Braun, Silk-épil 5 Wet & Dry (Depilator do stosowania na mokro lub sucho)

Braun, Silk-épil 5 Wet & Dry (Depilator do stosowania na mokro lub sucho)

Lina depilatorów Silk-épil 5 Wet&Dry to propozycja dla młodych kobiet, lub tych które stawiają pierwsze kroki w depilacji depilatorem. Depilator z tej serii może być stosowany zarówno na sucho jak i w wodzie, pod prysznicem lub w wannie, co wpływa na komfort zabiegu. Urządzenie usuwa nawet bardzo krótkie włoski o długości 0,5mm, z którymi nie radzi sobie wosk, nie trzeba więc czekać aż włoski odrosną! Aby depilacja przebiegała sprawnie nawet pod wodą, urządzenia posiadają antypoślizgową rączkę, aby kontrola zabiegu była prosta, nawet po zmoczeniu. Depilator posiada 2 ustawienia szybkości depilacji.

W zależności od modelu, w depilatorach dostępne są rożnego typu końcówki: nasadka do masażu (masuje miejsce depilacji, dzięki niej depilacja staje się bardziej komfortowa), nasadka do kontaktu ze skórą (przyśpiesza proces depilacji), nasadka dla początkujących (łączy golenie i depilację depilatorem i pozwala przyzwyczaić się skórze do depilacji depilatorem. Stosujemy ją wyłącznie do depilacji nóg, z żelem lub pianką do golenia, przez pierwsze 4 tygodnie depilacji), czy nasadka do golenia.

Najnowsze depilatory z linii Silk-épil 5 posiadają technologię SensoSmart™. Technologia pomaga dobrać optymalny nacisk podczas depilacji - czerwona lampka sygnalizuje, że nacisk jest zbyt mocny i sugeruje dostosowanie siły nacisku tak, aby uzyskać wydajniejsze efekty depilacji.

depilatory

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Naprawdę serdecznie polecam Wszystkim ten depilator!

W zestawie znajduje się depilator Braun Silk-epil Young Beauty, rękawica chłodząca, pędzelek i śliczna kosmetyczka. Sam depilator wygląda mega kobieco, a przy tym jest bardzo poręczny. Lampka jest bardzo przydatna – z jej pomocą żaden włosek nie zostanie niezauważony. Przed pierwszym użyciem byłam bardzo ciekawa, a jednocześnie pełna obaw, że nie wytrzymam cierpień, których podobno doświadczają użytkowniczki depilatorów. Na początku schłodziłam jedną nogę rękawicą chłodzącą. Po chwili przyłożyłam depilator do nogi i się zaczęło :) Sama depilacja na początku nie była zbyt przyjemna, troszkę bolało, ale nie aż tak bardzo jak się tego spodziewałam. Z każdym kolejnym przyłożeniem depilatora do nogi było coraz lepiej. Depilator bardzo dobrze wyłapuje nawet te najmniejsze włoski, co jest jego ogromną zaletą, gdyż nie musimy dokonywać poprawek innymi sposobami. Po depilacji miałam troszkę zaczerwienioną skórę, czerwone kropeczki, ale następnego dnia już nie było po nich śladu, a skóra pozostała gładka. Depilator bardzo łatwo i szybko czyści się dołączonym w zestawie pędzelkiem. Depilator Braun Silk-epil Young Beauty jest niezwykle skuteczny i dokładny. Od chwili, gdy użyłam go po raz pierwszy to mój ulubiony sposób depilacji – maszynki odeszły w kąt! Już nie muszę męczyć się codzienną depilacją innymi sposobami, gdyż po tym depilatorze mam gładkie nogi na dłużej :)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jeden