Schwarzkopf Gliss Kur, Total Repair, Ekspresowa odżywka regeneracyjna do włosów suchych i zniszczonych

Ekspresowa odżywka Gliss Kur w sprayu wygładza powierzchnię suchych i zniszczonych włosów i sprawia, że włosy wyjątkowo łatwo się rozczesują, nabierają elastyczności i połysku. Można ją stosowac na suche lub mokre włosy. Zawiera kompleks Scan Repair z 19 aktywnymi składnikami i systemem regeneracji komórek, który rozpoznaje potrzeby włosów i skutecznie regeneruje zniszczone miejsca nie obiążając zdrowych partii włosa nadmierną pielęgnacją. Bez splukiwania.

regenerujące, wzmacniające, nawilżające
zapachowa
z pompką
lekkie
Skóra głowy
normalna, sucha i wrażliwa
do włosów suchych i zniszczonych, do włosów długich, do włosów farbowanych

uwaga na poślizg

Włosy mocniej zaczęły mi się przesuszać od kiedy zaczęłam je farbować no i połysk gdzieś się podział. Potrzebowałam coś aby wzmocnić i nawilżyć szczególnie końcówki. Odżywka ta świetnie zdaje egzamin. Stosuję jak poprzedniczki najpierw szampon, odżywka do spłukiwania a potem kiedy włosy lekko przeschną pod ręcznikiem spryskuję je tą odżywką. Wrócił połysk i mimo że włosy wcale aż tak dobrze się nie rozczesują to jednak są bardziej odżywione i nawilżone. Uwaga! Ja po spryskiwaniu włosów w łazience o mało się nie zabiłam. Podłoga w tym miejscu stała się strasznie śliska, nawet mój kotek jak tamtędy idzie to mu się łapki ślizgają. A nie mogę przecież po każdej aplikacji myć podłogi. Codziennie rano...

zachwycajaca

mam dobra opinie o kosmetykach tej firmy. ta odzywka rowniez mnie nie rozczarowala:) potrzebowalam czegos do moich wielokrotnie rozjasnianych wlosow, ktore wybitnie suche nie sa, ale przez rozjasnianie potrzebują dodatkowej pielegnacji. wlosy po myciu bardzo mi sie placza, potrzebowalam wiec takze czegos co ulatwiloby mi rozczesywanie. wiec stosuje szampon, odzywke normalna, a jak juz wlosy ciut podeschna to niezbyt obficie psikam glis kurem. pachnie cudnie, jak jakies ekskluzywne perfumy. ulatwia rozczesywanie, a jak juz wyschna mi wlosy to wygladaja swietnie - sa blyszczace, jednolite, wydaja sie grubsze... naprawde wygladaja lepiej (niz np. po ziaji 'wlos w plynie' - koszmar). w dodatku kupilam w rossmanie na promocji, za jakies 8 zlotych... zyc nie umierac;)

naprawdę ekspresowa

Odżywki tej używam raczej dorywczo, tzn. zawsze wtedy, gdy poczuję potrzebę nawilżenia i wygładzenia włosów czy też odświeżenia fryzury (np. po basenie) i w tej roli spisuje się znakomicie. Delikatna mgiełka rzeczywiście w ekspresowym tempie zmiękcza, wygładza i nawilża włosy nadając im śliczny słodki zapach (migdały???). Jednakże uczciwie uprzedzam posiadaczki suchych włosów, że stosowanie jej jako jedynej odżywki, to może być jednak trochę za mało... Jest na to trochę za lekka. Poza tym mam wrażenie, że trochę skleja włosy, ale tak do końca nie jestem tego pewna, bo wychodziłoby na to, że raz skleja a raz nie

fajna sprawa

Używam jej ostatnio do spryskiwania włosów rano, kiedy mam każdy włos w inną stronę i musze je jakość poskromić ;) a nie mam czasu ich całkowicie moczyć lub myć. Stosuję ją najczęściej na zupełnie suche włosy, czasem na minimalnie wilgotne. Włosy łatwo się układają dzięki tej odżywce stają się delikatne w dotyku, gładkie, nawilżone. Sama ta odżywka nie pomoże moim suchym włosom, ale jako dodatkowa odżywka taka "na szybkiego" - czemu nie? Poza tym ma śliczny zapach :)
Jedyną wadą jest fakt, że włosy po niej robią się szybko przyklapnięte (trochę obciaża)i kwalifikują się do mycia. Na pewno jest to produkt do typowo suchych włosów.
ilość zużytych opakowań: pierwsze