baza przed olejowaniem. Spryskuję je tym płynem, po czym nakładam np. olej kokosowy i zmywam po paru godzinach. Efekt jest fantastyczny. Jeśli nie mieliście okazji używać takiego wynalazku, jakim jest płyn różany, to polecam. Naprawdę się przyda!

Ilość zużytych opakowań: 1 duze

po prostu super!

Posiada przyjemny, różany zapach, ja jestem fanką tego zapachu, działa na mnie kojąco i relaksująco.
Spryskana płynem skóra nie klei się, a jest nawilżona i nabiera zdrowego połysku, przez co wygląda na mniej zmęczoną.
Gdy jeszcze było ciepło wspaniale chłodziła (szczególnie, gdy wcześniej była trzymana w lodówce), odświeżała i orzeźwiała skórę.
Zaskoczyło mnie jego działanie łagodzące i nawilżające.
Osobiście wolę go stosować nalewając trochę na wnętrze dłoni i wklepując w twarz, wówczas mam wrażenie, że działa intensywniej.
Stosuję go także do utrwalenia makijażu mineralnego, według mnie działa lepiej niż woda termalna.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno 200ml

Naturalny skład za niewielkie pieniądze.

Wodę zakupiłam w sklepie z produktami naturalnymi. Zapłaciłam za nią kilkanaście złotych. Od razu uznałam ją za udany zakup. Ma prosty, naturalny skład. Proces aplikacji jest higieniczny i przyjemny. Płyn nie podrażnia, ma wręcz kojący wpływ na skórę twarzy. Niektórym może przeszkadzać dość intensywny różany zapach, który mnie przypadł do gustu. Używałam jej jako toniku, w celu odświeżenia skóry twarzy, utrwalenia makijażu czy opóźnienia zastygnięcia maseczki. We wszystkich przypadkach sprawdziła się znakomicie. Cena i wydajność zachęcają do ponownego zakupu.

Ilość zużytych opakowań: Końcówka pierwszego

Piękny zapach to jeden z jego wielu atutów!

- wygodna i co ważne higieniczna forma aplikacji płynu
- produkt tworzy lekką, przyjemną mgiełkę
- płyn ma ładny, różany zapach, mnie bardzo przypadł do gustu
- wspaniale orzeźwia
- ma działanie kojące, świetnie łagodzi podrażnioną twarz
- niweluje ściągnięcia skóry
- twarz nie jest po nim lepiąca, a przyjemna w dotyku
- delikatnie nawilża, nie jest to jednak spektakularny efekt
- nadaje się do utrwalenia makijażu, jak też i zapobiega wysychaniu glinkowych maseczek na twarzy
- nie szkodzi cerze- nie podrażnia, nie przyczynia się do wysypu
- jest alternatywą dla wody termalnej, a dodatkowo jest od niej tańszy

Choć nie jestem posiadaczką cery suchej, chętnie po niego sięgam, ponieważ aktualnie moja cera jest bardzo podatna na podrażnienia i płyn ten doskonale radzi sobie z jej ukojeniem. Jest delikatny dla buźki, nie przesusza jej dodatkowo, a wręcz lekko nawilża- gdy go użyję skóra nie woła od razu po krem. W obecnie trwającym sezonie grzewczym, jego działanie jest nie do przecenienia, gdyż doskonale odświeża buźkę.

cudownie pachnie /idealny do codziennego stosowania

Płyn różany do twarzy Fitomed ma plastikowe opakowanie z atomizerem (tak samo jak płyn o zapachu kwaitu pomarańczy oraz lawendowy ). Opakowanie jest przezroczyste i widać ile nam kosmetyku uwbywa .

Płyn ma formę ciekłą, potem zmienia się w deliaktną rosę/ mgiełkę na twarzy . Atomizer jest bezproblemowy .

Płyn różany pachnie niesamowice , tak naturalnie, lekko kwastkowato- jabky połączenie róży z owocem.

Lubię go używać po demkijażu i tonizowaniu. Sam zapach już powoduje ,że mam ochotę go często używać.

Płyn różany łagodzi podrażnienia , rano przygotowuje skórę do makijażu . Jest wydajny i koi podrażnienia.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Ciężko go ocenić

Mam bardzo wrażliwą cerę, która łatwo się przesusza, a do tego czasem ma okresy, że pojawiają się na niej niedoskonałości. Od kilku lat bez przerwy używam różnych wód termalnych i byłam nimi zachwycona. Czułam ukojenie i nawilżenie. Może dlatego teraz tak trudno ocenić mi ten produkt.
Używam go od wakacji i dopiero teraz się kończy. Stosowałam go codziennie na obudzenie, a także czasem jako toniku oraz przy maseczkach z glinką. Trzeba stwierdzić że jest bardzo wydajny. Zapach jest delikatnie różany i może nie podoba mi się jakoś super ale nie jest też nachalny. Jednak daleko mu do wód termalnych. Nie daje takiego nawilżenia i ukojenia. Nie wpływa na stan cery. Dlatego nie wiem czy do niego wrócę. Kolejnym minusem jest dostępność. Nie da się go kupić wszędzie.

Używam tego produktu od: wakacji
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Sprawdził się

Płyn jest już trzecią i ostatnią wersją zapachową, którą testuję, dlatego już teraz mogę Wam napisać, że najlepsza pozostaje wersja oczarowa, później różana, a na końcu lawendowa. Płynów używam głównie po demakijażu i oczyszczeniu cery jak również rano na rozbudzenie. Latem idealnie spisują się do chłodzenia twarzy, przy czym nie ruszają makijażu z miejsca. Wydajność jest dużym plusem płynów, ponieważ ja \'męczę\' jeszcze lawendową wersję od jakiegoś czasu. Co prawda nie mam cery suchej, ale mieszaną jednak nie zauważyłam, żeby robił mi krzywdę, a wręcz przeciwnie, skóra jest odświeżona i nawilżona. Jeżeli chodzi o zapach różany to jest bardzo delikatny i przyjemny dla nosa. Znalazłam też inne fajne zastosowanie dla płynu, rozpylam go na włosy przed nałożeniem maski, a efekt jest taki, że włosy są bardziej miękkie i ujarzmione.
Podsumowując, jak dla mnie wszystkie płyny są godne polecenia, jednak każdy musi wybrać swoją wersję, ja stawiam na oczarową z kwiatem pomarańczy.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

różana pielęgnacja

Wiele dobrego słyszałam na temat tego płynu. Zawsze używam wody termalnej , jednak tym razem skusiłam się na coś innego i to był dobry wybór. Płyn ma świetny skład. Ja zawsze używam go po deamkijażu , przed makiajżem , przed snem, przed aplikacją kremu. Świetnie nawilża , wygładza cerę. Skóra staje się promienna i rozświetlona. Posiada wygodny atomizer . Płyn jest bardzo wydajny. Cena to około 18 zł. Ja kupiłam go w sklepie z naturalnymi kosmetykami. Szczerze polecam. Kolejny atut to cudowny zapach róż. Umila aplikację produktu.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 płyn

Różane szaleństwo

Przyznam się Wam szczerze, że nigdy nie słyszałam o takim płynie do twarzy - mając możliwość wyboru, wybrałam ten kosmetyk całkowicie z czystej CIEKAWOŚCI! Pojawiła mi się w głowie tylko malutka podpowiedź, że jeśli kosmetyk w swoim składzie ma wodę różaną to będzie miał piękny zapach - osobiście uwielbiam RÓŻE, więc wszystko co na ich bazach powstaje jest dla mnie czymś świetnym.

Płyn zamknięty jest w bardzo wygodnej, przejrzystej oraz ładnie się prezentującej butelce. W tym przypadku jest to estetyczna butelka z bardzo ciekawymi napisami, które mają ORYGINALNĄ i zarazem WYJĄTKOWĄ czcionkę. Taki wbrew pozorom malutki szczegół bardzo, ale to bardzo mnie się spodobał - przeważnie kosmetyki są opisane standardową czcionką, a ten jak widać nie.

Płyn wydobywamy z buteleczki za pomocą ATOMIZERA, dzięki czemu łatwiej go zaaplikować na skórę twarzy niż jakby go nie było. Więc płyn jest ŁATWY w użytkowaniu, a i przy tym zaaplikujemy go na skórę tyle ile trzeba i wiemy, że Nam się nie zmarnuję.

Produkt przeznaczony jest dla osób, które mają SUCHĄ skórę - oczywiście nie ma przeciwwskazań, aby używała go osoba o innym rodzaju skóry. Nasza skóra często narażona jest na wysuszenie, praktycznie można powiedzieć, że codziennie nasza skóra narażona jest na wiele czynników zewnętrznych, które mogą spowodować jej przesuszenie i co teraz?
No właśnie nie zawsze zwykły krem wystarczy, a i tu na ratunek przyjdzie Różany płyn do cery suchej, którego zadaniem jest odżywienie i odprężenie suchej skóry. Płyn nie tylko odżywia, odpręża skórę, lecz także wspomaga jej NAWILŻENIE oraz wygładza delikatnie Naszą skórę. Cera staje się wypoczęta i nadzwyczaj rozjaśniona, a przy tym nasza skóra PIĘKNIE PACHNIE, gdyż płyn ma przepiękną różaną woń, która przechodzi z chwilą użycia płynu na naszą skórę.
Jestem bardzo zadowolona z testowania tego produktu, który jak już wspomniałam zaciekawił mnie od PIERWSZEGO wejrzenia. Tak jak podejrzewałam jest to świetny produkt, który wspomaga dbanie o naszą skórę twarzy - co nie jest łatwym zadaniem!
Cena takiego płynu to zaledwie 13 złotych, a jego działanie z pewnością zaobserwujecie już po kilku użyciach!

Ilość zużytych opakowań: 1 duże