Delia, Cameleo, Dekoloryzator do włosów

Delia, Cameleo, Dekoloryzator do włosów

Profesjonalny preparat - dekoloryzator do włosów Delia Cameleo umożliwiający częściowe lub całkowite usunięcie efektów farbowania włosów. Specjalnie opracowana, nowoczesna formuła zapewnia szybką i wyjątkowo łatwą aplikację zarówno w salonie, jak i w domowych warunkach. Końcowy efekt dekoloryzacji Cameleo zależy od struktury włosów i sposobu wcześniejszej koloryzacji. W celu uzyskania bardziej intensywnego rezultatu dekoloryzacji, zastosuj dwukrotnie.
W trosce o kondycję włosów dekoloryzator został wzbogacony o balsam z ceramidami, który intensywnie nawilża, wzmacnia i regeneruje włosy po przeprowadzonym zabiegu. Dzięki dekoloryzatorowi Delia włosy nabiorą niezwykłej miękkości, delikatności i rozbłysną niepowtarzalnym blaskiem.

dekoloryzatory
dekoloryzacja

Porażka

Od roku farbowałam włosy na czarno.
Nałożyłam dekoloryzator, trzymałam 50 minut i... efektu żadnego! Włosy ani o ton nie są jaśniejsze. Porażka.

Jedyny plus to niska cena, ale to w sumie nie ma znaczenia przy braku jakiegokolwiek efektu.

Używam tego produktu od: pierwszy i ostatni raz
Ilość zużytych opakowań: 1 zwykłe

Nie polecam

Nałożyłam dzisiaj na włosy w kolorze średni/ ciemny brąz by uzyskać jasny brąz. Trzymałam mieszaknkę na włosach 50 minut czyli 5 minut dłużej niż się powinno, nakładając najpierw na końcówki i stopniowo co 10 minut nakładając coraz wyżej.
Efekt: ciemny brąz.
Kolor nie zjaśniał ani troszkę, woda leciała przezroczysta, no... niezupełnie, bo było w niej dość sporo ukruszonych końcówek moich wlosów. Jeśli chodzi więc o działanie na kolor to tego działania NIE MA.
Zapach jest znośny, nawet lepszy niż przy wielu zwykłych farbach. do tego jest dołaczona dośc dobra odżywka, którą i tak zmieszałam ze swoją ulubioną.
Włoski mam suche, wykruszające się, no ale tego sie można spodziewać po jakimkolwiek zbaiegu tego typu. Do tego dekoloryzatora jest bardzo mało. Na moje dośc gęste włosy do łopatek nie starczyło. Jest gęsty i opornie się go nakłada. Do tego strasznie szybko "wysycha".

Jutro idę po rozjaśniacz Joanny, bo już mi się nie chce mysleć na ten temat. (EDIT: Recenzja już napisana ;)
Dobrze, że cena to 7zł, bo to nie jest majatek. Tylko szkoda czasu i końcówek (i tak planowałam przyciąć to chociaż tyle).

Nadmienię, że o koleżanki rozjaśnił włosy z ciemnego brązu na jasnorudy przy odrostach i średni brąz na koncówkach. U mnie zupełne zero. Także zależy chyba od rodzaju włosa (moje- kręcone, farbowane szamponetkami, jej proste ale ferbowane trwalymi farbami).

Niewypał!

Chciałam zdjąć mój (sprany już) rudy z włosów, żeby przejść do miodowego blondu. Trzymałam mieszankę prawie godzinę i nawet nie tknął koloru. Odrosty trochę zjaśniały (mój naturalny kolor to ciemny blond), ale nic poza tym.

Plusy:
- nie śmierdzi
- nie niszczy włosów
- jest tani

Minusy:
- NIE DZIAŁA!

Używam tego produktu od: jednorazowe użycie

niewielki efekt, ale brak zniszczeń

dekoloryzator za 5zł w promocji, normalnie za 7 - można więc uzyć go kilka razy a koszt zabiegów nie jest duży

mam włosy ciemny blodnd/jasny brąz, kręcone i skłonne do przesuszania
farbowane 3 razy na brąz i jeden raz na ciemny brąz któy wyszedł niemal czarny
kolor jest już mozno zmyty, do średniego brązu, ostatnie farbowanie ok 3-4 miesiące temu
chciałam zdjąc kolor chociaż o ton, bo zamierzam wrócić do koloru naturalnego lub lekko je rozjaśnić

nakładanie jest łatwe, nie spływa ale łatwo się rozczesuje na całe włosy
trzymałam godzinę, żeby jak najbardziej zadziałał

efekt - włosy rozjaśnione miejscami o pół tonu, reszta nieruszona. to mało, biorąc pod uwagę że nie miałam wielu warstw farby, a moje włosy łatwo sie rozjaśniają. efekt jest nierówny, ale nie mam plam na głowie, można tak chodzić. Bardziej rozjaśnione są włosy bliżej odrostów, ogólnie jest to więcej czerwonawego połysku, miejscami rudego - widoczne jest to w słońcu, w pomieszczeniu prawie w ogóle, dlatego trudno zrobić zdjęcie które dawałoby pojęcie o kolorze. Dodam, że nikt nie zauważył że rozjaśniłam włosy - więc naprawdę niewiele widać

włosy nie są zniszczone, przesuszone a zabieg łatwy i tani
jedno opakowanie wystarczyła na włosy za ramiona, choć mogłabym użyć już dwóch
gdyby efekt był mocniejszy (przynajmniej 1 ton) zrobiłabym dekoloryzację jeszcze 2-3 razy, ale w tym wypadku zastanawiam sie raczej nad praniem koloru rozjaśniaczem

Używam tego produktu od: tydzień temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

porażka

Nałożyłam go na włosy farbowane odcieniem ciemnego brązu. Nie spodziewałam się cudów, ale miałam nadzieje , że chociaż troche wypłucze kolor .
Plusy:
-nie śmierdzi
-tani
-nie spływa z włosów

Minusy
-nie rozjaśnił włosów ani o jeden ton, pozostały w tym samym odcieniu mimo, że trzymałam go 45 minut
-odrosty rozjaśnił na kolor ostrej miedzi (!) przez co zostałam zmuszona do pofarbowania je spowrotem na ciemno,
-przesuszył bardzo włosy,
-po zmyciu preparatu wypadła mi ich znaczna ilość

Używam tego produktu od: jednorazowo

Delikatny dla włosów

Zakupiony w Rosmannie za całkiem niską cenę delikatny dekoloryzator. Nie zdjął całkowicie farby, ale zrobił to delikatnie i można dzięki temu stopniować efekt. Miałam bardzo ciemne brązowefarbowane od 16 roku życia włosy, a dekoloryzator zdjął kolor o jeden ton. Może to dla niektórych malutko, ale ja będę powtarzać zabieg, aż uzyskam odpowiedni efekt. Włosy po użyciu są zdrowe, błyszczące, nie zauważyłam jakiejkolwiek szkody na nich.

Używam tego produktu od: raz
Ilość zużytych opakowań: jedno całe